Şimdi Ara

Anakart değişince imei değişirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
26.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar htc sensation xe telefonumda kendiliğinden kapanma sorunu vardı bende garantiye yolladım.
    1. yollamada parça değişimi ve yazılım güncelleme
    2. yollamada parça değişimi ve yazılım güncelleme
    3. yollamada anakart değişimi ve sonrası testler diyor ve kağıtta önceki imei ve yeni imei yazıyordu. Teknosa daki eleman telefonun kasa hariç herşey değişmiş ve ana kart değiştiği için imei de değişir dedi.

yani imei yazan kısım anakartına bütünleşikmidir anakart değişimi olunca imei de değişmek zorundamıdır??

• çok çok çooook özür dilerim arkadaşlar konuyu yanlış yere açmışım ve silmeye çaılışınca da hata alıyorum tekrar özür dilerim
  • Anakart denilen şey zaten telefonun ta kendisidir. Değişince otomatik olarak imei de değişir. kasa değişmesse kasanın üzerinde yazan eski imei yazılı kalır.

*#06#

tuşlayarak yeni imei numaranı kontrol edebilirsin.
  • Yok sim kart yuvası degişince imei degişir, anakart degişince imei aynı kalır. Yazıcakdım öfkeyle ama neyseki iphone sahibi biri sormamış bu soruyu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SaB0 kullanıcısına yanıt
    konuyu yanlış yere açmışım sonra fark ettim ama ilginiz için teşekkürler.
    iphone olsa bu soru saçma olurdu çünkü tamamen bütün bir kasa tipi var ama beni telde öyle değil değişmek zorunda değil gibi geldi benim tele bakınca o yüzden kafam karıştı
  • Anakart telefonun kendisi evet baseband da anakart üzerinde anakarti tamamen degisirseniz ımeı no da degismis olur hocam..

Aynisi basima geldi ordan biliyorum saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hort arkadaşlar note 2 telefonumun anakartında sorun var,yan donmuyor,20 kere orjınal rom attırdım düzelmedi,donannım kaynaklı oldugunu dusunuyorum,ben herhangibir servisten çıkma bir anakart alıp taksam replika çakma imei li çin ürünü anakart çıkma ihtimali varmı,nasıl anlarız orjınal oldugunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkboy -- 14 Haziran 2017; 13:7:36 >
  • normalde değişir imei htclerde oynamak mümkün
  • Imei değişiyor yalnız ihmalkar servislerin çoğu bu değişikliği BTK'ya bildirmediği için telefona uyarı mesajı geliyor telefon kullanıma kapatılacaktır diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek bir anakart değişiminde imei değişir anakart değişimlerinde mutlaka kağıt alın bir belge

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.