Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (713. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.314
Cevap
122
Favori
513.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rslylmz555

yorumları okumadan mı yorum yapıyoruz arkadasar cıhaz acılıyor sızın ve ya forumlarda kı uc kırmızı ısık hatası hıc acılmıyorsa batarya flexının cıktıgın ısarettır ben bı dunya ıslem yapıyorum cıhaz acılıyor bataryası bıtık olu olsa acılmaz kı cıhaz flaslanmaz onarılmaz usb gormez pc ye baglanmaz
    Kardeşim bataryanın bir ayağı çukurda ve ikinci ayağıda çukura girmek üzere.Telefonun bir müddet sonra hiç açılmayacak.öyle yazılımsal onarım filan olmaz.uğraşıpta zamanını boş yere harcama.batarya değişimi şart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eyvallah hocam ılk ısım sıparıs vermek onerdıgın marka sıte varsa bılmek ısterım oradan sıparıs geceyım
  • economist52 kullanıcısına yanıt
    onerdıgı marka sıte varsa tavsıye almak ısterım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: rslylmz555

onerdıgı marka sıte varsa tavsıye almak ısterım hocam
    Pil Orjinal olsun istiyorsanız mecbur Yetkili serviste değişim yaptırmalısınız. Tavsiyem yetkili serviste değişim yaptırmanız yönünde.
    Yetkili servis haricinde yerlerden temin edeceğiniz pillerin tamamı yan sanayi kalitesiz pillerdir.

Yan sanayi kalitesiz batarya olsun isterseniz GittiGidiyor n11 gibi sitelerin arama kutusuna "z5 batarya pil" yazarak aratın ve çıkan sonuçlardan en uygun fiyatlısını satın alın, zaten hepsi yan sanayidir.ömrü kısadır.

• Lanet olsun ekranımda ölü pikseller türemeye başladı ve artıyor gittikçe. Böyle bi sorun yaşayacağımı hiç düşünmezdim. Telefon yanlamasına halıya düştükten sonra başladı. Önce çok küçüktü. Sabah uyanınca bi baktım büyümüş. Çok korkuyorum ekran değişimi 300den aşağı olmaz. Orta segment telefonlar da 2 500 civarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladio2 -- 30 Mayıs 2020; 15:58:44 >

batarya degeısımı yaptım hocam bugun ama hala aynı sorun devam etmekte cıhaz acılıyor bır muddet gecmeden daha once dedıgım gıbı kısır donguye dusuyor durduk yere olmasa anlayacagım ama kendı elımde kapattıgım cıhazı acamamak bır garıp gelıyor bırı anlıyorsa el atabılırmı

• rslylmz555 R kullanıcısına yanıt
    Bilemedim hocam pilden değilse anakarttan mı diye düşünüyorum.üzüldüm.pili hangi siteden aldınız iade edebilirsiniz.bence direkt servise verin sizin bu noktadan sonra yapabileceğiniz pek bir şey yok gibi.

hocam anakart olsa cıhaz acılırmı sıfırlandıgı ıcın dogal olark bugun kurulum yapmaya ızın verdı yaklasık 5 dk acık kaldı yıne aynı durum kapandı

anakart sorunu olabılırse anakart fıyatı tahmını ıkıncı el fıyatını gecer mi?
    Hocam sizin mesajınızı ilk gördüğümde aklıma ilk gelen anakart olmuştu, sonra sanırım diğer mesajınızda "bataryası cok hızlı tukenıyor yanı yukleme ve onarım yapmak ıcın sarj edıyorum 90 cıvarlarında yuklemeden sonra o kısa acılısta sarjı 70 lere ınıyor" demeniz yanılttı beni.eğer arıza anakarttansa Anakarti siz değişemezsiniz.servis yapar.tam bilmiyorum 500 civarı tutar gibi

• Arkadaşlar uzun süre anakarti sağlam z5 aradım bulamadım elimdeki büyük ihtimal anakarti arızalı olan sorunları ayrıntılı yukarıda cihazımı satmayı düşünüyorum
    Harici olarak sıfır batarya aldım oda duruyor orijinal bataryasıda sorunsuzdu
    Yani Satılık Orjilan

Ekran
    Batara
    Sorunsuz Kasa
    ve içindeki tüm parçaları tek teksatabilirim
    İletişim için 552 SAMSUN 968 SAMSUN

• Arkadaşlar arka kameranın dış zarı çizilmeyen var mı? Çizilen kameraya ne yapılabilir. Ben bir kez arka kapak değiştim o zaman çiziksiz oldu ve kamera ilk günkü gibi net resimler çekiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerotobil

Arkadaşlar arka kameranın dış zarı çizilmeyen var mı? Çizilen kameraya ne yapılabilir. Ben bir kez arka kapak değiştim o zaman çiziksiz oldu ve kamera ilk günkü gibi net resimler çekiyordu.
    Çözümü yok hocam. Arka kapağı dğeiştirip kamera koruyucu cam almak tek çaresi.

• gladio2 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Arkadaşın garantisi var mıydı peki.Bendeki z5 dual in garantisine 3 ay kaldı.Telefon ısınıp kapanıyor restart atınca düzeliyor. Bataryada bitik gibi. Ayrıca köşe plastiklerden biriside düştü. Garantiye yollamadan önce yapıştırmayı düşünüyorum. Bir kaç sorun daha var. Garantiye versem nasıl bir işlem yaparlar sizce. Verilir mi?
    Hocam inanır mısınız bilmiyorum ancak bir arkadaşımın z5inde aynı sorun vardı ve gsm tamircisinin biründe çocuğun telefonunun anakartını söküp üzerindeki metal korumaları kaldırdıktan sonra usta inanmayacaksınız ama anakarta balata spreyi sıkıp bir güzel fırçalamıştı ve problemi çözülmüştü. Sorun bu cihazların güç entegresinin fazla mukavemet gösterememesinden kaynaklanıyor hocam, orjinal şarj adaptörü dışında herhangi bir adaptörle şarj ettiğiniz vakit bu cihazların anakartı kaput oluyor. Size tavsiyem anakartınızı söküp pinlerine zarar vermeden izopropil alkol (balata spreyinden halan emin değilim ancak alkol devre kartı temizliğinde sıkça kullanılır) ile birlikte bir fırça ile yongaların üstünü hafifçe temizlemeniz, o da işe yaramazsa ya ısıl işlem görecek ya da entegre değişecek ki o raddeye geldiğinde bir cihaz parası çıkartırlar cebinizden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 16 Haziran 2020; 10:12:12 >
  • origin90 kullanıcısına yanıt
    Pek bir fikrim yok hocam. Garanti işleri türkiyede çok değişiyor

• Arkadaşlar kvkya sordum. Ekrand aölü pikseller vardı benim ve batarya da %80 in altına indi baya.
    Ekran v ebatarya değişimi ne kadar olur dedim, ortalama 1350 lira dediler
    Ben telefonu zaten 1500 liraya 0 olarak almıştım. Yani telefonu tamir ettirsem 2.5 yıllık 2850 lira değerinde bir telefona sahip olmuş olacağım. Yedek parçalara baktım ancak ekrn 300 lira ve z5 in iç parçaları çok kompleks gibi. Galiba xiaomi mi note 10 lite alacağım. Harbiden böyle soygu görmedim. Basit bi ekran ve batarya 1350 lira nasıl olabiliyor aklım almadı. Kendim de yapabilirim aslında ama uğraşmak istemiyorum ve ondan sonra d açıkacak farklı sorunlarla bir daha da uğraşamam. Kvk büyük ayıp ediyorresmen soygun bu yaptıkları.

• Ağustos'ta garantisi bitecek telefonumu kvk'ya yollamayı düşünüyorum. Yalnız şöyle bir sorun var, garanti belgesi ve cihazın kutusu yanımda değil. Ayrıca çerçevede güç tuşunun çevresinde kullanımdan kaynaklanan çizilmeler var. İşlem görür mü sizce? Arka kamera filmi soyuldu ve son bir yıldır adam akıllı fotoğraf çekemez oldum...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kozmonot.

Ağustos'ta garantisi bitecek telefonumu kvk'ya yollamayı düşünüyorum. Yalnız şöyle bir sorun var, garanti belgesi ve cihazın kutusu yanımda değil. Ayrıca çerçevede güç tuşunun çevresinde kullanımdan kaynaklanan çizilmeler var. İşlem görür mü sizce? Arka kamera filmi soyuldu ve son bir yıldır adam akıllı fotoğraf çekemez oldum...
    UP

Before ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

After
    ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kozmonot. -- 12 Temmuz 2020; 1:17:24 >

• grgzmurat G kullanıcısına yanıt
    Onay verdiniz mi hocam? Onarıldı ise memnun kaldınız mı? Yarın yollamayı düşünüyorum ben de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kozmonot. kullanıcısına yanıt
    Sadece film mi kalktı yoksa çizikler de var mı? Oto pastası ile pasta yaparak çizikler alınabiliyor faydası olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.