Şimdi Ara

Analiz : Yaz döneminde PS4 satışları dörde katlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir diye boşuna dememişler. Sony en başından beri bu işi önde götürüyor.
  • Konsol 1199 tl oyun fiyatları en aşağı 200 tl civarlarında iken normal memur çocuğu bir insan evladı nasıl hem konsol alıp hem de orjinal oyun alsın ki tamam bende karşıyım korsana ama orta düzeyli insanların hatta fakir sayılabilecek ailelerin çoğunlukta olduğu ülkede bu oyun fiyatlarının revize edilmesi şart.
  • 1000 tl olmasını bekliyorum. Zaten oyun da yok.

• ps4 satışı gayet normal çünkü rakibi on göre baya zayıf yanlız 500 gb biraz saçma olmuş 2.5 disk ayrı saçma sanki taşınabilen bir makinede böyle yapmışlar (muthamelen maliyetler açısından daha iyi olduğu için)ama oyun fiyatları hiç uygun değil 200 altında kaliteli oyunları piyasa sürmüyorlar bizim gibi ülkeler için bu fiyat çok euro cinsinden hesaplanarak geldiği çok belli bir de makine çok iyi ama 4k oyun falan başladı bu makinaların ps3 gibi çok uzun süre gitmeyeceğini düşünüyorum nvidası amdsi seneye başlarlar 4k şöyle böyle diye reklam yaparlar

• Hak ettin Sony,microsoft da önünü açınca haliyle seni durdurana aşk olsun.

• umarım xbox biraz yaklaşır sonyede buna karşılık rekabet ortamı oluşur şuan rekabet yok maalesef adamlar aldı gidiyor
  • Nazar değmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

Verilen analiz bilgilerinin abartildigini dusunuyorum.. 4 kat niye artsin ki ? Ortada adam akilli oyun bile yok.. ps3 su an icin alinabilir bir konsol ama ps4 degil.. 4 kat olayi da soyleyse o zaman tamam;

Haziran alan kisi sayisi 1

Temmuz alan kisi sayisi 4

Ps4 e oyunlar gelmeye başladı ilk zamanlar oyun yoktu doğru düzgün ..
    Fiyatlar uygunlaştı ilk zamanlarki gibi değil .. Çoğu oyuncu yazı bekliyordu zaten bence analiz mantıklı

Bence gencler gale yagina gelsin diye yapilmis abarti bir haber, pardon yanlis oldu hizlial reklami ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 13 Ağustos 2014; 18:48:47 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

quote:

Verilen analiz bilgilerinin abartildigini dusunuyorum.. 4 kat niye artsin ki ? Ortada adam akilli oyun bile yok.. ps3 su an icin alinabilir bir konsol ama ps4 degil.. 4 kat olayi da soyleyse o zaman tamam;

Haziran alan kisi sayisi 1

Temmuz alan kisi sayisi 4

Ps4 e oyunlar gelmeye başladı ilk zamanlar oyun yoktu doğru düzgün ..
    Fiyatlar uygunlaştı ilk zamanlarki gibi değil .. Çoğu oyuncu yazı bekliyordu zaten bence analiz mantıklı

Bence gencler gale yagina gelsin diye yapilmis abarti bir haber, pardon yanlis oldu hizlial reklami ;)

haklıda olabilirsiniz ..
    sizi kastetmiyorum yanlış anlamayın ama her habere laf atan fesat düşünen üyeler sinirimi bozuyor

• Keşke konsolda ki indirimi oyunlarda da görebilsek.Ps4 için çıkan oyunlarda ki Türkçe desteğinin de satışlara katkı sağladığını olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatirdek -- 14 Ağustos 2014; 0:40:11 >
  • PS 4 + gta 5 = Heyecan

• aslında ps3 almanın tam zamanı ucuz hemde yüzlerce oyun var ve hala oyun gelmeye devam ediyo

• Bu haberin aynısı dün, BSC den gencerömür arkadaşımız paylaştı ve ona da aynı bilgilendirmeyi yaptım. Size de yapmak isterim.

Ekrem arkadaşım, yazdığın PS4 fiyatı kesinlikle gerçeği yansıtmıyor. Sony Türkiye yi şirin gösterecek nitelikte bir fiyat yazmışsın.

Garantisi olmayan, paralel ithalat PS4 lerin fiyatını, Sony Türkiye Garantili PS4 lerin fiyatıymış gibi göstermişsin. Görende, Sony Türkiye bu fiyata veriyor zannedecek.

1199TL diye yazdığın fiyat kesinlikle ve kesinlikle, resmi garantisi olmayan paralel ithalat playstation 4 lerin fiyatı, Sony Türkiye fiyatı ise 1500TL ve bir takım internet sitelerinden 1350TL ye alınabiliyor. Kredi kartı puan kampanyaları ile bin bir türlü takla atarak belki 1250TL ye falan gelirse geliyor.

Benim mesleğim, teknoloji ve oyun habercisi olmadığı halde ben biliyorum. Sizin mesleğiniz teknoloji ve oyun haberciliği olduğu halde siz bilmiyorsunuz. Yapmayın Allah aşkına, tamam PS4' ünüz olmayabilir ama en azından fiyatını biraz araştırın da paylaşın. Şimdi, 1199TL yi okuyan, DH ve BSC takipçileri Sony Centerlara veya tekno marketlere koşacak, 1500TL olduğunu görünce, DH ve BSC ye kim bilir ne diyecekler.

Sony Türkiye, TR Playstation da oyun fiyatlarını bu denli şişirmişken, onları şirin göstermenizi ayrıca kınıyorum.

Ben 160TL ye Dualshock 4 aldığım ve memnun kaldığım mağazanın adını yazınca, reklam yapıyorsun diye mesajlarım silindi ve uyarı cezası aldım. Siz ise hızlıal.com sitesinde ki PS4 fiyatını paylaşmışınız ve bu da aynı şekilde reklam olmuyor mu? Forum kuralları herkes için eşit değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 14 Ağustos 2014; 15:29:38 >

• Haberin son kısmı beni anlatıyor:) iftara üç saat kala geçiyorum başına ezan okunuyo hala oynuyom vekit akıyo resmen

• hangi kitlenin aldığını ordan anla

• Alanlar alsa da kurtulsak şu haberlerden. Şu tipsiz konsolu miye alıyorlar anlamam. Eylül geldin bir xbox one ve iphone 6 gelicek zaten

• oyunlar geldikçe kar etmeye başlayacak sony.

konsol gerçekten ucuz aslına bakarsak. sattığı konsollardan şuanda kar etmiyor. maliyet ucu ucuna karşılıyor. (türkiyede ediyodur belki o başka )

ancak bir oyunun 200 tl seviyesinde olduğu farz edersek ve 5-6 senelik bir konsol olacağınıda hesap edersek bu zaman içinde

DELİ PARA eder.
  • valla cihazı aldım fakat 150-200 liralık oyunlar felaket açıkcası ama bunun dışında dogru duzgun oyunda yok henüz
  • Bknz. Karne Hediyesi

Babam yaşında adamlar bile oynuyor artık. Ben babamla oynasam o televizyonu birimizden birimiz kırarız.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.