Şimdi Ara

Android'e Silverlight desteği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
21.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    sanırım yayın 3 ü tüm maçlarda koymuyorlar
    bugünkü karabük-antalya maçında tek yayın vardı mesela
  • evet lig tv başlıca sorun:S zaten webtv aboneleri izleyemiyor. normal digi kartı olan aboneler izliyor. ama yinede silver mutlaka olması gereken bi eklenti.
  • Yayın 3 iyi oldu ama sıkıntı var.
    Birincisi her maç yayın 3 ten verilmiyor.
    İkincisi yayın 3 yüksek kalite olduğu için takılmalar yapıyor.
    Üçüncüsü web lig tv abonesi olanlara bedava olan tv kanallarıda silverlight istiyor.
    Yani android için silverglight olması şart şu aşamada.
  • çok geç kalmış bir uyulama olarak yer aldı,tabiki bu uygulama Digiturkten çok önce gelmeliydi..
  • Arkadaşlar benim Paketim playoff'daki tüm maçlar için ve paketi alırken web işaretlemiştim yani pc'den izleyebiliyorum, ancak bu uygulamayla girişmi yaptıkdan sonra da izleye bilecek miyim??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdigecici

Arkadaşlar benim Paketim playoff'daki tüm maçlar için ve paketi alırken web işaretlemiştim yani pc'den izleyebiliyorum, ancak bu uygulamayla girişmi yaptıkdan sonra da izleye bilecek miyim??

aynı paketten bendede var.Buşifreyle ipda veya telefondan maç seyredemiyorsunuz..Yetkililer ipad den seyretmek istiyorsanız yeni bi şifre daha almanız gerekiyor dediler..Kısacası soyuyorlar adiler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcio_nobre

quote:

Orijinalden alıntı: ferdigecici

Arkadaşlar benim Paketim playoff'daki tüm maçlar için ve paketi alırken web işaretlemiştim yani pc'den izleyebiliyorum, ancak bu uygulamayla girişmi yaptıkdan sonra da izleye bilecek miyim??

aynı paketten bendede var.Buşifreyle ipda veya telefondan maç seyredemiyorsunuz..Yetkililer ipad den seyretmek istiyorsanız yeni bi şifre daha almanız gerekiyor dediler..Kısacası soyuyorlar adiler..

Bende alırken basketbol final serisi için almıştım alırken tablet i isaret lememisim sonradan müşteri temsilcisi ileile hallettim Asil sorun silverlight eklentisi ile full 24 saat izleyememe sorunu ern üzerinden tablet ile

• quote:

Orijinalden alıntı: Bl00dyHell

Bence gereksiz bir şey.

Ya böyle bir bakış açısı olur mu hiç? Yazılımların ve sistemlerin kapsama alanı ne kadar geniş olursa kullanıcı (yani bu siz oluyorsunuz, biz oluyoruz veya bir başkası oluyor) o kadar rahat eder.
    Örneğin ben bu başlığa bir okul yönetim sistemi olan K12Net'i telefondan da kullanabilmek amacıyla Androide uygun SL ararken ulaştım. Tabii ki 2. mesajda da böyle bir cevap görünce şok oldum....
    Dar görüşlü olmamak lazım... Bana lazım olmayabilir ama bilişim sektörü için olması gerekli bir şey...
  • quote:

Bence gereksiz bir şey.

bu arkadasın imha edilmesi gerek.. böyle dinazor kafalı zihniyet oldukca ülkemiz tabi geri kalır. adamın dünyadan haberi yok... ayrıca bu android işletim sistemi yanlış hatırlamıyorsam 2008de piyasaya sürüldü koskoca 5 yıllık mazisi var böyle basit bi uygulamayı nasıl çıkarmadılar anlam veremiyorum. oysaki cok basit bi olay varolan bi programı android e uyarlayacakalr.... telefonların ve tabletlerin olmazsa olmazı internet zaten internete önem vermeleri gerek. ben s3 kullanıyorum işim geregi silverlight a cok ihtiyac duyuyorum buna biran önce cözüm getirmeleri gerek..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WilliamBillMunny

quote:

Orijinalden alıntı: DoguK@N

Bence gereksiz bir şey.

gereksiz mi? digiturkwebtv den lig maçlarını android telefonunda izlemek istemez misin? silverlight teknolojisini kullanan uygulamaları çalıştırmak?

silverlight, microsoft'un adobe flash'a karşılık geliştirdiği bir teknolojidir.

android in flash ı desteklemesi ne kadar önemli bir fark yaratmışsa, silverlight ı desteklemesi de o derece önemli bir fark yaratır.

Futbol izlemediğimden ve Silverlight kullanan bir uygulamaya bu güne kadar rastlamadığımdan veya ihtiyaç duymadığımdan sorun yok. Microsoft'un Silverlight'ı geliştirmesi tamamen boş bir uğraş bence.

sadece futboldamı forumumda radyo var oda bunu istiyor olmazsa çalışmıyor..

• Tivibu icin android silverlig istiyor hala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • edit: konuyu hörtletmişler arkadaş boşa yorum yazdık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 14 Haziran 2014; 14:02:49 >
  • A-smart araç takip sistemine htc one m7 cihazimdan girebilmek için microsoft silverlight a ihtiyacim var mesela....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WilliamBillMunny kullanıcısına yanıt
    link kırık :/
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.