Şimdi Ara

anarchy online (oynamış,oynuyor,oynayacak olanlara)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • forumu didik didik ettim güncel ve yardımcı olacak bir konuya rastlamadım. yaklaşık bir haftadır oynuyorum oyun içinde de türk bulabilmiş değilim neyse halihazırda oynayan varsa Rubi-ka 1 de 20 lvl engineer oynamaya çalışıyorum karakter ismi viom. oynamaya çalışıyorum diyorum çünkü oyunla ilgili hiçbir konu hakkında türkçe açıklama bulamadım bu yüzden buraya konu açmak istedim daha önceden oynamış olan ya da şu an oynayan arkadaşlar buradan ya da oyun içinden yardımcı olabilirlerse çok memnun olacağım. en kısa zamanda cevaplarınızı bekliyorum.

• Oyunun grafikleri kötü diyorlar(çağın gerisinde kalmış)
    şuan the chronicles of spellborn 'u indiriyorum,onu beğenmessem bunu da deneyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuroSakiIcHiGo

Oyunun grafikleri kötü diyorlar(çağın gerisinde kalmış)
    şuan the chronicles of spellborn 'u indiriyorum,onu beğenmessem bunu da deneyeceğim

Chronicles of Spellborn da Anarchy Online gibi ücretli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arthun Maurits

quote:

Oyunun grafikleri kötü diyorlar(çağın gerisinde kalmış)

Chronicles of Spellborn da Anarchy Online gibi ücretli mi?

anarcy online ücretli değil? nerden çıktı
    chronicles of spellborn 'da ücretli değil
  • Cos eskiden ücretliydi artık değil. Yapımcıları yeni bir Cof yapıyorlar ondan sonra tekrar ücretli olacak diye biliyorum.
  • anarchy online ilk clienti ücretsiz ama sanırım 1 yıllığına ondan sonra ek paket satın alınması gerekiyor olabilir emin değilim o konuda.

icigo şahsen oyunlarda grafik benim için önemli değil beni asıl ilgilendiren şey oyun sistemi bu bakımdan anarchy online gayet doyurucu geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenji

anarchy online ilk clienti ücretsiz ama sanırım 1 yıllığına ondan sonra ek paket satın alınması gerekiyor olabilir emin değilim o konuda.

icigo şahsen oyunlarda grafik benim için önemli değil beni asıl ilgilendiren şey oyun sistemi bu bakımdan anarchy online gayet doyurucu geldi bana

bende grafik 1. , oyun akışı 2. ondan sonra oyun sistemi

grafiği kötü olunca en fazla 1 hafta oynayabiliyorum
  • anarchy bi hevesle indirmiştim oynanabilirlik pek iyi değil çok güzel bi oyun beklemeyin beklentilerinizi pek karşılıyacağını sanmıyorum
  • Ben dün indirdim,grafikleri biraz iyi olsa o oyunu bırakmazdım class ları ve oyun sistemini çok sevdim
  • quote:

Ben dün indirdim,grafikleri biraz iyi olsa o oyunu bırakmazdım class ları ve oyun sistemini çok sevdim

dün indirdin başladın icigo nerdesin nickin nedir

oynanabilirlik konusunda gelince biraz oynadıktan sonra alışıyor. oyunda türk oyuncu bulamamak çok sıkıntı verici benim ingilizcem çok iyi olmadı için hazır rehberleri birebir çeviremiyorum ama deneme yoluyla birçok şeyi çözmeye başladım sanırım turk oyuncuların olmamasının nedenlerinden biri de hiç türkçe kaynak bulunmaması eski oyuncularla bu sebepten irtibata geçmek istemiştim ama malesef sanırım kimse yok dhde eğer varsa mutlaka benimle irtibata geçsinler çünkü yakında kendi deneyimlerinden oluşturduğum bir kaynak hazırlamaya başlayacağım

• level de wardı sanırım oynıyan baya önce bi oraya bak derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt522

level de wardı sanırım oynıyan baya önce bi oraya bak derim

konuyu bir süre daha uplamak istiyorum birde levelde de kimse yok ben oynamaya devam ediyorum edecemde ayrıca türkçe kaynak oluşturma konusunada yavaştan el atmaya başladım henüz çok bişey öğrenemedim oyun hakkında ama en azından öğrendiklerimi sıcağı sıcağına kullanışlı hale getirmeyi düşünüyorum böylelikle ileride oyuna katılacak arkadaşlar için yararlı olmuş olurum. şimdilik bu kadar yakında konuyla ilgilenen arkadaşlar için başlangıç blogu hazılamayı düşünüyorum hala ingilizcesi iyi olan birilerine ihtiyacım var birileri yardımcı olmak isterse pmden ulaşsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenji -- 5 Nisan 2010; 2:53:25 >
  • Bu forumu yeni gördüm arkadaşlar. Öncelikle şunu belirteyim Anarchy online alışkanlık yaparsa bütün vaktinizi alacak bi oyun... Bu oyunu oynamanız için size yardım etcek 220 lvl oyuncular işinizi kolaylaştıracak ve size rehberlik yapacaktır ama yardımsever birini bulmanın kolay yolu oyunda orga katılmaktır... ben Çok vakit harcadığım için ara verdim şimdilik...
    TÜrk oyuncu var ama denk gelirmisinniz bilmem :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.