Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.746
Cevap
41
Favori
93.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arlanmazz

2 gün öncesine kadar telefonuma bildirin geliyordu ama artık özel mesaj bildirimleri gelmiyor. Ayrıca uygulamayı kaldırdım kurdum sorun devam ediyor
    Bildirim ayarlarınızı kontrol ettiniz mi acaba hocam ?
  • Mobil uygulama Samsung Note 9
    Herhangi bir konuya mesaj yazıyorum onaylıyorum yanlış bişe yazdıgımı farkedip düzenliyorum onayladıktan sonra üstte kırmızı bir hata mesajı beliriyor. "Hiç yok (silinmiş olabilir" diye bir hata uyarısı beliriyor.

Düzenlediğim mesaja bakıyorum düzenlenmiş.Ama o hatayı niye veriyor sanırım bir sorun var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 4 Mart 2019; 12:49:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu açılan konuları popülerlige göre değilde yeni açılan konuların en başta gözükmesi için filtreleme seçenegini bize bıraksanız.Facebooktada en uyuz oldugum konudur bu sürekli aynı gönderileri görüyorum.

Donanımhaberdede örnegin sıcak fırsatlarda hep aynı konuları görüyorum yeni açılan konu hit almadıgı için 2 3 sayfa öteye gidebiliyor.Ben bu seçimi bize bırakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 4 Mart 2019; 13:3:15 >
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Geri dönüşleriniz için teşekkürler :) İlgileniyoruz.
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Gerekli yere iletirim hocam :) Bir önceki mesajınızda çıkan hatayı da notlarım arasına aldım. Teşekkürler.
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Evet kontrol ettim. Şimdi de bütün bildirimler aynı anda geldiler. İlginiz için teşekkürler.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Çok mantıklı bir fikir. Bence de yapılmalı

• Az önce nedendir bilmiyorum daha önceden baktıgım bildirimler yine gelmeye başladı az önce oldu bu bildirimler aynı anda geldi hepsi sanırım genel sorun var şuanlık.

• basicodemine kullanıcısına yanıt
    Ne demek. Görevimiz.

• Forum uygulamasında arama bölümünde arattığım hiçbir şey çıkmıyor. Arattığım konu ile ilgili bir şeyler var biliyorum ama arayınca çıkmıyor.

• Konuların hepsi on küsür saat öncesine ait.

• Telefon numarasını nasıl onayliyoruz

• Favoriler gözükmüyor ve linkler açılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Optikli

Telefon numarasını nasıl onayliyoruz
    Uygulamada şuan mevcut olmayan bir özellik. Tarayıcıdan girip ayarlar>profil ayarlarım kısmından yapabilirsiniz.
  • Üye ismimi doğru yazmama rağmen aylardır tarayıcıdan giriş yapamıyorum sadece uygulamadan girebiliyorum isim hatalı diyor e postayla giriş var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abboww -- 8 Mart 2019; 17:43:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abboww

Üye ismimi doğru yazmama rağmen aylardır tarayıcıdan giriş yapamıyorum sadece uygulamadan girebiliyorum isim hatalı diyor e postayla giriş var mı?
    E-posta ile giriş yok maalesef, siz e-posta ile mi deniyorsunuz ?
    Hayır şuanki nick ile giriyorum olmuyor nick değiştiğimden beri giriş yapamıyorum tarayıcıdan
    Nerden değiştirdim nick i yahu

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] hocam lütfen yardım et bana
    Sinir krizi geçiriyorum nikimi kopyala yapıştır ile girdim gene olmuyor böyle bir kullanıcı yok diyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abboww -- 8 Mart 2019; 23:46:29 >
  • Şu başlığı siler misiniz?

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/137368420

silinecek konu

• General mobile gm 9 pro'da videodan arta kalan kısım gri oluyor . Siyah olsa hem bataryaya hem de göze hitap eder diye düşünüyorum Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.