Şimdi Ara

Android Multimedia sistemlerindeki dolandırıcılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıcıya soruyorsun içinde android 11 var diyor. Ayarlara bakıyorsun android sürüm 11 yazıyor. Ama cpu-z apk indirip cihaza kurunca android 6.0 çıkıyor.

İçine koydukları işlemciler çok kötü 2010 yılından kalma cortex a7 veya a9 işlemciler var. Günümüzdeki uygulamaları açmakta zorlanıyorlar.

Rds olmayan radyo kanallarını göstermeyen çöplerle dolu piyasa.

Alacağınız ürün px5 px6 veya px30 işlemciye sahip olmalı .

Rds olmalı.

Dsp olursa ekstra ses ayalarıda yanında gelir. Bunlara dikkat edin. Ram minimum 2gb olmalı

Ekran çözünürlükleri standar 1024 600 olarak geliyor 8 ve 9 inçlerde.. 720p ekrana sahip ürün ben bulamadım. 9 inç olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-76689D4B9 -- 20 Nisan 2022; 14:4:42 >

• UIS7862, en hızlı android ana ünitelerinin büyük çoğunluğunda kullanılan en yeni ve en büyük işlemcidir. 8 yüksek hızlı çekirdeğe sahip olmak, yükleyeceğiniz her şeyle ana ünitelerin sorunsuz çalışmasını sağlar.

UIS7862, bir android ana ünitesi için iyi bir işlemci mi?

Evet. UIS7862 çok hızlı bir işlemcidir, android ana ünite için ideal seçimdir.

Teknik Bilgi UIS7862

UIS7862, her biri 1.8 Ghz'de saat hızına sahip 8 işlem çekirdeğine sahip 64 Bit bir mikroişlemcidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emree1975 E kullanıcısına yanıt

Üstad, bildiğiniz bir marka var mı bu işlemciye sahip multimedya. Ben de honda civic fc5 için düşünüyorum da, siz bunu yazınca bi soru işareti oluştu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.