Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Whats new den güncelleyebilirsiniz,veya ayarlar, telefon hakkında, yazılım güncelleme... Siz niye yeni yazılımı kaldırdınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar xperia z5p aldım ilk bir kaç saat ses çok iyiydi nedense sonradan alt hoparlörün sesi az çıkmaya başladı örneğin bir şarkı açıyoru ilk 3 saniye ses süper sonra alt hoparlörün sesi hafifiten kısılıyor çok ilginç geçmişte bu olayı yaşamıştım güvenli kip aç kapat düzelmişti ama şimdi değişen birşey olmadı
  • Doktor bu ne

Web gezinme süresi benim 3.5 saat bu inceleme de 14 saat!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 9 Şubat 2016; 20:18:12 >
  • Hocam apple ve samsung ne yaptıki sony için böyle konuşuyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Motti79

quote:

Orijinalden alıntı: sonyu

Bugune kadar sony veya samsung u birçok yönden karşılaştıran kişilere rastladım ama sony nın tasarımına kötü deyip samsungun iphone çakması tasarımına güzel diyeni gerçekten ilk kez görüyorum yahu birde demiş karton gibi

Sen kendi kendini kandır git bir teknoloji mağazasına incele bak gör sonra karar ver. Ben sony kötü demiyorum. Samsungu da savunmuyorum. Mesele telefon su geçirmemesi Vs değil.
    2500 z5 aldınız. Bendeki z2 ile ne farkı var. Z5 in yaptığı z,z1,z2,z3 yapamadığı ne var.doğrusu zevk meselesi ama z5 o paraları hak etmiyor.

tasarımı güzelde 2500 gibi bir rakam z5 için kesinlikle çok fazla
    2000 tl in altına indi telefon, halaa kararsızım alayım mı diye...
    yakında daha da fiyatı inecektir....

• Benim note 4'ü satıp Z5'e geçmeyi düşünüyordum ama tasarım hakkında yorumlar kafamı karıştırdı
    Evet tuğla gibi birçok modeli bende sevmiyorum ama bu z5 daha ince diye almayı düşünüyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbomlusinan

Benim note 4'ü satıp Z5'e geçmeyi düşünüyordum ama tasarım hakkında yorumlar kafamı karıştırdı
    Evet tuğla gibi birçok modeli bende sevmiyorum ama bu z5 daha ince diye almayı düşünüyordum

En güzeli gidin bir mağazada inceleyin, beğenirseniz alın:)

• Z5 de ses kısıklığı yaşayan varmı

• cimbomlusinan kullanıcısına yanıt
    Dostum bir mağazada bak çözüm çok kolay kütük gibi bulan arkadaşlar neden böyle düşünüyor bilmiyorum diğer telefonlara göre en iyi tasarımları sony yapıyor bence zaten ilk arkadaşa hiç riayet etme bence adam sırf trole gelmiş belli yani z2 ile Z5 in hiç bir farkı yok diyor.Gerçekten bayağı güldüm

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda ses kısıklığı yaşadığını söyleyenler olmuştu ama ne yaptılar bilmiyorum.Bende bir sıkıntı olmadı birde merak ettiğim şey premium un ekran süresi ne kadar hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

Benim note 4'ü satıp Z5'e geçmeyi düşünüyordum ama tasarım hakkında yorumlar kafamı karıştırdı

En güzeli gidin bir mağazada inceleyin, beğenirseniz alın:)

Yarın bir bakım tabi en güzeli kendi gözümüzle görmek
  • quote:

Dostum bir mağazada bak çözüm çok kolay kütük gibi bulan arkadaşlar neden böyle düşünüyor bilmiyorum diğer telefonlara göre en iyi tasarımları sony yapıyor bence zaten ilk arkadaşa hiç riayet etme bence adam sırf trole gelmiş belli yani z2 ile Z5 in hiç bir farkı yok diyor.Gerçekten bayağı güldüm

Tasarım açısından kusra bakma ama ben pek bi fark göremiyorum o arkadaş gibi
    Ve bana önceki z-z1-z2 kalın ve fazla köşeli geliyordu beğenmiyordum z5'te de bu durum çok farklı değil gibi
    Birde şu snapdragon 810'un ısınma mevzusu var Ondan kararsızım

• quote:

quote:

Tasarım açısından kusra bakma ama ben pek bi fark göremiyorum o arkadaş gibi
    Ve bana önceki z-z1-z2 kalın ve fazla köşeli geliyordu beğenmiyordum z5'te de bu durum çok farklı değil gibi
    Birde şu snapdragon 810'un ısınma mevzusu var Ondan kararsızım

Hocam tasarım açısından demiyorum zaten ona eyvallah ısınma sorunu ben öyle ahım şahım görmedim olduysa bile performans düşmedi hiç tasarım az çok kalıplaşmış birşey var onun üstünden Gidiliyor ama şu telefona baktığımda samsungun kalıplaşmış tasarımlarında iyi geliyor.ve samsunglara göre daha çok güven veriyor bu benim tercihim

• sonyu S kullanıcısına yanıt
    Bence arasıra değişiklik iyidir Sony kaç modeldir neredeyse aynı tasarımı kullanıyor Sadece yan kısımlar 1-2kez değişti
    Benim gibi birçok kişi bu tasarımı pek sevmediğinden sony'e geçmiyor Ben mesela note4 yerine xperia bişeyler almayı düşünmüştüm zamanında ama kalın gelmişti telefon
    Yinede elinizde note4 varsa zaten az daha bekleyin bi z6 yı görün ona göre tercih yapın derim ben alırken eski telefonum çöp olduğu için aldım ve gayet memnunum hocam genel olarak şikayet edilen şey pil ve ısınma pilim iyi gidiyor telefonda öyle çok ısınmıyor.Eğer elinizdeki telefon bozulmadı ise yinede z6 yı bekleyip görün derim

• quote:

Bence arasıra değişiklik iyidir Sony kaç modeldir neredeyse aynı tasarımı kullanıyor Sadece yan kısımlar 1-2kez değişti
    Benim gibi birçok kişi bu tasarımı pek sevmediğinden sony'e geçmiyor Ben mesela note4 yerine xperia bişeyler almayı düşünmüştüm zamanında ama kalın gelmişti telefon

Hocam tabiki bunu sevmeyenlerde olacak ama her yeni telefonda bambaşka bir tasarım ortaya koyan bir firmada yok bunun yanında değişik şeyleri getirende yine sonydir Xperia u Xperia L Gibi telefonlara bakınca bu anlaşılıyor.

• sonyu S kullanıcısına yanıt
    Elimdeki telefonda bir sorun yok Hatta yeni sıfır batarya takıldı daha elime bile ulaşmadı serviste telefon bilmiyorum değiştirsem mi devam mı etsem
    Z6'da mart gibi çıkmayacak heralde ayrıca şuanki fiyatlara göre en az 3000olur veremem o kadar
    elinde note4 var ise bekle derim.
    güzel cihaz sonuçta, gerek yok bence z5 e para vermeye
    bekle sene sonuna doğru z6 alırsın
    kimsede 3000 tl z6 ya para vermez
  • quote:

Orijinalden alıntı: gzhn61

Kral şu mesajın için yazma gereği hissettim z,z1,z2,z3,z4 ün yapamadığı z5in yaptığı ne var yazmışsınya;
    parmak izi okuyucun varmı 6s ile aynı anda çok seri okuyan?
    23mp ödüllü arka kameran 5mp ön kameran varmı?
    ımx 300 serisi sony nin mobil için ürettiği en iyi sensöre sahipmisin?
    şarj etmek için sıkıntı yaratıyordu zamanlada deforme oluyordu kapakçıklar vardı z5 bunu aşmış açık şarj yeri geliştirmiş bunu görebiliyormusun?
    arka tarafın cam fakat hem parlak hemde çok fazla parmak izi tutan bir cam bizim z5'teki gibi buzlu ve parmak izi bırakmayan cama sahipmisin?
    stereo hoparlörün var ama z5 teki kadar gelişmişmi?

bunlar bizde olup diğerlerinde olmayan aklıma gelen farklar saygılar..

Parmak okuyucu olmasada olur ki hemen hemen her markada yerini aldı. Lens demişsin o fiyata sony dediğin lensi koymassa zaten ayıp ederdi.şarj konusunda söylemen bile gereksiz yani bi şekilde şarj yapmak lazım değilmi. ;))
    Ben yıllardır sony kullanırım ki hala kullanıyorum. Ama z5 olmamış ben beğenmedim. Sizler beğenebilirsiniz. Zevk tercihler kişisel, kılıçdaroğlu gibi bazıları muhalefet olsun diye trol falan diyor. Ben o şahısları muhatab almam, bu benim düşüncem çoluk çocukla yüz göz olmam. Alan alır almayan almaz. Ben görüşlerimi belirttim. İnternet üzeri almak isteyen özellikle telefonu görsünler ona göre karar versinler. Tuğla gibi telefona 2500 verilmez.
    Ben beğenmedim diye herkes beğenmeyecek bir durum yok. Herkes istediğini yazar..
    Saygı sevgi bizden Kardeşim
    Alana şimdiden hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Ayarlar diğer de
    Gülümseme deklanşörü ve cografi etiketler var

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.