Şimdi Ara

Analog mikrofon-webcam mikrofonu çakışması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ne zamandır kullandığım mikrofonlu kulaklıklığım vardı, kulaklık ayrı, mik. ayrı jaka sahip, gayet memnundum. Taa ki bugün bi webcam aldım, alırken üzerinde "integrated microphone" yazısını gördüm aha sıçtık diye içimden de geçirmiştim. Geldim açtım, usb kablosunun ucuna bant yapıştırmışlar "kullanmadan driverın yüklendiğinden emin olun" diye. İyi olalım, yükledik sürücüsünü. Ve bu aptal alet, gerzikekalı işletim sistemiyle(win) el ele verip benim analog mikrofon girişimi iptal ettiler. Kulaklık takıp arkadaşla görüntülü sesli konuşacak oldum keyfimin içine ettiler, dakka bir gol bir yani. Neyse herşeyi denedim messenger ayarlarından, ses ayarlarından... ses kaydet/mikrofon ayarını kamera iken değiştirp ses kartı seçiyorum yok, webcamın softwareini kaldırıyorum, ses kartını tamamen kaldırıp yeniden tanıtıyorum yok yok yok. Daha önce takar takmaz win ortamında çalışan mikrofonum çalışmaz oldu. Herşeyi bu mendeburu yüklemeden önceki hale getirdim olmuyor. Kamerayı mı kırsam mikrofonu mu parçalasam ekrana mı gömsem karar veremedim, sinirden deliye döndüm.
    Bir fikri olan var mı? Şimdiden teşekkür.

• Abilerim ablalarım yok mu Allah rızası için bi el atan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geldiler -- 8 Şubat 2006 23:57:56 >
  • Allah allaah bu forumda hiç bir sorun cevapsız kalmazdı. Noluyor yav? Yok mu bu işlerin experi?
  • Sistem geri yukleme ile dune veya daha onceki bir gune donmeyi denediniz mi ?!
  • :D bu hiç aklıma gelmemişti, deniyorum. Çok teşekkür.
  • Selam,

"Bu forumda hiç bir sorun cevapsız kalmaz!"

Umarim cozum olur senin icin ;)

Tsk,

Hicks
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.