Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeş yanlış anlama ama bak bende Sony fanatiğiyim ama elimde not 5 varken aldığım fiyatın altına satıp üstüne parada ekleyip Z5 almam neden dersen gerçekten bu ciddi bir israf olur ve cebine yazık ben bu düşüncemi seni tanımasamda seni düşünerek yazıyorum

Sana tavsiyem Haziran-temmuz ayına dek note 5'i kullan hem z6'ı o zamana dek çıkmış olur ve piyasaya dağılır 820'li işlemci yorumlarınında artısı eksisi belli olur ve o aralarda note 5'i elden çıkarmak için iyi bir zaman neden dersen çünkü Ağustos sonu-eylül ortası gibi not 6 çıkar ve sende bu tarih öncesi çok zarar etmeden not 5'ini satabilirsin, en azından 1 yıla yakın kullanım deneyimin olur aradaki farka göre not 5 kullandım deyip geçersin
    Burada birbirimizi kollayıp düşünecez yardımcı olacaz, iyi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha önce Samsung ve Sony kullanıp yorum yapabilecek var mı? S6 Edge alma arefesindeyken z5 i bekledim. En az iki yıl kullaniyim daha komple bir cihaz hangisi sizce. Kamera, performans, pil, stabilite açısından soruyorum. S6 nın pil şikayetleri var az gittiği yönünde bu nedenle z5'e sıcak duruyorum. Kararsızlık kötü

• cepcep34 kullanıcısına yanıt
    uzun süre önce samsung kullandım, S2-S3-S4-note2 yi kullandım sonrasın Z ultra ve Z2 kullandım, çok fazla teknik bilgim yok onu da ekleyerek, Sony eline aldığında bile bence bir kalite hissi uyandırıyor. Kimseyi gücendirmek derdinde değilim ama samsung bana dummy telefon hissi veriyor. Pil ve Stabilite de zaten Sony çok iyi, takip ettiğim kadarıyla da kamera ve performansta Samsungun iyi olduğunu söylüyorlar ama performans zaten çok aşırı farklı olacak bişey değil. Kamera için yorum yapamıyorum :(
  • Hadi hadi kıvırma sen kararını vermişsin şaka bi yana tabi ki bu kadar bekledikten sonra git Z5 al

+Sürekli güncelleme yazılım takibi
    +Stabil
    +Kamera
    +Batarya
    +Su geçirmezlik ve ciddi sağlam bir kasası var

İşte bunlar en iyi artıları ve bence s6'dan daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StalwartMan89 -- 5 Kasım 2015; 13:02:15 >
  • İphone 6 cihazım vardı çalındı 1 aydan fazla zamandır iphone 4 kullanıyorum
    Daha önce android telefonum hiç olmadı olursa sony olur zaten samsunga 5 kuruş vermem

Şİmdi ben z5 mi alsam daha mantıklı yoksa iphone 6s mi
  • cmlakgndz C kullanıcısına yanıt
    Size hak veriyorum Sony sensör kullanan lg'ler benim gönlümü fethetti ama sonynin kendi kameraları da kesinlikle kötü değil ve sonuçlarda gösteriyorki Sony Z5 ile bu kamera olayında son noktayı koyuyor
    Çekilen resimleri inceledim mükemmel ve odaklama hızını bahsetmeye gerek bile yok çünkü en hızlısı

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Ben şuan Z2 ve İphone6 kullanıyorum, ikisini alma sebebim birisi ios birisi android olsun diye. Kendi bakış açımdan cevap vereyim. İosta müzik sesini bile özgürce değiştiremiyoruz ama android çok özgür bir platform. Sony değer kaybediyor yenisini çıkarıyor diyorlar, ben buna katılmıyorum. Sony uzun süre güncelleme alıyor ve değiştirme hissi uyandırmıyor. Iphone'u kötülemek için de geçerli bir sebebim yok, çok iyi bir yazılıma sahip aynı şekilde Sony de iyi bir yazılıma sahip. Pil konusunda Sony tur bindiriyor. Onun dışında zevk bence.
  • Ben premium bekliyorum, bundan sonra sanırım çok büyük bir değişim olmazsa Androidde Sony dışında cihaz almam sanıyorum. Bence çok kaliteli, Z2yi değiştirme sebebim de çok düşürdüm ve en sonunda mikrofon gitti, tamir işini sevmediğimden Z5P alıp uzun süre kullanmayı düşünüyorum.
    Çalındığı için çok üzüldüm geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasın ve kimseyede göstermesin bu durumu amin diyorum ve

İphone ile Z5 arasında kakmışsın çok ciddi bir sorun hehehhe kardeş Sony fanatiği olarak konuşuyorum ki Z5 düşünmene gerek yok

Yukarıdaki yorumlarımda da artılarından bahsettim ve iphona göre baya hesaplı olur 2499 tl ile satılmaya başlandı Z5 ama kısacası hiç bir İphone barındırdığı teknolojisi istediği fiyat etmeeeez

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet0689

Çalındığı için çok üzüldüm geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasın ve kimseyede göstermesin bu durumu amin diyorum ve

İphone ile Z5 arasında kakmışsın çok ciddi bir sorun hehehhe kardeş Sony fanatiği olarak konuşuyorum ki Z5 düşünmene gerek yok

Yukarıdaki yorumlarımda da artılarından bahsettim ve iphona göre baya hesaplı olur 2499 tl ile satılmaya başlandı Z5 ama kısacası hiç bir İphone barındırdığı teknolojisi istediği fiyat etmeeeez

iphone alırsam 64 gb almam lazım 3500 lira z5 ise 32 gb 2500 lira 1000 lira fark var

Yarın cihazı inceler öyle karar veririm bakalım hayılrısı

• beyler sıcak fırsat konusu açtım uyguna denk gelirse paylaşalım

http://forum.donanimhaber.com/m_111616633/tm.htm
    Hayırlısı olsun inşallah alırsan yorum yapmayı unutma
    Ben de Z Ultra kullanıyorun ve çok çok memnunum büyük ekrana ihtiyacım olduğu için kullanıyorum ve en büyük ekranı olan teller içinde halen en iyi performansa sahip
    Beklemedeyim Sony Z Ultra gibi yüksek performanslı bir cihaz üretirse düşünmeden alacam, sanırım önümüzdeki yıl Eylül ayı dahi bekleyecemm eğer çıkmazsa da çok üzülmem gider Z7 alırım

• Öncelikli sevgili @cmlakgndz ve @Muhammet0689 çok tesekkür eserim samimi cevaplarınız için. Demek ki aklın yolu bir ikinizde aynı yolu göstermişsiniz bana. Tekrar teşekkürler.

• Yorumlarınız için teşekkür ederim en kısa sürede telefonu inceleyeceğim. Hem Ps4 ile bağlantı yapabiliyorum diye de kendimi gaza getiriyorum.

• cmlunrssl kullanıcısına yanıt
    ne demek, sonuçta para Türkiye'de kalmıyor. Milli servet :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet0689

iphone alırsam 64 gb almam lazım 3500 lira z5 ise 32 gb 2500 lira 1000 lira fark var

Yarın cihazı inceler öyle karar veririm bakalım hayılrısı

size 64 gb hafıza lazımsa sony xperia z5 alırsınız (2499 tl), yanınada 32 gb lik hafıza kartı alırsınız (40 tl) toplam 2539 tl ödersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu anda n11 de 2379 tk ye disbürütör garantili var, indirimlerle 2200 civarı geliyor, bence bir kaç içinde 2000 altına alınır.

• cepcep34 kullanıcısına yanıt
    Bende Z Ultra var ps4te var ( Sonyciyizzz )

İkinci ekran yapıp yatakta oturup oynuyorum

• şuan 1745tl ye z3+ 2150tl ye z5 alabiliyorum siz olsanız ne yapardınız arkadaşlar arada 400tl fark var z3+ artık alınmazmı dersiniz?
  • 2379 şuaunki en ucuz fiyat beyler inşallah dahada düşer yada ucuza satan olur

http://urun.n11.com/cep-telefonu/sony-xperia-z5-sony-eurasia-garantili-cep-telefonu-P38920787
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.