Şimdi Ara

android 5.1 e nasıl dönebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonum gmd 4g normalde android sürümü 5.1 di dün telefonu güncelledim 6.0 oldu telefon 40-50dk da bi kendi kendini kapatıp açıyor bazen kasmalar oluyor menüde fifa 16 yıda açmıyor uyumlu olmadığından olsa gerek şimdi ben oyunları falan yedekleyip fabrika ayarlarıa geri döndüm belki 5.1 e dönebilirim diye olmadı hala 6.0 internettende araştırdım bulamadım sizin bildiğinz bi yöntem var yazabilirmisiniz ?

• güncel
  • bilen yokmu ya
  • güncel
  • eşimin telefonunu da güncelleyecektim ancak sorunlar çok olduğundan vazgeçdim.
    5.1.1 şu an için çok iyi...
  • hala cevap gelmedi
    güncel
  • Stock rom resmi olarak yayinlanmadi.Ancak sizin bu belirttiginiz sorunlari hard reset atarak giderebilirsiniz.Ana konusunda yorumlarda ve internette bulabilirsiniz.Emin olun hard reset atinca cok iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamikisi

Stock rom resmi olarak yayinlanmadi.Ancak sizin bu belirttiginiz sorunlari hard reset atarak giderebilirsiniz.Ana konusunda yorumlarda ve internette bulabilirsiniz.Emin olun hard reset atinca cok iyi

kusura bakmayın araştırdım ama hard reseti bulamadım herkes fabrika ayarlarına dönmeyi gösteröiş zahmet olmazsa link atarmsnz
    güncel
  • Telefon kapalı konumdayken 'Ses Açma + Güç Butonu' na basılı tutun. Ekrana General Mobile yazısı gelene kadar basılı tutun. Sonrasında yerde yatan karnından hata raporu fışkıran bir Andorid robotu göreceksiniz . O görüntü geldiğinde. 'Ses Açma + Güç Tuşuna' 'bir kere' basıldığı taktirde Recovery Mode'a geçmiş olacaksınız.Burada dokunmatik calismiyor.Ses kisma acma tuslari ile oynatip guc tusuyla sececeksiniz.Wipe cache partition ve factory reset yapin.Soracak olursaniz birsey alintilarsiniz.Yapamayacaginizdan korkarsaniz.https://www.youtube.com/watch?v=JdaP4uc0wF0. Buradaki videonun 2.yapisini yani ses acip guc tusuyla yapilani uygulayin.Ayrica yapilmasi gerekenden baska birsey yapmayin.Not : Yapilanlar hakkinda sorumluluk kabul etmiyorum.Cihaziniz ile ilgili olusabilecek her turlu sey sizin sorumlulugunuz altindadir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hamikisi

Telefon kapalı konumdayken 'Ses Açma + Güç Butonu' na basılı tutun. Ekrana General Mobile yazısı gelene kadar basılı tutun. Sonrasında yerde yatan karnından hata raporu fışkıran bir Andorid robotu göreceksiniz . O görüntü geldiğinde. 'Ses Açma + Güç Tuşuna' 'bir kere' basıldığı taktirde Recovery Mode'a geçmiş olacaksınız.Burada dokunmatik calismiyor.Ses kisma acma tuslari ile oynatip guc tusuyla sececeksiniz.Wipe cache partition ve factory reset yapin.Soracak olursaniz birsey alintilarsiniz.Yapamayacaginizdan korkarsaniz.https://www.youtube.com/watch?v=JdaP4uc0wF0. Buradaki videonun 2.yapisini yani ses acip guc tusuyla yapilani uygulayin.Ayrica yapilmasi gerekenden baska birsey yapmayin.Not : Yapilanlar hakkinda sorumluluk kabul etmiyorum.Cihaziniz ile ilgili olusabilecek her turlu sey sizin sorumlulugunuz altindadir.

android sürümü aynı kaldı hala 6.0

• Bu sizin sorunlarinizin giderilmesine yardimci olur geri dondurmek icin jb yapmaniz lazim ama stock rom cikinca yapabilirsiniz bunu da.Daha cikmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım ilgilendğiniz için sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.