Şimdi Ara

Android Auto'da Video Oynatma (Root'suz) - Android 14'te Henüz Çalışmıyor (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
743
Cevap
135
Favori
188.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.youtube.com/watch?v=CcR8c8xCLiQ

Bu videomda kullandığım telefon Xiaomi ve Android 9... Xiaomi ve Android 10 cihazda da başarılı. Android 8'de ise olumsuz yanıtlar döndü hep.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dionysos66 kullanıcısına yanıt

Bendede aynı sorun var, temizleyince araç dururken calisiyor, fakat hareket halinde iken oynatmıyor.

Car stream ile yaparken hareket halinde iken oynatiyordu.

Sizin hareket halinde iken sorun var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alp-jant -- 18 Aralık 2021; 14:13:40 >
  • RhPolitik kullanıcısına yanıt

Bendede başlangıçta veri temizleme sorunu var, temizleyince araç dururken video calisiyor, fakat hareket halinde iken oynatmıyor.

Car stream ile yaparken hareket halinde iken oynatiyordu.

Sizin hareket halinde iken sorun var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alp-jant -- 18 Aralık 2021; 14:12:54 >
  • alp-jant A kullanıcısına yanıt

Sadece Fermata Auto kullanıyorum, anlattığım yöntemle ve paylaştığım 1.8.8 modifiye apk ile sorunsuz tüm işlevleri kullanabiliyorum.

Kinginstaller yöntemi dışında APK'yı direkt elle kurarsanız sorun yaşarsınız.

Engel gelmediğini varsayarsak 1.8.10 son sürüm haricinde sorun yaşarsınız.

1.8.8 verdiğim modifiyeli APK haricinde eski sürümlerde sorun yaşarsınız.

Yeni APK yı kurmadan önce eski APK yı kaldırmazsanız (çok küçük ihtimal) sorun yaşarsınız.

Android Auto geliştirici seçeneklerinden Bilinmeyen kaynakları açmazsanız sorun yaşarsınız.

• King installer i bulamıyorum yüklemek için, link paylasabilirmisiniz

• https://www.youtube.com/watch?v=CcR8c8xCLiQ bu anlatımın açıklama kısmındaki 3 dosyayı (APK) kullanacaksınız.

• alp-jant A kullanıcısına yanıt
    Şuanki araç toyota aynı şekildeydi hrk halinde video oynatma özelliğini aktif ettikten sonra problem yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • RhPolitik kullanıcısına yanıt

Merhabalar Usb hata ayıklama açık Android Auto Bilinmeyen Kaynaklar açık Önce telefonda bulunan tüm Fermataları kaldırdım youtube videonuzdaki herşeyi harfiyen yaptım videonun altındaki linklerden apk ları indirdim dediğiniz gibi kinginstaller ile kurulum yaptım ama sonuç malesef bu sürüş sırasında yeni mesaj gelmedi uyarısı bence Oppo telefon dan kaynaklı tamamen sorun

• Teşekkürler başarılı oldum android auto yu kablosuz yapan ucuz yollu bir cihaz varsa bilgi verir misiniz?
    Araç Seat Leon 2017

• Benim bildiğim android auto kablosuz olayı tamamen araç ile ilgili olay ve birçok araç multimedya sı desteklemiyor, gören varsa söylesin...

• Dongel denilen haricî cihazlar var

Kendi aracımda kullanıyorum hocam, kablolu Android Auto sistemini kablosuz olarak çalıştırmanızı sağlıyor.

https://www.indiegogo.com/projects/aawireless#

• 1 senedir sorunsuz kullandığım AA 1 haftadır çalışmıyor. Kablo ile bağladığımda tepki vermiyor. Başka telefonla deneyince oluyor aynı kablo ile. Acaba fermata auto vb. uygulamalardan dolayı engel mi yedik var mı aynı sıkıntıyı yaşayan?

• eraysgt kullanıcısına yanıt
    Siz yeni baktınız sanırım 2-3 sayfa içinde bu konuları açıklayan mesajlar mevcut

• sarppy kullanıcısına yanıt
    Baya pahalı bir ürüne benziyor üstad doğru baktıysam, eğer öyleyse bence değmez ama tercih meselesi tabi

yoo takip ediyorum ama gözden kaçmış sanırım. Komple kaldırıcaz mı bu uygulamaları,düzgünce kullanabilmek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraysgt -- 21 Aralık 2021; 23:18:20 >

Evet hocam güncel kurlar ile maalesef TL bazında fiyatı epey yüksek kalıyor, siparişini mayıs ayında verdiğim için günümüz koşullarına göre biraz daha uyguna alabilmiştim.

• A{Y}D{I}N A kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu Android 6-7-8-10 yasadım.. Aynı dosyalarla Android 11 de çalıştı, Android sistemle alakası olabilir..

• Ne yaparsam yapayım Fermata Auto kullanamıyorum ama YouTube açmadan ölmek de istemiyorum diyorsan alternatif yöntem... 😎

MKyoutube
    Fermata Auto aracımda hâlâ bir şekilde çalışmıyor, Fermata Auto'yu kullanamıyorum, Youtube videolarını izleyemiyorum diyorsanız bu alternatif yöntem sizin için... Yöntemlere her an yeni bir engel gelebiliyor. Bu yüzden daima kanaldaki son videoyu dikkate alın. Anlatımlarda bahsedilen dosyalar video anlatımında verilmektedir. Aynı sürüm de olsa dosyaları başka yerden indirip kullanırsanız yöntemler çalışmayacaktır. Yüklemeler ■ AABrowser Engelsiz APK: https://drive.google.com/file/d/1CCz1PuD7wddDXHVa_5pIkzL13dh-Mbvz/view?usp=sharing ■ King Installer: https://drive.google.com/file/d/1TXQd90qV0tiYGFdKcYTlyQr4U2rJYnb2/view?usp=sharing Bölümler 00:00 Kısa Bilgilendirme 00:52 AA Browser Kurulumu 01:27 AA Browser Ayarları 03:45 Araçta Deneme Popüler Aramalar Android Auto çalışmıyor, Android Auto video oynatmıyor, Fermata Auto çalışmıyor, Fermata Auto video oynatmıyor, Fermata Auto banlandı, Fermata Auto yasaklandı, Fermata Auto son sürüm, Fermata Auto nasıl yüklenir, Fermata Auto youtube oynatma, Fermata Auto youtube sorun, Fermata Auto youtube açılmıyor, mercedes android auto, egea android auto, volvo android auto, android auto nedir, android auto apple carplay, Kinginstaller apk, King Installer apk, King Installer yükleme android auto whatsapp, android auto video izleme, android auto youtube izleme, android auto nasıl yüklenir, android auto nasıl kullanılır, android auto ekran yansıtma, android auto nedir, android auto apk, android auto egea, android auto apk nasıl yüklenir, android auto arabaya nasıl yüklenir, android auto astra k, android auto apple carplay, android auto app, android auto ayarları, android auto apk 2021, with android auto, carplay and android auto, android en autocad, android auto performance monitor, conectar android auto, uconnect android auto, android auto bağlantı, android auto bağlanma, android auto bağlanmıyor, android auto bu öğe ülkenizde kullanılamıyor, android auto bağlantı sorunu, android auto bluetooth ile bağlanma, insignia android auto, opel insignia android auto, android auto clicker, android auto carplay, android auto clio, android auto clio 5, android auto clio 4, android auto citroen, android auto carplay youtube, android auto civic, c class android auto, AA Browser, Android Video İzleme Çalışmıyor, Root Olmadan Video İzleme
    https://www.youtube.com/watch?v=ccl5sMjeqhQ&feature=youtu.be

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.