Şimdi Ara

Anadolu Üniversitesi E-Sertifika Programlarına Kaydolmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2017 yaz döneminde bir programına kaydolmuştum. Sınava girip başarılı oldum ve sonuçlar açıklandıktan 1 ay sonra sertifikalar yollanacaktır dediler. Ekimde gönderimle başlayacaktı. Ekim geçti, kasım geçti, aralık geçti yollanmadı. Mail attım nerede diye, ufak bir sorun çıktı halledip yolluyoruz haber edeceğiz dediler. Tamam dedim aralık da bitti yollamadılar ocak bitti yine yollamadılar. Şubat da bitti, hâlâ sertifika yok.

Kısacası Anadolu Üniversitesi E-Sertifika Programı kazandığınız sertifikaları yollamıyor. Boşa para verip strese girmeyin, çok kötü çalışıyorlar paranıza yazık olur. Kesinlikle önermiyorum.

Düzeltme: Konuyu açtıktan birkaç ay sonra sertifika yollandı. Unutmuştum bile artık sertifika alacağımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 27 Mayıs 2019; 18:37:25 >

• Teşekkürler.
  • grafikerinbiri kullanıcısına yanıt
    Konuyu açtıktan birkaç ay sonra sertifikaları yolladılar. Aşırı geç yollandı yani, tamamen yollamıyorlar demek doğru olmaz o yüzden belirteyim ama hiç profesyonelce değil. Aceleniz varsa hiç bulaşmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen hocam bazı konularda devlet gibi davranıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.