Şimdi Ara

Android Pie güncellemesi Galaxy S9'a yaramadı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu anda android 5 lollipop kullanıyorum. Birisi bana eğer çıkmış olsaydı neden android 9 a geçmem gerektiğini açıklayabilirmi. Günlük hayatımdaki kullanımda neyi olumlu etkilecek. Tam tersi pil performansı düşecekse, hızı ve performansı önceki sürüme göre düşecekse ...

• Hayır ben anlamıyorum. Zaten pie cikalı 1 yıl olmuş, bu kadar süre beklemiş bu kullanıcıları, yazılımı hazır ettikten sonra 1 ay kadar 50-100 tane fabrika çalışanına güncellemeyi test ettirse daha çıkmadan kendileri farkederler yaptıkları hataları. Nasıl başarıyorlar anlamıyorum ya..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni UI arayüzü de geçiş sebebi

• Video izlerken ekranı döndürdüğünde köşede ekranı yataymoda geçirme simgesi otomatik çıkıyor. Sadece bu bile 9 a geçiş için yeterli. Deneyimlemeden gereksiz deme :)

• Xiaomi sahibi olarak, Android 9.0'dan memnun kalmadım. Pil tüketimi bariz bir şekilde arttı. Umarım düzeltilir.

• s10 çıkacak onu satmak için güncelleme ile s9 u batırıyorlar. bunu hep yapıyorlar.

• Android pie 6 Ağustos 2018'de çıktı. Tam 150 gün. Yani 5 ay oldu çıkalı.

• Hmm. Bu süre yine de dediklerimin doğruluğunu değiştirmiyor bence. Koskoca Samsung. 1 ay bile sürmemesi lazım ki o zaman hata kabul edebilirim ancak. Kısa süre diye.

• Aynn bence de.

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    Bence kullanmıyorsan yorum yapma, çıktığından beri 1 kez olsun lagla karşılaşmadım ve benim için en azından batarya hala aynı güncellemeden sonra.

• brkbskc kullanıcısına yanıt
    Rami daha fazla kullanması daha iyi bataryaya daha az yükleniyor arkaplanda tuttuğu için.

• Normal s9 kullaniyorum guncellemeyi cikar cikmaz yaptim eskisine gore pil daha iyi gidiyor.

• LukeSkywalker24 L kullanıcısına yanıt
    hocam galaxy s2 den beridir güncelleyerek kullanıyorum şimdide note9 var sen güncellemeye devam et seneye de telefonu yeni almış biri ile yan yana koy gör aradaki farkı.
    .
    2012 ipad kullanıyorum son güncelleme 2014te yaptım sonra yapmadım. ipad pro kadar akıcı idi her program çalışıyor idi. çocuk yanlışlıkla uyarı olarak gelen güncellemeyi yaptı. ilk tivibu çalışmaz oldu desteklemiyoruz dedi. yahu eskisini destekliyorda güncellenmişi neden desteklemiyor? sonra akıcılık gitti. tuşlara basıyorum 3. 4. tuşa basmadan sonra harfler yazılmaya başladı. yani sen seneye koy telefonu yeni almış birinin yanına aradaki farkı görürsün. şimdi sgs10 çıkacak bak gör bi çıksın 1-2 güncelleme daha yap sonra koy kutudan yeni çıkmış güncelleme yapılmamış bir telefonun yanına gör. yada git standdaki telefonu kurcala onları güncellememişlerse. aradaki farkı gör.
    Tabii ki tüm güncellemeleri yapmayacağım reddite r/GalaxyS9 subredditin takip edersen guncelemer nasilmis telefonu kotulestirmis mi diger kullanicilarin deneyimlerinden öğrenebilirsin. One UI(Pie) güncellemesini de yükleme istemiyorsan ama oldukca kullanışlı ozellikler geldi, performans da hala aynı.

• LukeSkywalker24 L kullanıcısına yanıt
    yani iyi diyorsan güncelleyebilirim ama korkuyorum açıkçası. note 9 var bende. güncelleme eksikliği çektiğim tek konu var onun dışıdna memnunum yeterli geliyor bana. o da telefonu tek el modunaa alınca ekran tek boyuta küçülüyor oda çok küçük geliyor bana harfler küçücük oluyor yazı yazarken. yani az önce şaomi mi mix 3 videosu izledim. ekranı tek el için küçültirken 3 seçenek sunuyor 3,5" - 4" - 4,5" diye hangi ebata küçüleceğini seçebiliyorsun. yeni güncelleme ile note serisi böyle bir seçenek sunuyor mu biliyor musunuz?
  • S8 plus kullanıyorum android 9u yeni yükledim, cihazın pil aşırı derecede hızlı bitiyor. S9 da bu problem çözüldü mü güncellemeler ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzakuzay U kullanıcısına yanıt
    pluslarda sıkıntı yok hatta son yamayla süper oldu diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: LukeSkywalker24

Rami daha fazla kullanması daha iyi bataryaya daha az yükleniyor arkaplanda tuttuğu için.
    ramin cok calismasi sarjida cok tuketmezmi

agzina kadar dolu ram dusun bide bosta ram hangisi daha cok sarj tuketir hesapla

• musty578 kullanıcısına yanıt
    Hayır, Android’de kullanılmayan ram zaten uygulamalarla dolduruluyor, daha hızlı açabilmek için, yani bir şey fark etmiyor.

aynen öyle. s9 çıkacağı zaman da güncellemeyle bizim s8'lerin pilinin çabuk bitmesine yol açtılar. 2 gün giden pil güncelleme sonrası yarım güne düştü.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.