Şimdi Ara

Android cihazlarda Airpods fonksiyonları ve kalitesi nasıldır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar airpods satın aldım, yakın bir tarihte ise android (Xiaomi mi a3) cihaz almayı planlıyorum.

Sorun şu şekilde;

İlk soru; Arama geldiğinde kulaklığa dokunduğumuzda çağrı kabul etme , kulaklığa dokunduğunda müzik atlama gibi fonksiyonlar android cihazlarda da çalışıyor mu ?

İkinci soru ; ses kalitesinde düşüş yaşanıyor mu ?

• Guncel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1. sorunuzun cevabı; dokunma fonksiyonlarının hiç biri çalışmıyor. sadece android değil, ios ve mac dışındaki hiç bir platformda çalışmıyor.

2. sorunuzun cevabını bilmiyorum maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke bu sorunuza kullananlar cevap verse. Ses kalitesinde düşüş olacağını sanmam ama yorumlarda okuduğum kadarıyla ses kalitesi çok iyi olan bir kulaklık değil airpods apple cihazlarıyla çok iyi uyumlu olduğu için tercih ediliyor. Keşke airpods almadan önce araştırsaydınız. Apple cihazı kullanmayacak birinin airpods alması bana mantıklı gelmiyor. Bu konuyu android bölümünde açmanız daha iyi olacaktır. İnşallah bir çözüm yolu bulursunuz.
    Hayırlı olsun.

• Airpods kullanıyourm
    Windows pc ye bağlayınca ses kaliteisnde düşüş olmuyor
    ayrıca kalitesiz bi kulaklık değil ben çok memnnunum
  • Bazı kullanıcılar Airpods’u başka cihazlarda kullandıklarında daha iyi ses aldığını söylüyor ilginç bir şekilde

• Merhaba,

Cevap 1: Airpods'u zamanında xiaomi redmi note 5 ile test etmiştim, müzik çaldığında sağ sol dokunma fonksiyonları çalışıyordu. Biri şarkıyı durduruyor, diğeri diğer şarkıya geçiyordu. Arama esnasında denemedim ama %90 aramayı cevaplayacaktır. Hatta şuan windows 10'un son sürümünde bile video izlerken dokunma fonksiyonu çalışıyor. Ancak mikrofon windows 10'da çalışmıyor.

Cevap 2: Android cihazlarda ses kalitesine pek dikkat etmedim, çoğunlukla windows bilgisayarımda kullanıyorum ses kalitesinde hiçbir fark yok. Android cihazlarda da ses kalitesinde fark olacağını düşünmüyorum, internetten gördüğüm kadarıyla xiaomi mi a3 bluetooth 5 teknolojisini de destekliyor, sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.
  • Arkadaslar cevaplariniz icin cok tesekkur ederim. Kullandiktan sonra deneyimlerimi buraya yazarim.

• Yarın elimde olacak, Galaxy S10 ile kullanacağım şimdilik. Bende eklerim buraya deneyimlerimi.

• Merhaba biraz hortlatmis gibi olacagim kusura bakmayin. Ben de airpods almayi dusunuyorum s10e kullaniyorum android ile kullananlar yorumlarsa sevinirim tesekkurler

• GEOLOGIST kullanıcısına yanıt
    AirPods u bir iPhone a bağlayıp Bluetooth tan dokunma fonksiyonlarını bir kere ayarlayınca ondan sonra androidde aynı şekilde fonksiyonları kullanabiliyorsun.
    Ses kalitesi değişmiyor.
    S10E kullanıyor olsam AirPods almazdım. iphone da gerçekten çok işlevsel ama androidde normal bir Bluetooth kulaklık gibi olacak.

• Confather kullanıcısına yanıt
    Yani alacagim diger kulakliklar da fazla bir ozellik sunmuyor acikcasi. Galaxy buds plus ve freebuds3 var alternatif olarak. Ses kalitesi acisindan üçü arasinda cok fark yoksa servis destegi olarak apple ı secmek mantikli geliyor bana.

• GEOLOGIST kullanıcısına yanıt
    Ses kalitesinde AirPods daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: GEOLOGIST

Yani alacagim diger kulakliklar da fazla bir ozellik sunmuyor acikcasi. Galaxy buds plus ve freebuds3 var alternatif olarak. Ses kalitesi acisindan üçü arasinda cok fark yoksa servis destegi olarak apple ı secmek mantikli geliyor bana.
    Merhabalar ,

Freebuds 3 kulaklık terhin edin , ben airpods sattım. Haziran ayında Freebuds 3 alıp kullanacağım.
  • android te 2 kez aldım airpods ilk aldığımda ses te sorun yoktu bugün yeni aldım sesi kısık. sensör hariç dokunmatik olayı çalışıyor. ama sesi baya baya kısık ve açılmıyor da Apple müzik kullanmama rağmen

• Android te kullanmaya başladım 75 in üzerine çıkaramıyorum sesi kulaklarım patlayabilir

• Créw kullanıcısına yanıt
    birkaç sorum olucak Xiaomi mi9t kullanıyorum ve almak ile almamak arasında çok kararsızım sorun olur para boşa gider muhabbetleri yüzünden. Oyun oynarken dizi izlerken ses gecikmesi hissediyor musun? Dokunmatik komutlar ve kulaktan çıkarınca video ya da müzik durması stabil bir şekilde çalışıyor mu? Bağlantı kopması ya da herhangi durup dururken bağlantı kesilmesi yaşadın mı? Bilgisayara bağlayıp oyun oynamak video dizi izlemek optimize bir şekilde sorunsuz çalışıyor mu? Mesela ben sadece sağ kulaklığı kullanmak istiyorum cihaz buna izin veriyor mu hani diğeri çalışmasın. Pil göstergesini görememek çok büyük bir eksiklik yaratıyor mu? Cihaz bağlıyken kapağını açınca bağlanma süresi uzun mu? Yanıtlarsan çok sevinirim şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.