Şimdi Ara

ANDROİD ONLİNE MOBİLE STRİKE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyun harika.. Tüm dünya ile oynanıyor. Biz oyunda ki tüm Türkleri topladık güzel planlarımız var. whatsapp grubumuz var. oyunu oynayanların yaş ortalaması 29- 31 arası yogunlukta. Eğer Türklüğü , birlik ve beraberiliği hissetmek isteyen varsa oyunu alabilir. pazarlık payı vardır.80 tl
     ANDROİD ONLİNE MOBİLE STRİKE ANDROİD ONLİNE MOBİLE STRİKE ANDROİD ONLİNE MOBİLE STRİKE ANDROİD ONLİNE MOBİLE STRİKE ANDROİD ONLİNE MOBİLE STRİKE ANDROİD ONLİNE MOBİLE STRİKE ANDROİD ONLİNE MOBİLE STRİKE ANDROİD ONLİNE MOBİLE STRİKE ANDROİD ONLİNE MOBİLE STRİKE ANDROİD ONLİNE MOBİLE STRİKE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makmühyasin -- 3 Mart 2016; 21:29:08 >

• s.a

hocam bu oyunda 20.000 altın ve bonuslu olarak cekim yapıyorum 291 tl yerine 210 tl 80 tl karınız oluyor ilgilenirseniz 05061680626 dan bana ulaşabilirsiniz
  • darknight_951 kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunu satalı çok oldu teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darknight_951 kullanıcısına yanıt
    Merhaba dostum mesaj yazalı uzun zaman olmuş ama hala paket işine devam ediyormusun acaba en büyük paketi 85 TL satan arkadaşlar varmış sende böyle bir satın varmı acaba bana özelden ulaşırmısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eticin16

Merhaba dostum mesaj yazalı uzun zaman olmuş ama hala paket işine devam ediyormusun acaba en büyük paketi 85 TL satan arkadaşlar varmış sende böyle bir satın varmı acaba bana özelden ulaşırmısın

evet hala satışa devam ediyorm 05061680626 dan ulaşabilşirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.