Şimdi Ara

android kodluyorum, soruları alayım..(SS'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi an agony -- 30 Temmuz 2021; 0:28:32 >

• sql injectionı önlemek için bir şey yapmıyorsun sanırım patlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: the chandrian

sql injectionı önlemek için bir şey yapmıyorsun sanırım patlar.

Yok ya veri tabanı tamamen localde, önemli veri yok zaten ,quiz uygulaması bu,

Soruları veritabanında çekip, geçerli ilerlemeyi yazıyor sadece 

• Tarih öncesinden bir tutorial kullanmıyorsan sqlite ile uğraşma Room öğren. Ayrıca java yerine kotlin kullan.
  • Booker DeWitt kullanıcısına yanıt

Dostum tutorial değil ya bu, ben 2014 15 te kaldım 

o zamanlar,lisedeydim, sqlite öğrendim, hobi olarak arada app geliştiriyorum işte, öğrenciyim benim alanla yazılımın hiç alakası yok, sqğlıkçıyım ,boş vakitlerde birşeyler yapıyorum,

yeni bişeyler öğrenmeye vaktim yok  

• Siz neler yapıyprsunu, sektörde misiniz yoksa benim gibi hobi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: an agony

Siz neler yapıyprsunu, sektörde misiniz yoksa benim gibi hobi mi?

Yazılım mühendisiyim hocam

• Booker DeWitt kullanıcısına yanıt

var mı iyi bir kurs . çoğu sqlite Atıl dersleri vs

• an agony A kullanıcısına yanıt

sektördeyim yeni mezun oldum orta ölçekli bir şirkette frontend geliştiriyorum

• Flutter ya da SwiftUI öğrenilebilir. Eğer zamanın olursa
  • Dostum flutter öğrenmeni tavsiye ederim. Bir de SQL injection yaşama ihtimalin çok çok yüksek, git Hibernate kullan bari yani yaşama bu sıkıntıları boşuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Dostum flutter öğrenmeni tavsiye ederim. Bir de SQL injection yaşama ihtimalin çok çok yüksek, git Hibernate kullan bari yani yaşama bu sıkıntıları boşuna.

Hocam native java varken neden flutter?

Ayrıca veritabanı tamamen localde önemli veri yok, injection yapan olursa çok problem yaşamam heralde

• yıl 2021 adam oturmuş hala java ile android yazıyor, illa native gideceğim diyorsan git kotlin öğren ya da fluttera geç yol yakınken.

• an agony A kullanıcısına yanıt

Hocam neden flutter sormak yerine neden native java sormanız gerekiyor bence.  Bu çağda native Android yapmanın anlamı yok. Flutter öğrenin Dart öğrenin yol yakınken.

• in Flutter , we trust.

• konuya girmeden önce C ile yeni bir OS yapıyorsun sandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestofmath

yıl 2021 adam oturmuş hala java ile android yazıyor, illa native gideceğim diyorsan git kotlin öğren ya da fluttera geç yol yakınken.

Alanım yazılım değil,

Ben android öğrenmeye başladığımda daha android studio early access daydı, eclipse ile yazıyorduk,2014 te betası çıkınca a.studioya geçtim , o kadar eskiyim yani,

O zamanlar böyle yazılıyordu,

Ben lise okudum üniversiteye başladım güncelliği kaybettim, hobi olarak app geliştiriyorım. Profesyonel değilim. Bu alanda bir kariyer düşünmüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

Tarih öncesinden bir tutorial kullanmıyorsan sqlite ile uğraşma Room öğren. Ayrıca java yerine kotlin kullan.

kotlin değil flutter kullansın aynı kodla hem androide hem de iosa çalışmak varken niye tek yöne gitsin

• quote:

Orijinalden alıntı: bestofmath

yıl 2021 adam oturmuş hala java ile android yazıyor, illa native gideceğim diyorsan git kotlin öğren ya da fluttera geç yol yakınken.

en mantıklısı lua diliyle çalışan gideros ya da corona sdk kullanmak ya da c++ ile marmalade sdk kullanmak android+iosa çıktı alıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Hocam neden flutter sormak yerine neden native java sormanız gerekiyor bence.  Bu çağda native Android yapmanın anlamı yok. Flutter öğrenin Dart öğrenin yol yakınken.

corona sdk ile lua diliyle de androide ve iosa geliştirebilirsin bu bildiğimiz corona değil bu motor daha önce çıktı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.