Şimdi Ara

anakartı az sorunlu lg g4 250tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık LG Model #G4 Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 anakartı az sorunlu lg g4 250tl

anakartının ekrana görüntü veren kısmında sorun var büyük ihtimal ekranın yarısı bu şekil telefoncu ekrandan degil anakarttan dedi tamirine 200 istedi yaptırmadım çift tıklama ve arkadaki güç tuşuda bazen çalışmayabiliyor oda anakart kaynaklı %99 ama günlük sorunsuz kullanılabiliyor telde vs görüşülebiliyor başka sorunu yok telefoncu vs alırsa rahat tamir eder diye düşünüyorum fotoyu tabletle çektim anca bukadar oldu

anakartı az sorunlu lg g4 250tl

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 250 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• sağlamı bu fiyat değil mi zaten anakartı az sorunlu lg g4 250tl 

• feugbu kullanıcısına yanıt

saglam ekrani 200tl sadece ustelik orjinal

piyasadan habersizsiniz normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şoray uzun yolda -- 10 Ekim 2021; 4:37:1 >
  • LG G4 ve temiz- sorunsuz :)) ?

İkinci el yedek parcasi en çok olan cihazlar LG nin bu serileri. G3-G4-G5 rakipsizdir ama,

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlanın sahibi eski üye olmasına rağmen benim ilanıma yaptığı yorumun üzerine bu yorumu yaptım empati iyidir kimsenin ilanını baltalamak istemem umarım anlamışsınızdır.

• feugbu kullanıcısına yanıt

benim yaptigim dogru bi yorumdu cocuk oyununa cevirdiniz forumu bu nasil mantik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.