Şimdi Ara

Anakart Farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba..arkadaşlar bi sorum olacak..MSI 6570E-020 K7N2 ile MSI 6570E-30 K7N2 arasındaki fark nedir ? bn birtek fark olarak ses desteğini gördm ama başka varmıdır,performans olrk fln ? çünkü piyasada AN-7 bulamadım,o/c içn başka seçeneğin kalmadı,bu anakartı almayı düşünüyorum..iyimidir sizce ?

• biri sadece socket A yı(MSI AMD K7N2 DELTA2-FSR) diğeri Socket A XP/ Duron/ Sempron destekliyor
  • bnde 2500+ var,athlon xp die geçiyor..hangisini alsam daha iyi olr + o/c potansiyeli iyimidir,biliorm işlemciye bağlı ama,yinede soram dedim..
  • beyler ya nForce2 anakart ne alayım sizce fiyat/performans(o/c) ikilisine uyan hangi kartlar var?
  • senin seçtiğin MSI 6570E-30 K7N2 gayet güzel.senin işlemci için bunu al derim belki sonra 90$ fln. koyup sempron alırsın anakart değiştirmene gerek kalmaz.msı lar o.c. de kötü değiller
  • sempron dan kastın 3200+ falanmı :)
  • ama şimdi baktımda,sempronlar soket754,yani bu anakartta 754 desteği varmı ki
  • İşlemci Desteği: Socket A XP/ Duron/ Sempron processors FSB 266/333/400MHz yazıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.