Şimdi Ara

Android Devler burda toplanın birbirimize yardımcı olalım (93. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.732
Cevap
121
Favori
174.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 3mrulah

Play Store'da yorumlara cevap özelliği gelen var mı aramızda? Bir arkadaş developer console üzerinden yorumlara cevap yazabiliyor ama ben de henüz aktif değil görünmüyor. Acaba neye göre veriyor bu özelliği?

Evet ben yorumlara cevap yazabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crypto63 -- 11 Mart 2013; 9:10:07 >
  • Merhaba arkadaşlar yeni uygulamam "En Geyik Sözler" indirip yorum yazarsanız memnun olurum

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.komedi.geyiksozler
  • Ah şu eCPM yok mu, Admob biraz açsa kesenin ağzını rahatlayacaz ama arada bi yem atıyor o kadar :)

Android Devler burda toplanın birbirimize yardımcı olalım
  • quote:

Ah şu eCPM yok mu, Admob biraz açsa kesenin ağzını rahatlayacaz ama arada bi yem atıyor o kadar :)

ecpm oranın çok iyiymiş benimki 0.05 civarı hep nedenini anlamış değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonhard euler

quote:

Ah şu eCPM yok mu, Admob biraz açsa kesenin ağzını rahatlayacaz ama arada bi yem atıyor o kadar :)

ecpm oranın çok iyiymiş benimki 0.05 civarı hep nedenini anlamış değilim

admob kullanmıyorum o yüzden ben. koyuyorum startapp'ı gerçi uygulamanın kullanılabılırlıgını gunden gune olduruyor kullanıcılar virüs virüs diye bağırıyor ama admobun 1 senede getirceğini 10 günde veriyor.
  • İyi de ben StartApp da kullanıyorum :) Admob ile beraber kullanmak da herhangi bir sıkıntı doğurmuyor.
    Bu aralar SlideME ve SamsungApps de AirPush deniyorum. 1 tane de Play Store'da deneyeceğim bakalım sonuçları paylaşırım burada.
    Ama dediğin gibi StartApp'ın yanına yaklaşamıyorlar pek.
  • quote:

İyi de ben StartApp da kullanıyorum :) Admob ile beraber kullanmak da herhangi bir sıkıntı doğurmuyor.
    Bu aralar SlideME ve SamsungApps de AirPush deniyorum. 1 tane de Play Store'da deneyeceğim bakalım sonuçları paylaşırım burada.
    Ama dediğin gibi StartApp'ın yanına yaklaşamıyorlar pek.

airpush startapp kadar getirmiyor ama yine de admoba göre çok iyi
  • arkadaşlar ben hiç airpush kullanmadım. airpush daki notification ad ler, leadbolt taki notification ad lerden daha mı fazla getirisi oluyor? ben uygulamalarımda hep leadbolt un notification ads lerini kullandım. airpush u merak ediyorum açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frarslan

arkadaşlar ben hiç airpush kullanmadım. airpush daki notification ad ler, leadbolt taki notification ad lerden daha mı fazla getirisi oluyor? ben uygulamalarımda hep leadbolt un notification ads lerini kullandım. airpush u merak ediyorum açıkcası.

airpush'u ben de merak ediyorum sadece startapp la admob kullandım sımdıye kadar startapp la bi uygulamada günde 10 $ ı gördüm startappdan şaşmam. Ama yorumlar fena oluyor google play store'da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alexander Supertramp!

quote:

Orijinalden alıntı: frarslan

arkadaşlar ben hiç airpush kullanmadım. airpush daki notification ad ler, leadbolt taki notification ad lerden daha mı fazla getirisi oluyor? ben uygulamalarımda hep leadbolt un notification ads lerini kullandım. airpush u merak ediyorum açıkcası.

airpush'u ben de merak ediyorum sadece startapp la admob kullandım sımdıye kadar startapp la bi uygulamada günde 10 $ ı gördüm startappdan şaşmam. Ama yorumlar fena oluyor google play store'da.

günde 10 dolar kazandığın uygulama duvar kağıtı uygulaması mıydı?
  • https://play.google.com/store/apps/developer?id=Zhang+Genlu adresindeki kullanıcı diğer marketlere yüklediğim uygulamayı almış Play'e atmış.
    Ben de dün gece Play'e yükledim bi baktım 2 tane :) Sinirlendim bi mail çaktım herife kaldır uygulamayı yoksa hırsızlığını google'a bildiririm diye.
    Baktım kaldırmış. Bundan sonra önce Play Store'a atacam uygulamayı.
  • quote:

https://play.google.com/store/apps/developer?id=Zhang+Genlu adresindeki kullanıcı diğer marketlere yüklediğim uygulamayı almış Play'e atmış.
    Ben de dün gece Play'e yükledim bi baktım 2 tane :) Sinirlendim bi mail çaktım herife kaldır uygulamayı yoksa hırsızlığını google'a bildiririm diye.

Ne rahat adamlar var ya!
  • Merhabalar herkese , şu paypal olayını biri bana anlatabilir mi ? Anladığım kadarıyla kredi kartına sahip olmak gerekiyor, bankadan bankaya fark ediyor mu ? Siz hangisini kullanıyorsunuz herhangi bir artısı eksisi oluyor mu yani bankanın ? Ve ödeme alabilmek için başka bir şey yapmaya gerek var mı ? Paypalın siteside direk kredi kartı numarası girilerek işlemin halledilebileceği yazıyor, sadece kredi kartı almak yeterli midir yani ?
  • quote:

https://play.google.com/store/apps/developer?id=Zhang+Genlu adresindeki kullanıcı diğer marketlere yüklediğim uygulamayı almış Play'e atmış.

senin yaptığın uygulamayı google playe yükledikten sonra sen nasıl kendi hesabından yükleyebildin sonuçta google play her package name için ayrı alan açıyor o yükledikten sonra o alan kapanmadı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonhard euler

quote:

senin yaptığın uygulamayı google playe yükledikten sonra sen nasıl kendi hesabından yükleyebildin sonuçta google play her package name için ayrı alan açıyor o yükledikten sonra o alan kapanmadı mı?

Paket adını değiştirmiş adam. Muhtemelen SlideME'den apk'yı indirdi daha sonra apktool ile kodlara ulaşıp kendi adına markete koydu.
  • admob hiçbir şekilde hile yapmadığım halde hesabımı kapattı ve 200$ ödememi yapmadı. Admob kullanmayın kullandırtmayın.

Hesaba girince çıkan uyarı;
    Your account has been disabled for invalid activity or repeated policy violations. Some examples include recurring manual clicks or impressions, violation of our content policies which can be found here, robots, automated click and impression generating tools, third-party services that generate clicks or impressions such as pay-to-click, pay-to-surf, autosurf, and click-exchange programs, or any deceptive software. If you have any questions or concerns about the actions we've taken, how you can appeal this decision, or invalid activity in general, you can find more information here.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cousin

admob hiçbir şekilde hile yapmadığım halde hesabımı kapattı ve 200$ ödememi yapmadı. Admob kullanmayın kullandırtmayın.

Your account has been disabled for invalid activity or repeated policy violations. Some examples include recurring manual clicks or impressions, violation of our content policies which can be found here, robots, automated click and impression generating tools, third-party services that generate clicks or impressions such as pay-to-click, pay-to-surf, autosurf, and click-exchange programs, or any deceptive software. If you have any questions or concerns about the actions we've taken, how you can appeal this decision, or invalid activity in general, you can find more information here.

geçmiş olsun benim de kapanmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cousin

admob hiçbir şekilde hile yapmadığım halde hesabımı kapattı ve 200$ ödememi yapmadı. Admob kullanmayın kullandırtmayın.

Bu yuzden 4-5 reklam sirketini karma olarak degisik applarda kullanmak lazim, birinde banlanma olursa, en azindan gelir sifirlanmasin. Birde AdMob cok siki, 2 kere dahi kendi reklamina tiklarsan aninda ban yiyorsun. (Bazen banlamiyorlar)
  • bu aralar admob kazancaları yatacaktı değil mi? tarihleri mi karıştırıyorum yoksa?
  • Clasic tetris adinda kendi yaptigim bir oyun lisans sorunu nedeniyle google play hesabimin kapanmasına neden oldu yeniden hesap okusturmayin diye not dusmusler
    Simdi ne yapmam gerekiyor yeniden hesap acsam sorun olur mu
    Onlarca uygulamam canli duvar kagidi hesapla birlikte gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.