Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
514.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 bin lirayı çıkarıp bi telefona verirken ellerim titrer yahu. Paralara bak. Çok üzücü çok. Oysa premium u nasıl da istiyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • superegoid S kullanıcısına yanıt
    Ne bekliyordun ki, amiral gemisi 1500 TL'den mi satılcaktı z3+ bile 2600 TL den giriş yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Ne bekliyordun ki, amiral gemisi 1500 TL'den mi satılcaktı z3+ bile 2600 TL den giriş yaptı.

Çok değil 2 yıl önce o paralara alıyorduk. 1500 tl üstü gerçekten israf bence de. Çok şükür Nexus 5 kendine geldi 6.0 dan sonra. Ben seneye erteledim z5 aşkımı.

• kratostol kullanıcısına yanıt
    Dakika başı vergi geliyor ülkeye yakında en ucuz internet 100 tl olacak bu gidişle.

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Adama diyorsun ki 3 bin küsur lira nasıl bir paradır, adam gidip pahalı satılan başka bi teli örnek gösterip "ne var o pahalı bu tabii ki pahalı olacak" diyor.

3500 gibi paralar ne biçim miktarlardır. Koskoca led smart tv alabilirsin, iki tane playstation 4 alabilirsin.

Ha cihazın fiyatı kur farkından dolayı bu hale geliyor ama zaten sorun da o, türk halkının gelir düzeyi bu kur artışına yetişemiyor.

100 bine araba, 3-4 bine telefon. Benim gelirim yetişemedi bu artışlara, siz yetişebiliyorsanız ne mutlu.

bunlara cevap verince ordan burdan ban yiyorum anasını satayım.

• Önce Z2 sonra Z3 Compact kullandım.Telefonlarda yaşadığım kronik sorunlar ve sürekli çıkan yeni modellere epeyce canım sıkılmıştı.

Telefon çok çabuk değer kaybediyor bunu bilerek galiba Z5 ile yeniden sony'ye döneceğim.

Şuanda fiyatlara baktığımda 2500 olması muhtemel gibi

Z1 = 1000 TL evkurdan baya elime geldi yavaş şarj ve ekranın kötülüğü olmasa alırdım
    Z3 Compact = 1369 TL
    z2 = 1499 tl
    Z3 = 1699 TL
    Z3 PLUS= 1949 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blank42 -- 18 Ekim 2015; 14:45:02 >
  • Ben de bunu düşünüyordum ama şu son güncellemeden sonra Z1 Compact'ım iyice sapıttı. Sürekli donuyor uygulamalarda. SD800, 2 Gb ram'li bir telefonun böyle sorunlar yaşamaması lazım. İncelemelerde Z5 Compact'ta da benzer problemler olduğunu okudum. Lag, donmalar falan oldukça sık oluyormuş. Sony'nin yazılım tarafında iyi bir iş çıkaramadığını düşünüyorum. Arayüzün stock Android'e ne kadar yakın olduğu düşünülünce bu hoş görülebilir bir durum değil. iPhone 6s veya LG V10 alacağım duruma göre. Z5 Compact çok hoşuma gidiyor ama o kadar para verip de takılan bir telefon almak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian

Ben de bunu düşünüyordum ama şu son güncellemeden sonra Z1 Compact'ım iyice sapıttı. Sürekli donuyor uygulamalarda. SD800, 2 Gb ram'li bir telefonun böyle sorunlar yaşamaması lazım. İncelemelerde Z5 Compact'ta da benzer problemler olduğunu okudum. Lag, donmalar falan oldukça sık oluyormuş. Sony'nin yazılım tarafında iyi bir iş çıkaramadığını düşünüyorum. Arayüzün stock Android'e ne kadar yakın olduğu düşünülünce bu hoş görülebilir bir durum değil. iPhone 6s veya LG V10 alacağım duruma göre. Z5 Compact çok hoşuma gidiyor ama o kadar para verip de takılan bir telefon almak istemiyorum.

fabika ayarlarına sıfırladınız mı güncellemeden sonra ? sd800 2 gb ramli telefonun akması lazım hiç takılmadan.

• ByTeknoz B kullanıcısına yanıt
    Z5 serisi fiyatları hakkında bilgi verirmisin

• Fiyatları çok yakında açıklayacağım.

• Merakla bekliyoruz hocam
  • bu cihaz ne zaman satışta acaba görmek lazım

• Amerika fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kratostol

quote:

Ben de bunu düşünüyordum ama şu son güncellemeden sonra Z1 Compact'ım iyice sapıttı. Sürekli donuyor uygulamalarda. SD800, 2 Gb ram'li bir telefonun böyle sorunlar yaşamaması lazım. İncelemelerde Z5 Compact'ta da benzer problemler olduğunu okudum. Lag, donmalar falan oldukça sık oluyormuş. Sony'nin yazılım tarafında iyi bir iş çıkaramadığını düşünüyorum. Arayüzün stock Android'e ne kadar yakın olduğu düşünülünce bu hoş görülebilir bir durum değil. iPhone 6s veya LG V10 alacağım duruma göre. Z5 Compact çok hoşuma gidiyor ama o kadar para verip de takılan bir telefon almak istemiyorum.

fabika ayarlarına sıfırladınız mı güncellemeden sonra ? sd800 2 gb ramli telefonun akması lazım hiç takılmadan.

Sıfırladım, ilk yaptığım şey o oluyor güncellemeden sonra. 4.4 Kitkat'ta performans inanılmazdı, telefon yağ gibi akıyordu. Maalesef Lollipop ile birlikte gittikçe performans kötüleşmeye, pil ömrü kısalmaya başladı. Z1 Compact hala çok güçlü bir telefon donanım açısından, bunun olmaması lazım. Hadi benim telefonu geçtim, incelemelerde Z5/Z5 Compact'ta bile yer yer yavaşlamalar, takılmalar olduğu söyleniyor. Sony'yi çok seviyorum, Z5 Compact'ın tasarımı da çok hoşuma gidiyor ama yazılım tarafında Sony gittikçe geriye gidiyor maalesef. Zamanında dalga geçtiğimiz Touchwiz gibi oldu. İlk defa iPhone almak durumunda kalacağım sanırım. LG V10'u da bekliyorum alternatif olarak. Z5 Compact'ı çok istiyordum ama incelemelerden sonra çok sıcak bakmıyorum artık.

• quote:

quote:

quote:

Sıfırladım, ilk yaptığım şey o oluyor güncellemeden sonra. 4.4 Kitkat'ta performans inanılmazdı, telefon yağ gibi akıyordu. Maalesef Lollipop ile birlikte gittikçe performans kötüleşmeye, pil ömrü kısalmaya başladı. Z1 Compact hala çok güçlü bir telefon donanım açısından, bunun olmaması lazım. Hadi benim telefonu geçtim, incelemelerde Z5/Z5 Compact'ta bile yer yer yavaşlamalar, takılmalar olduğu söyleniyor. Sony'yi çok seviyorum, Z5 Compact'ın tasarımı da çok hoşuma gidiyor ama yazılım tarafında Sony gittikçe geriye gidiyor maalesef. Zamanında dalga geçtiğimiz Touchwiz gibi oldu. İlk defa iPhone almak durumunda kalacağım sanırım. LG V10'u da bekliyorum alternatif olarak. Z5 Compact'ı çok istiyordum ama incelemelerden sonra çok sıcak bakmıyorum artık.

Touchwiz gibi oldu kismini keske basa yazsaydiniz bosuna okumazdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Keljx

quote:

quote:

quote:

Touchwiz gibi oldu kismini keske basa yazsaydiniz bosuna okumazdim

Vaktinizi boşa harcadıysam kusura bakmayın. Ama bu yazdıklarım sadece benim görüşüm değil, XDA forumlarını bir ziyaret edin isterseniz. Sony'yi çok seven biri olarak yazılım tarafındaki sıkıntılara en çok üzülenlerden biri benim. Donanım canavar gibi ama yazılım tarafı eksik maalesef.

• ByTeknoz B kullanıcısına yanıt
    Ne zaman satışa çıkacak hocam kesin tarih varmı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 6 cihazım çalındı
    Sigorta parasını vericek sorun yok maddi olarak çok şükür
    İphone 3'den beri iphone kullanıyorum sadece 4s sahibi olmadım
    Kafamda iki cihaz var
    İphone 6s
    Sony xperia z5

Lg g4 baktım enlemesine baya geniş kullanımı zor yoksa tam f/p cihazı
    Samsung asla almam arkadaşlarımın çok acı servis tercübeleri oldu

Kafama takılan tek Soru sony ısınma sorunu acaba çözüldümü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

İphone 6 cihazım çalındı
    Sigorta parasını vericek sorun yok maddi olarak çok şükür
    İphone 3'den beri iphone kullanıyorum sadece 4s sahibi olmadım
    Kafamda iki cihaz var
    İphone 6s
    Sony xperia z5

Lg g4 baktım enlemesine baya geniş kullanımı zor yoksa tam f/p cihazı
    Samsung asla almam arkadaşlarımın çok acı servis tercübeleri oldu

Kafama takılan tek Soru sony ısınma sorunu acaba çözüldümü

XDA gibi forumlarda ısınma sorunu olmadığı söyleniyor. Ama takılma, donma sorunları varmış. Aynı sorunlar benim Z1 Compact'ta da var. Muhtemelen yazılım iyi optimize edilmiş değil. Android 6 ile problemler çözülür belki ama kesin değil. İkisi arasından iPhone 6s derim o nedenle. LG phablet kategorisinde LG V10 çıkaracak, 5.7 inch büyük bir cihaz ama özellikleri muhteşem. O da Z5 gibi Kasım başında ülkemizda olacak. Bunun yanında yarın HTC yeni bir telefon tanıtacak. Bunlar da değerlendirilebilir belki.

• Obsidian kullanıcısına yanıt
    Htc nin yeni cihazi hakkinda bilgim yok

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.