Şimdi Ara

Andrea Pirlo (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Şimdi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thrax

Şimdi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

quote:

Orijinalden alıntı: CemUsUs

quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

quote:

Orijinalden alıntı: CemUsUs

quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

bu adam varya bu adam yemin ediyorum hile ya. işini bu kadar düzgün, şova kaçmadan layığıyla yerine getiren başka bir oyuncu görmedim. 50 yaşında da oynar bu adam

iki tip futbolcu var;

-pirlo, zidane gibi futbolcular.. bunlari tarif edecek kelimenin turkcesini hala bulamadim.. hem elegant, hem gosterisli, hem sade.. rakiple gereksiz mucadele yok, ama gerekince calimin e pasin allahini atiyorlar.. zidane'in beckham'a attigi calim youtube'da vardir acin bakin.. veya real madrid'in uzakdogu turnuvasi vardi, ona bakin.. pirlo da macin sonu bir ara pasi atti ceza sahasina, yani olctun mu me adam diyesim geldi..

-bir de soytarilar var.. c.ronaldo, neymar da bu kategoriye giriyor..

son sozu gattuso soylesin..

"andrea pirlo is a fantastic player!.. sometimes I see the things he does at the training ground and I wonder whether I'm a footballer or not?!"

Ronaldo soytarı mı?

iyi futbolcu, dunyanin sayili futbolculari arasinda.. ama gereksiz calimlar, gereksiz frikik rituelleri.. futbol sahasinda oglan cocugu gibi davraniyor..

soytari o anlamda yani..

İlgi çekiyor adam tamam da, soytarı demek biraz ağır be abi. Neyse saygı duyarız.

Ben ağır Ronaldo hayranıyım, beni rahatsız ediyor mesela soytarı demen, başka bir şey bul.

ronaldoyu bende severim ama rakip oyuncuyu önüne alıp durduğu yerde kendi kendine topun üzerinden hoplayıp zıplayıp ayaklarını çevirince uyuz oluyom. yav kardeşim sen rakip oyuncunun üzerine gitmiyosun ki? topu sürmüyosun, durduğun yerde topu bi sağa atıyon bi sola atıyon, topun üzerinden atlıyon, eee sonuç? sonuç karşındaki defans gene beklemeye devam ediyo, sen de aynı yerindesin. ergenler de durduğu yerde (adam geçmeden) yapılan bu hareketleri görünce gaza geliyolar.

neymar da bu tarz, tam gösteriş meraklısı.

• O kadar uzağa gitmeye gerek yok , Fernandes'i 30 milyona bırakırız.
  • Harika bir oyuncu gerçekten
  • Pek basketbol izlemem ama nedense Pirloyu Steve Nash`e benzetiyorum her yonuyle.Nash futbolcu olsa Pirlo olurmus herhalde diye dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luca Brasi

Pek basketbol izlemem ama nedense Pirloyu Steve Nash`e benzetiyorum her yonuyle.Nash futbolcu olsa Pirlo olurmus herhalde diye dusunuyorum.

tiplerde benziyo zaten
  • hala pirlonun yaşına takan var arkadaş bu ne ya :d adam ispanya orta sahasını darmadağan etti hala yaş yaş yaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyildiz07

hala pirlonun yaşına takan var arkadaş bu ne ya :d adam ispanya orta sahasını darmadağan etti hala yaş yaş yaş

40 yaşından sonra futbolcular ölüyor zannediyorlar ölmesine çok süre var gözüyle bakıyorlar
  • :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hemen irtibata geçiyorum
  • Pirlo bir Alex gibi sanki.Ama o da yaşlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luca Brasi

Pek basketbol izlemem ama nedense Pirloyu Steve Nash`e benzetiyorum her yonuyle.Nash futbolcu olsa Pirlo olurmus herhalde diye dusunuyorum.

Bunu yazacaktım tam. Kesinlikle tarzları ve tipleri çok benziyor. İkisi de akıl almaz oyuncular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

quote:

Orijinalden alıntı: Undress Me Everywhere

quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

Andrea Pirlo

Bu adam hakikaten akıllanmaz daha dakika otuz altıda forma çıkarmış boşa sarı kart görmüş.

Andrea Pirlo

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.