Şimdi Ara

Android 6.0 ilk kez yüzde 10 barajını geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 30
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 0MG90 (3 mesaj) cem650 (2 mesaj) TIGERSHARK (2 mesaj) Spiderhip (2 mesaj) assasin34 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (2 mesaj) Mini (1 mesaj) (16 mesaj) (3 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Android 6.0 ilk kez yüzde 10 barajını geçti
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3663 Mesaj
    yıllardır wp kullanıyorum. ama artık 6.0 ı gördükten sonra bende androide geçmeye karar verdim. hele n sürümü dahada güzel olmuş. eski sorunlarından ve hantallığından arınmış ve her geçen zaman daha iyiye giden bir işletim sistemi görüyorum şu an. googlenin ne kadar iyi çalıştığınıda burdan anladım. adamlar derme çatma bir sistemden billur gibi çalışan sitem yaptılar helal olsun
    |
    |
  • DH Yönetici
    12833 Mesaj
    Fena değil.
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    5690 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yusac

Note 4 kullanıyorum 2 yıl olacak ama hala 6 gelmedi. Zaten bu saatten sonra Samsung eskidi bu der hiç vermez.

Ben de Note 4 kullanıyorum, bana Android 6 geldi. Demek ki ikimizden birisinde bir sıkıntı var. Bir tutarsızlık söz konusu.
  • Yarbay
    4322 Mesaj
    quote:

"Android 6.0 ilk kez yüzde 10 barajını geçti"

Ben 9-10 kez geçmiştir diyodum, ilk kez geçtiyse iyi. Lollipop kaç kez %10 barajını geçmişti?
    |
    |
  • Yarbay
    3499 Mesaj

"ftf" ne ?
  • Yarbay
    4056 Mesaj

Sony'nin yayınladığı resmi rom. Resmi yazılım yani, OTA ile gelen. İstersem 4.4.4'e dönerim, istersem 6.0.1'e yükseltirim, istersem de yeniden yazılım atarak sıfırlarım.
    |
    |
    arel.gr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Firmalar tabiki vermiyor guncelleme yoksa yeni tel nasil satar! su an elimdeki S2 android 2.3 ile cikti cynogen destegi ile 6a yukseltebiliyoruz. Samsung verse bu guncellemeleri cogu insan hala s2 kullaniyor olurdu.
    guncelleme icin ya nexus almak lazim ya android one cihazlar. en guzeli Custom romlar bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1596 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    MS4343

quote:

Orijinalden alıntı: cem650

yav allah aşkına saçmalamayın nasıl geçsin barajı hangi makina 6 versiyon kurulabiliyorki 6 versiyona geçsin.. bu işe ciddi el atmaları lazım androidde telefon alanın elinde kalıyor,telefonde kurulu neyse o yazılım cihazda ömrü billah kalıyor. adam gibi yazılım yaşam döngüsü yapsınlar. minimum 2 sene tüm cihazlar android tarafında yazılım alsın. bak nasıl alıp yürüyor sistem ama nerde....

ve bence %10 barajını muhtemelen yeni cihazlar sayesinde aşmıştır. yoksa kimsenin kullanabildiğini düşünmüyorum.

Aynen oyle hocam....

cm 13'e mahkum olduk....ama pisman degilim kullandigim modelde gayet stabil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    6531 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: slckaydemir

Kitkat ne kadar çok tutulmuş hala yüksek bir payı var.

bence kullanmak zorunda kalıyorlardıda kitkat sürümü kullanan cihaz varmıki hala yani o sürümü kullanıpta facebook whatsap kullanabiliyormuki :)
    |
    |
  • Yarbay
    3678 Mesaj
    LG g3 bile yeni aldı rezalet. firmalar yen itelefon üzerinde çalışıyor yazılım üstünde değil :) nede olsa telefon satar yazılım/güncelleme değil
    |
    |
  • Yüzbaşı
    291 Mesaj
    Bu konuyu açmak için geldim ki arkadaş benim yerime açmış. 800-1000 TL arası babalar günü için telefon bakıyorum. General Mobile 5P dışında önerisi olan var mı?

Teşekkürler.
    |
    |

Orijinalden alıntı: V4LKyR

quote:

Orijinalden alıntı: Yusac

Note 4 kullanıyorum 2 yıl olacak ama hala 6 gelmedi. Zaten bu saatten sonra Samsung eskidi bu der hiç vermez.

Ben de Note 4 kullanıyorum, bana Android 6 geldi. Demek ki ikimizden birisinde bir sıkıntı var. Bir tutarsızlık söz konusu.

Bana da gelmedi.

Nedeni: Türkiye ve EU note4 cihazlarına güncelleme verilirken ithalat yoluyla gelenlere verilmedi daha. Telefondaki kodun sonundaki son harf belirliyor.
    |
    |
    |
    |
Sohbet
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
SEO
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.