Şimdi Ara

Android işletim sistemini güncellemesek ne olur??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Eşime bir telefon almak istiyorum ve akıllı telefon kullanımı konusunda çok bilgisi yok.
    Benim sizlerden öğrenmek istediğim konu şu: Android işletim sisteminin güncellenmemesi durumunda telefonun genel kullanımında bir sorun yaşanır mı??
    Alacağım telefonun 4-5 yıl kullanılabilmesini istiyorum ve Android sisteminin katlanarak artan sistem gereksinimleri beni biraz düşündürüyor
    Orta ölçekli bir sisteme sahip telefonda güncelleme yapılmamasından dolayı donanımların kullanımında bir sorun yaşanır mı???

• Olmaz . sadece uygulamalarda android sürümü yetmeye bilir. O sebeble sikintisiz kullanabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevabın için teşekkürler acura07.. Anlaşılan sürekli "Amiral Gemisi" telefon alma arzusu yaşayan kullanıcı kitlesinin asıl hedefi uygulamalardan kopmamak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsal.esen

Cevabın için teşekkürler acura07.. Anlaşılan sürekli "Amiral Gemisi" telefon alma arzusu yaşayan kullanıcı kitlesinin asıl hedefi uygulamalardan kopmamak..

Tam olarak dediğiniz gibi değil. Mesela s5'te kullanılan uygulama s3 te de kullanılabiliyor. Bu yenilikçilik hevesi yani her zaman yeni olsun eski model olmasın gibisinden. biraz psikolojik bir mesele

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bişey olmaz, ama yarın bir gün yeni bir oyun çıkar minium android 5 ister gibi bir durum yaşayabilirsin
  • Maestro58 kullanıcısına yanıt
    Masaya koyunca herkes şöyle bir bakmalı denilen durum yani..
    Allah yardımcısı olsun bu gayretteki insanların çünkü bu işe para dayanmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsal.esen

Masaya koyunca herkes şöyle bir bakmalı denilen durum yani..
    Allah yardımcısı olsun bu gayretteki insanların çünkü bu işe para dayanmaz..

Doğrusunuz hatta konuları açılıyor forumda. Birde insanlara bakın durumlarına göre almıyorlar mesela kredi çekiyorlar iphone 6 için ve asgari ücrette çalışıyor bunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • unsal.esen U kullanıcısına yanıt
    aslında oyle degıl :)
    daha cok masaya koydugunda aaa x x oww yenı cıkmıstı ne ara aldın dedırtmek :)

rom yukleyerek o uygulama sorununu da cozebılırsınız oradan da sıkıntı olmaz yanı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.