Şimdi Ara

[Android] Hayatta Kalma Oyunu - Just Survive

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LINK:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zkgames.justsurvive

Oyun Özellikleri:
    ★ 50'den fazla eşya
    ★ Yamyamlar ve Yabani Hayvanlar
    ★ Envanter ve Kıyafetler
    ★ Eşya Üretebilme
    ★ Ev İnşa Etme
    ★ Agaçları kesebilir ve taşları kırabilirsin!
    ★ Silahlar, Aletler ve bir çok şey!
    ★ Oyuncu dostu menüler
    ★ Devasa Harita

Hayatta Kalma İpuçları:
    ★ Agaçları keserek odun toplaman eşya üretmende çok işine yarıcak.
    ★ Silah ve Zırhlar üretmen yabani hayvan ve yamyamlarla savaşabilmene olanak sağlıcak.
    ★ Yamyamlar her zaman üstünde su şişesi taşır onları öldürerek alabilirsin.
    ★ Ev İnşa ederek kendini yabani hayvanlardan koruyabilir ve eşya saklıyabilirsin.
    ★ Her zaman yamyamlardan düşen eşyaları topla bazı nadir eşyalar bulabilirsin tüfek gibi.

• guzel gorunuyor hocam modellemeler ve animasyonlar size mi ait?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amerikanvarisi

guzel gorunuyor hocam modellemeler ve animasyonlar size mi ait?

Hayır ama kendi modellerimi eklemeyi düşünüyorum ilerki güncellemelerde.
  • Sonunda! Bi çakma rust daha

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞeyhBedrettin

Sonunda! Bi çakma rust daha

Rust PC Oyunu.
  • Yahu insanlar oturmuş oyun yapmış. Çakma gibi kelimeler yakışıyor mu? Ben de oyun yapmaya uğraşıyorum. Örneklere bakıyorum. Henüz istediğim gibi bir şey yapamadım ama yapanlara da "çakma" diyerek motivasyonlarını düşürmüyorum. Önce emeğe saygılı olalım sonra teknik analiz yapalım. Ki burada yapılan analiz bile değil. Hakaret..

• Üzgünüm ama yapılmış şeyleri taklit ederek kimse kendini geliştiremez. Ayrıca rustun pc için çıkarılmış olması fikrin çalıntı olduğu gerçeği değiştirmez ki google play sürüsüyle rust çakmasıyla dolu

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞeyhBedrettin

Üzgünüm ama yapılmış şeyleri taklit ederek kimse kendini geliştiremez. Ayrıca rustun pc için çıkarılmış olması fikrin çalıntı olduğu gerçeği değiştirmez ki google play sürüsüyle rust çakmasıyla dolu

Malesef fikrinize katılmıyorum. Mobil Sektör tamamen büyük şirketlerin kontrolünde

Gameloft overwatchın çakmasını mobile çıkartırken sorun yok ama biz yapınca sıkıntı var anlamıyorum sizi. Bir oyun iyiyse oynarsın. Ayrıca orjinal fikirlerin tutması imkansız zaten yapılmış bir fikir üzerinden yürümen lazım sıfırdan yeni fikir oluşturup kullanıcı çekemezsin.

EDIT: Ayrıca marketteki tüm survival oyunlar çöp bu kalitede bir oyun bulamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZKGames -- 28 Mayıs 2017; 0:8:32 >
  • Oyun içi görüntüler iyi görünüyor. Bence oyunun icon resmini değişmelisin. Daha canlı, renkli bir icon daha iyi olurdu.
    Ayrıca tüm büyük oyun şirketleri birbirinin kopyası oyun çıkarıyorlar. Hepsi de en az 10 milyon indirme alıyor. Reklamsız özgün bir oyunun tutma ihtimali yok gibi bir şey. Önemli olan trendi yakalamak.
  • İos a gelecek mi bizde faydalansak 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: karmixs

İos a gelecek mi bizde faydalansak 😊

Evet yakında Iosa çıkartmayı planlıyoruz. Öncelikle hataları düzeltip bir normal sürüm oturtucaz.
  • ZKGames Z kullanıcısına yanıt
    Ne kadar sürer ? Ve kaç kişisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: karmixs

Ne kadar sürer ? Ve kaç kişisiniz

Tek başımayım hemen olmaz zaten yeterince hızlı indirme almıyoruz.
  • Hocam biraz oynadim.Kosunca felan kamera sapitiyor

Tasa dogru kosuyorum bir anda baska yone bakiyor seklinde.

Craft bolumumde butonlari biraz daha buyuk yapabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: YveJhin

Hocam biraz oynadim.Kosunca felan kamera sapitiyor

Tasa dogru kosuyorum bir anda baska yone bakiyor seklinde.

Craft bolumumde butonlari biraz daha buyuk yapabilirsin.

Evet hatayı fark ettim düzelticem yeni güncellemede bide ayarlar menüsü getiricem

Craft bölümündeki butonları biraz daha büyük yaparsam düşük çözünürlüklü telefonlarda ekranın dışına kayıyor onu tam anlamıyla çözemedim.
  • YENİ GÜNCELLEME

★ Oyun Optimize Edildi.
    ★ Ev Parçaları Daha Ucuz.
    ★ Kamera sorunu giderildi.
    ★ Crosshair sorunu giderildi.
    ★ Nişan alma sorunu giderildi.
    ★ Koşma animasyonu sorunu giderildi.
  • Hocam hep kıskanıyorlar. Bu arada yeni konunun linkini editleyin.

• https://www.assetstore.unity3d.com/en/#!/content/80368?

tamamen hazir bir asseti birkac degisiklik yaparak sunmak ne kadar dogru?

• quote:

Orijinalden alıntı: vultures

https://www.assetstore.unity3d.com/en/#!/content/80368?

Bir kaç değişik dediğini şu an listeye döksem 100den fazla şey çıkar. (Toplam 1 Ay Ugraştım sadece 2 saat build etmek yerine önceki oyunumu 6 ayda sıfırdan kendim yaptım modellerden tut herşeyine kadar ama 400 indirmeyi geçemedi.)
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oneppMobileGames.SurvivalIslandraftCrafting

Bu adam 100k indirmeyi geçerken hak ederek geçti dimi.

Boş yapmayın yani bu assetle en çok oynuyan kişi benim. Sıfır yeni GUI, Sıfırdan mobile optimizasyon, Yeni Terrain, Yeni Modeller, Yeni Texturelar, Yeni Animasyonlar, Yeni Eşyalar, Sıfırdan yeni GUI, Bir sürü mobil için özellik, Sıfırdan yeni fizikler, Hayvan gibi optimizasyon, Çoğu hatanın düzeltilmesi, nerdeyse çoğu şeyin sıfırdan ayarlanması çoğu scriptin ayrıca editlenmesi yeni özel scriptler yazmam daha sayıyım mı bro ? Bu liste daha uzun gider. Burda ağlamanın bir anlamı yok. Gerçekten hak etmiyen bir ton asset-flip oyun varken gelip bana mı bok atasın geldi attığım linkteki adam 100bin indirmeyi hak ediyor mu bir sor kendine :)

Ben çöp bir asseti aldım çok iyi bir şekilde geliştirip mobile uyarladım ve şu an insanların gerçekten oynuyabilceği mobildeki en iyi survival oyununu oluşturdum. Artık herkes asset kullanıyor get over with it.

Asset-Flip: Bir oyunu değiştirmeden geliştirmeden direk piyasaya sürmek.

Steam de türk yapımı ve yabancı yapımı bir sürü asset-flip var şu asseti benden az emek vererek steame koymaya çalışanları gördüm.

Eskiden bende sizin gibi düşünüyordum ama gerçekten sıfırdan yapılan şeylerin asla hak ettiği değerin karşılığını almayınca artık yeni felsefem "Bir oyun güzelse güzeldir, Oyuncular beğeniyorsa oyun iyidir, Oyunun nasıl yapıldığının bir önemi yoktur önemli olan ortaya ne çıkardığındır."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 5 Haziran 2017; 12:25:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

quote:

Orijinalden alıntı: vultures

https://www.assetstore.unity3d.com/en/#!/content/80368?

Bir kaç değişik dediğini şu an listeye döksem 100den fazla şey çıkar. (Toplam 1 Ay Ugraştım sadece 2 saat build etmek yerine önceki oyunumu 6 ayda sıfırdan kendim yaptım modellerden tut herşeyine kadar ama 400 indirmeyi geçemedi.)
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oneppMobileGames.SurvivalIslandraftCrafting

Bu adam 100k indirmeyi geçerken hak ederek geçti dimi.

Boş yapmayın yani bu assetle en çok oynuyan kişi benim. Sıfır yeni GUI, Sıfırdan mobile optimizasyon, Yeni Terrain, Yeni Modeller, Yeni Texturelar, Yeni Animasyonlar, Yeni Eşyalar, Sıfırdan yeni GUI, Bir sürü mobil için özellik, Sıfırdan yeni fizikler, Hayvan gibi optimizasyon, Çoğu hatanın düzeltilmesi, nerdeyse çoğu şeyin sıfırdan ayarlanması çoğu scriptin ayrıca editlenmesi yeni özel scriptler yazmam daha sayıyım mı bro ? Bu liste daha uzun gider. Burda ağlamanın bir anlamı yok. Gerçekten hak etmiyen bir ton asset-flip oyun varken gelip bana mı bok atasın geldi attığım linkteki adam 100bin indirmeyi hak ediyor mu bir sor kendine :)

Ben çöp bir asseti aldım çok iyi bir şekilde geliştirip mobile uyarladım ve şu an insanların gerçekten oynuyabilceği mobildeki en iyi survival oyununu oluşturdum. Artık herkes asset kullanıyor get over with it.

Asset-Flip: Bir oyunu değiştirmeden geliştirmeden direk piyasaya sürmek.

Steam de türk yapımı ve yabancı yapımı bir sürü asset-flip var şu asseti benden az emek vererek steame koymaya çalışanları gördüm.

Eskiden bende sizin gibi düşünüyordum ama gerçekten sıfırdan yapılan şeylerin asla hak ettiği değerin karşılığını almayınca artık yeni felsefem "Bir oyun güzelse güzeldir, Oyuncular beğeniyorsa oyun iyidir, Oyunun nasıl yapıldığının bir önemi yoktur önemli olan ortaya ne çıkardığındır."

Hocam mesaji yanlis hesaptan attiniz sanirim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.