Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: TIGERSHARK

selam arkadaşlar birisi sınavda çıkan soruların linkini vermişti onu isteyecektim kim nerde verdi hatırlamıyorum tekrar verebilecek olan varmı birde int. üzerinden test çözen varsa onunda linklerini alabilirim

aof e-öğrenmedeki sınav sorularını demiyor musun?..T.C. kimlik numaranla giriş yapıp ordan soruları bulabilirsin
  • sağol ona girdim explorer'ım dondu şimdi tekrar deneyecem
  • Arkadaşlar 2003 - 2004 döneminden bu yana çıkmış final sorularının linkini buldum ama sanırım burda linki kopyalamam yasak..eğer isteyen olursa pm atabilirim (4. sınıf işletme için)
  • 1001 - GENEL MUHASEBE 33 - - -
    1002 - GENEL İŞLETME 44 - - -
    1003 - DAVRANIŞ BİLİMLERİNE GİRİŞ 43 - - -
    1005 - İKTİSADA GİRİŞ 31 - - -
    1007 - GENEL MATEMATİK 58 - - -
    1099 - TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ 60 - - -
    1410 - HUKUKA GİRİŞ 50 - - -

kitaplar kalbiniz kadar temizpoşetinden çıkarmadım.o kadar yani.ama yine mantıkla yapılacak olanlardan iyi sonuçlar gelmiş kanımca
  • quote:

Orjinalden alıntı: k_t_destek

sağol tablo için

2510 - GENEL MUHASEBE 47
    2511 - GENEL İŞLETME 39
    2512 - İKTİSADA GİRİŞ 25
    2514 - HUKUKA GİRİŞ 47

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 28 Nisan 2008; 14:54:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

quote:

Orjinalden alıntı: ((mad57))

quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

quote:

Orjinalden alıntı: ((mad57))

ben işletme 1.sınıfım.
    vizeler kitapların yarısına kadar değil mi?
    bide bu sıralar çalışmaya başlasam konular yetişirmi?

Bu şaka di mi?

ne açıdan

Hemen söyliyim.."Bu aralar çalışmaya başlaman" açısından şaka mı diye sormuştum
    cidden konulara hiç bakmadın mı?..bari vize deneme soruları falan çöz diyemicem çünkü
    konuyu bilmeden nasıl çözebilirsin ki..artık sen soruları ezberlersin

beklediğimden iyi geldi sonuçlar muhasebe hariç
    +benden başka boş bırakan yoktur herhalde sınavdatoplam10-15boşum vardı

1001 - GENEL MUHASEBE 27
    1002 - GENEL İŞLETME 61
    1003 - DAVRANIŞ BİLİMLERİNE GİRİŞ 53
    1005 - İKTİSADA GİRİŞ 53
    1007 - GENEL MATEMATİK 92
    1099 - TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ 70
    1410 - HUKUKA GİRİŞ 60

• finallere 4 hafta kaldı ne maliyet muhasbesi ne finansal yönetim çalışmak gelmiyor içimden. diğerlerini bir şekilde çalışıyorum ama bu iki ders hiç hoşuma gitmedi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: furkan_

finallere 4 hafta kaldı ne maliyet muhasbesi ne finansal yönetim çalışmak gelmiyor içimden. diğerlerini bir şekilde çalışıyorum ama bu iki ders hiç hoşuma gitmedi.

Aynen.. Kursa gittiğim halde çalışmıyorum, ne olacak halimiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: sLyyy

quote:

Orjinalden alıntı: furkan_

finallere 4 hafta kaldı ne maliyet muhasbesi ne finansal yönetim çalışmak gelmiyor içimden. diğerlerini bir şekilde çalışıyorum ama bu iki ders hiç hoşuma gitmedi.

Aynen.. Kursa gittiğim halde çalışmıyorum, ne olacak halimiz

işin kötü tarafı vizeler de çok parlak değil. maliyetten 65 finansaldan 60 aldım . boşlarsak tökezleriz ama içimden gelmiyor bakalım bir iki gün ara vereyim belki tekrar çalışma azmi gelir

• Final sınavlarında baraj var mı arkadaşlar ? Bugün birinden duydum. Eğer vize kaç olursa olsun. ister 100 olsun. Final 50'nin altına düşerse o dersten geçemiyormuşsun. İnşallah yoktur böyle bişey
  • quote:

Orjinalden alıntı: Coder85

Final sınavlarında baraj var mı arkadaşlar ? Bugün birinden duydum. Eğer vize kaç olursa olsun. ister 100 olsun. Final 50'nin altına düşerse o dersten geçemiyormuşsun. İnşallah yoktur böyle bişey

AÖF'de yok öyle bişey, içini rahat tut..

İlk sınavdan 100 al ikincisinden 28 alırsan geçiyosun..

Kral biziz ülen, ver gazı
  • quote:

Orjinalden alıntı: sLyyy

quote:

Orjinalden alıntı: Coder85

Final sınavlarında baraj var mı arkadaşlar ? Bugün birinden duydum. Eğer vize kaç olursa olsun. ister 100 olsun. Final 50'nin altına düşerse o dersten geçemiyormuşsun. İnşallah yoktur böyle bişey

AÖF'de yok öyle bişey, içini rahat tut..

İlk sınavdan 100 al ikincisinden 28 alırsan geçiyosun..

Kral biziz ülen, ver gazı

Acayip güldüm buna yaa

• oh be rahatladım daha sonra başlarım finallere çalışmayı 3-4 gün daha bekleyeyim
  • sen her 2 sınavdan da 50 -50 al bütünlemeye bile gerek kalmadan geçersin rahat ol arkadaşım her duyduna inanma yoksa yüregine iner hiç sınava giremezsin
  • Finalin %70'i baz alınıyor arkadaşlar gevşemeye de gelmiyor yani.
  • Sormayın yaa ben daha doğru düzgün çalışmaya başlamadım bile..içimden hiç ama hiç çalışmak gelmiyor..
    Ama Nisan ayının son gününü yaşıyoruz..şurda sınava ne kaldı ki!!..OooOooFFf sınav çok erken oluyor
    2 Haziran kurtuluşumuzu iple çekiyorum...sonra sonuçlar belli olana kadar gel keyfim gel..eğer geçersen gel keyfim gel olayına devam yoksa bir süre dinlenip sonra yine bütünlemeler için çalışmaya devam..
    Ama var yaa konular çok kötü, uzun, ezber, sıkıcı, bunaltıcı v.b...eskiye dönmek için zaman yok anca yardımcıdaki vize deneme sınavlarını tekrar edebilicem..hayırlısı olsun dicek bişey yok..çalışmaya devam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 30 Nisan 2008; 8:56:20 >
  • Ben hukuku bitirdim davranış bilimlerini yarıladım sürekli ders çalışınca insan bunalıyor hayaller kuruyor gündüzleri haraket edip dikkati dağıtmak lazım yoksa geceleyin sıkıntıdan aklıma hayaller geliyor dersi anlamıyorum
    Durman Yok Yola Devam
  • sınavsız geçenler için işeltme 2. taksiti ne kadar dı bugun yatırabilicem ancak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savkar -- 1 Mayıs 2008; 10:46:19 >
  • Ben sınavdan önce adres değişikilği yapmıştım şimdi bu sınav sonuç belgem ve dolayısı ile Haziran daki sınav yerlerimin yaızılacağı belge yeni adrese mi gelecek acaba ?
  • gencligimin katilisin oss
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.