Şimdi Ara

Andrea Pirlo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alexin yerine bu adam dusunulmez mi arkadaslar sozlesmesinden bihaberim ama icimde kalmasn diye soyledim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 35 yasinda ki alexin yerine 34 yasinda ki pirlo onermek..o da guzelmis..ayrica alexin yerine diye birsey olmayacak artik.alexten sonra taktik tamamen degisecek bunu akliniza sokun artik.

• 2 dk sonra sonra adam finalde :)
  • Alex yaşlanıyor diye yerine adam düşünüyoruz sen daha da yaşlısını söylüyorsun
  • Alex kosmuyor ama pirlo her yerde.koyu bir alex hastasiyim ama artik yasi eski alexi izlememize engel oluyor.

• Şaka dimi
  • Conte seneye Pirlo'suz takımın temellerini atıyoruz gibi komik açıklamalar yapmadı hiç, biz futbolu İtalyanlardan daha iyi biliyoruz galiba beyler.
  • bu adam varya bu adam yemin ediyorum hile ya. işini bu kadar düzgün, şova kaçmadan layığıyla yerine getiren başka bir oyuncu görmedim. 50 yaşında da oynar bu adam
  • Pirlo 33 yaşında değil mi yav
  • Mükemmel bir futbolcu. Yaşlanmıyor bu adam sahanın her yerinde. Tam bir maestro
  • Adam tam bir sef pas trafigini cok iyi yonetiyor eger ki alex gidecekse bu adam kesinlikle fenerbahceye gelmeli

• Adam çok iyi ya eskileri hatırlatıyor bana
  • Turnuvanin oyuncusu bence...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pirlo kim Alex kim.. Pirlo Alex'i 10 kere cebinden çıkartır.
  • Pirlo kim Alex kim.. Pirlo Alex'i 10 kere cebinden çıkartır. Bugün Pirlo gibi bir orta saha 1 elin parmağını geçmez.
  • Milan yaşlı diye Juve'ye yolladı, juve onun oynadığı hiç bir maçı kaybetmedi. İtalya milli takıımıyla da keza öyle elemelerdeki onun oynadığı hiç bir maçı kaybetmediler. Bana bu turnuvada Zidan'ı hatırlattı desem(liderlik ve orta sahadaki becerisiyle) fazla mı abartmış olurum bilmiyorum ama bu turnuvanın en iyi oyuncusu olduğunu kesinlikle söyleyebilirim.
  • Aynı mevki oyuncuları değil, boşuna karşılaştırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

bu adam varya bu adam yemin ediyorum hile ya. işini bu kadar düzgün, şova kaçmadan layığıyla yerine getiren başka bir oyuncu görmedim. 50 yaşında da oynar bu adam

iki tip futbolcu var;

-pirlo, zidane gibi futbolcular.. bunlari tarif edecek kelimenin turkcesini hala bulamadim.. hem elegant, hem gosterisli, hem sade.. rakiple gereksiz mucadele yok, ama gerekince calimin e pasin allahini atiyorlar.. zidane'in beckham'a attigi calim youtube'da vardir acin bakin.. veya real madrid'in uzakdogu turnuvasi vardi, ona bakin.. pirlo da macin sonu bir ara pasi atti ceza sahasina, yani olctun mu me adam diyesim geldi..

-bir de soytarilar var.. c.ronaldo, neymar da bu kategoriye giriyor..

son sozu gattuso soylesin..

"andrea pirlo is a fantastic player!.. sometimes I see the things he does at the training ground and I wonder whether I'm a footballer or not?!"

• Alex'in yasına değil oyunculuğu bitince yerine birilerini düsünmek gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemUsUs

quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

bu adam varya bu adam yemin ediyorum hile ya. işini bu kadar düzgün, şova kaçmadan layığıyla yerine getiren başka bir oyuncu görmedim. 50 yaşında da oynar bu adam

iki tip futbolcu var;

-pirlo, zidane gibi futbolcular.. bunlari tarif edecek kelimenin turkcesini hala bulamadim.. hem elegant, hem gosterisli, hem sade.. rakiple gereksiz mucadele yok, ama gerekince calimin e pasin allahini atiyorlar.. zidane'in beckham'a attigi calim youtube'da vardir acin bakin.. veya real madrid'in uzakdogu turnuvasi vardi, ona bakin.. pirlo da macin sonu bir ara pasi atti ceza sahasina, yani olctun mu me adam diyesim geldi..

-bir de soytarilar var.. c.ronaldo, neymar da bu kategoriye giriyor..

son sozu gattuso soylesin..

"andrea pirlo is a fantastic player!.. sometimes I see the things he does at the training ground and I wonder whether I'm a footballer or not?!"

Ronaldo soytarı mı?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.