Şimdi Ara

Android Studio Blog Tarzı Uygulama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Günde beş altı kez metin güncellemesi yapabileceğim bir uygulama geliştiriyorum.

Firebase'den yararlanayım dedim ancak açıkçası biraz zor geldi,hata ayıklamaktan yoruldum.

Firebase ve benzerlerine ihtiyaç duymadan metin güncellemesi nasıl yapabilirim? Google Play Console'da bununla ilgili bir çözüm var mı?

Not: Youtube tutoriallarına bakarak android uygulama geliştirmeye çalışıyorum,über çömezim.

,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oziwan -- 2 Kasım 2017; 0:25:24 >

• Cepten yönetilecek bir blog sitesi için Firebase en kullanışlısı gibi duruyor yani ben olsam onu kullanırdım ancak illa ki onu kullanmayacaksam o zaman DreamFactory'e bakardım, hiçbir hazır API kullanmayacaksam deployd benzeri bir araçla kendim oluşturmayı denerdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: revivo72

Cepten yönetilecek bir blog sitesi için Firebase en kullanışlısı gibi duruyor yani ben olsam onu kullanırdım ancak illa ki onu kullanmayacaksam o zaman DreamFactory'e bakardım, hiçbir hazır API kullanmayacaksam deployd benzeri bir araçla kendim oluşturmayı denerdim.

Teşekkürler, peki bu Dreambox'un kurulumu Firebase'e göre daha mı kolaydır yeni başlayanlar için?

Deployd nedir ve nasıl oluşturulur?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.