Şimdi Ara

Anakart RGB 3-4 pin girişleri HAKKINDA HELP (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
2
Favori
21.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konuyu hortlatmak gibi mi oluyorum bilmiyorumda aliexpress ten bende bu sıvı soğutmaları takip ettim baya ama bi inceleme bulamadım deneyimlerinizi aktarabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliexpress.com
    32.08TRY 20% OFF|5V ARGB denetleyici 3Pin SATA güç kaynağı masaüstü bilgisayar için uzaktan kumanda şasi Fan LED aydınlatma su soğutucu ARGB kontrol|Computer Cables & Connectors| - AliExpress
    https://tr.aliexpress.com/item/1005003033637092.html?gatewayAdapt=glo2tur&spm=a2g0o.placeorder.0.0.a88420eaYYrn1w&mp=1

bende sıvı soğutucu aldım ana kartımda 4 pin vardır 3 pin ararken bu linkteki cihazı buldum bence hepimizin buna ihtiyacı var bundan alırsanız sorun çözüllür

• Yıllardır PC mod işleri ile uğraşıyorum, bana en çok sorulan sorulardan bir tanesi de bu. :))))

Eğer anakartınızda A-RGB yani adreslenebilir 5V 3pin desteği yoksa hiç bir şekilde takamazsınız. Dönüştürücü olayına hiç girmeyin verimsiz oluyor. Günümüzda Yeni yeni Dönüştürücü tarzında aparatlar çıkmaya başladı. Çok da sağlıklı değil ama. Bilginiz olsun.

Kaldı ki zaten Normal RGB 12V 4pin ledleri 5V 3pine çeviremezsiniz. Herşeyi geçtim Voltaj farkı var. Biri 5V diğeri 12V. Hiç riske girip Uğraşmayın. Ya ledlere veya elinizdeki ledli ürün neyse artık ya ona ya da sisteme zarar verirsiniz. En iyi yöntem Elinizdeki ürünün içindeki ledi sökmek ki konu içinde bir arkadaşımız yapmış :)) Gayet iyi olmuş.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.