Şimdi Ara

Android işletim sistemini kullanan ufak bilgisayar modelleri artıyor, 'Measy U2C'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Android işletim sistemini kullanan ufak bilgisayar modelleri artıyor, 'Measy U2C'

Android işletim sistemi hayatımıza girdiğinden beri birçok ufak bilgisayar modelleri görmeye başladık. Bu ürünlerden bir tanesi olan Measy U2C, kullanıcılara ufak boyutları yanında güzel özellikler sunuyor.

Oldukça ufak boyutlarda geliştirilmiş bir cihaz olan Measy U2C, 100x38x12mm boyutlara ve 32 gram gibi düşük bir ağırlığa sahip. Üzerinde Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi bulunan ve ayırca 1.6GHz çift çekirdekli Cortex A9 işlemci, dört çekirdekli Mali-400MP grafik birimi, 1GB DDR3 bellek oranı ve 8GB dahili hafızaya sahip olan mini bilgisayarın hafızası, MicroSD kart yuvası sayesinde 32GB'a kadar arttırılabiliyor.

Televizyon sistemlerine görüntü aktarımı için HDMI ve AV çıkışlarını kullanılabilen cihaz ayrıca Wi-Fi, Bluetooth ve USB 2.0/MicroUSb bağlantı seçeneklerine sahip. Benzer modellerden üzerinde yer alan mikrofon ve web kamerası ile ayrılan Measy U2C, 79$ fiyat etiketi ile aşağıdaki bağlantı üzerinden satın alınabiliyor.

http://usb.brando.com/measy-u2c-dual-core-bluetooth-android-thumb-pc-with-camera_p03109c051d015.html 

Android işletim sistemini kullanan ufak bilgisayar modelleri artıyor, 'Measy U2C'

• haber gibi reklam vermeyin adamın asabını bozmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: wolverine55

haber gibi reklam vermeyin adamın asabını bozmayın

söyle bebelere öyle bi gicik oluyorum ki, editörler nasil sinir olmasin. her forumda böyle kendini bilmez densizler var. isine bak birader isine.

• Av Çıkışı Mükemmel Olmuş Fiyatta Çok Uygun,Tüplü Tv'lerimizden Artık Daha Çok Keyf Alabileceğiz.

• Basarılı duruyor, camerası donebilir de olabilirdi belki.

• Endüstriyel tasarım faciası. O kamerayla televizyonun arka kapağından ya da duvardan başka ne görülebilir acaba? Beyin bedava...

• Uzun süredir bu modellerden var. Yeni tanınan bir şey değil. Düpedüz reklam
  • quote:

artık hangi haber reklam niteliği taşımıyor ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: londoner23

quote:

artık hangi haber reklam niteliği taşımıyor ki?

Aynen öyle
  • Donanim olarak çok iyi bir alet Panasonic in sözde smart tv sinı aldım cok yetersiz geldi bu cihazı alıp tv mı gerçekten smart yapmayı isterim

• burda yaılanları adminler görmğyormu ipini koparan koparan burda abuk subuk yorum yapıyor

• Yazıda "çift çekirdekli Mali-400MP grafik birimi" denmiş, ancak sitede "GPU model: Quad core Maly-400MP" diyor.

• quote:

sana ne lan? kendi sitesi değil mi? istediğini istediği yere koyar. sana mı soracak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vash The Stampede

quote:

sana ne lan? kendi sitesi değil mi? istediğini istediği yere koyar. sana mı soracak?

( ağır liseli, atarlı, sivilceli, alayına giderli )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 8 Mart 2013; 15:24:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan

Endüstriyel tasarım faciası. O kamerayla televizyonun arka kapağından ya da duvardan başka ne görülebilir acaba? Beyin bedava...

TVnin yan tarafında usb girişi varsa şanslısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artenis

quote:

Orijinalden alıntı: Vash The Stampede

quote:

( ağır liseli, atarlı, sivilceli, alayına giderli )

kuyruğuna bastım galiba?
  • Vay enteresan bir cihaz.Hoş olabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan Endüstriyel tasarım faciası. O kamerayla televizyonun arka kapağından ya da duvardan başka ne görülebilir acaba? Beyin bedava...

Kardesim male-female diye hic mi usb kablosu duymadiniz.
    Alirsin 75 cm lik bir usb uzatma kablosu. Onu tv ye bu cihazida uzatma kablosunun ustune takip arka taraftan tv nin ustne cikari WEB CAM olarak kulabirsin. Biride demis ki kamera donseydi.Zaten kablo esnek bir madde istedigin sekilde donder ayarla ve tv de skype ile goruntulu konus.
    Az biraz kafa calistirin devamli elestiri de bir yere kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan

Endüstriyel tasarım faciası. O kamerayla televizyonun arka kapağından ya da duvardan başka ne görülebilir acaba? Beyin bedava...

Sanırım USB girişinden değil de HDMI girişinden takılıyor. Bence de kamera gereksiz olmuş, ancak televizyonun yan tarafında HDMI girişi varsa görüntülü görüşme için bir nebze kullanılabilir.

• Kasası dandik gibi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.