Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
186
Favori
1.698.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15851586158715881589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ortalamamı 2'ye yükseltirsem bu koşullu geçer olan 3 tane dersi geçmiş mi oluyorum? Bu dersleri tekrar almam şart mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sosteel

https://aosdestek.anadolu.edu.tr/soru/1128https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/aof-duyurular/2019-2020-ogretim-yili-ders-intibak-duyurusu-1569827202

isteğe bağlı derslerden kaldım

FF lerin SD ye dönüşüp ortalamamın düşmemesi gerekirken ortalamayı düşürdü.

ne zamana düzeltirler

"Bu dersi 2019-2020 öğretim yılında isteğe bağlı olarak alıp sınavlara girdikten sonra harf notu FF olan öğrencilerin FF harf notu silinir ve bu derse SD harf notu verilir."

"2018-2019 öğretim yılı sonunda kaldırılan dersinin son harf notu FF olan ya da bu dersi hiç almayan öğrenciler, 2019-2020 öğretim yılında isterlerse isteğe bağlı dersleri seçebilecektir.

Kaldırılan ve isteğe bağlı olan dersi 2019-2020 öğretim yılında ilgili dönemde aldıktan sonra yapılan sınav sonucunda FF harf notu alınması durumunda öğrencilerin isteğe bağlı aldıkları dersin notu, SD (Sorumlu Değil) harf notuna dönüşecektir."

mesaj attım aös e de
    benim arkadaşta isteğe baglı ders aldı aldıklarından kaldı ff yazıo SD yazmazı gerekirken

• 7 yıldır giriyorum son 3 yıldırda hep 27-28lerden kalıyordum bu sene baharda biticek inş
  • Arkadaşlar bu dönemin parasını yatırmadığım için öğrencilik pasif oldu. Bu dönemi yatırsam tekrar aktif olur mu?
    Öğrenci akbili için soruyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ders seçip parasını yatırırsın aktif olur.

• Aöf ikinci üniversitemi okuyorum 1. Dönemimi bitirdim. Şu anda okuduğum üniversiteye katkı payı ödeyecek miyim

• Mezun355 M kullanıcısına yanıt
    Son kayit oldugun programinkini odersin hocam ama gene de tetikte ol. Universiten haber vermiyorsa otomasyonda harc borcu gozukuyor mu diye takip et.

• Harf notlarinin karsiliginin neye gore verildigi sayfasi acilmiyor sitede. 43 ortalamayla gectigim ders var. B ile gecmis gozukuyorum. Yesil renkli yani ama durumu anlamadim . Bazi derslerde de oteki derse gore dusuk aldigim halde harf notum daha yuksek falan olmus. Hata olmus olmasindan suphe ediyorum.

• kurumsal kaynak planlama istemleri pdf kıtap elınde olan varmı

ben yuklemek ıcın gec kaldım sayfamdan kaldırmıslar

kimse umursamıyor olabılır ama ılerıde yardım ısteyen olursa ben arsıvımden kımseye yardım etmem o zaman

edit: tamam şans eseri buldum,şans olarak denk gelmesem bulamazdım.

bundan sonra bu foruma yardım falan yok,kımın ne oldugu bellı oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 1 Şubat 2020; 19:10:38 >
  • zorunlu,istege baglı

zorunlu...muaf,sorumlu degıl

ıstege baglı..muaf,sorumlu degıl

bunlar yazıyor ama bakıyorumda daha once zorunlu olarak aldıgım derslerde ıstege baglı sekılde yazılmıs

mesela 2 yıldır gorsel kultur alıp dururdum sımdı ıse ıstege baglı olarak yazmıslar

bu normalmı
  • cmfalper kullanıcısına yanıt
    Aldığın harf notu çana yani o ders için sınava giren tüm öğrencilerin ortalamasına göre değişir. Çanı tutturan cc alır. Onun üstünde not alan da artık yukarı doğru artıyor notlar. Her ders için çan dersin zorluğuna göre yine o dönem dersi alan öğrencilerin başarısına göre vs. değişir.

• rambocell R kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam sagolun yani notun sayisal degeri pek onemli degil can oldugu icin.

• Bahar döneminde alacağı zorunlu dersi, isteğe bağlı ders olarak güncellenen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • parayı bosuna topluyorlar.sınav dısında gider yok.onuda devlet azcık odesin
    herked bosuna 300 tl oduyor

• quote:

Orijinalden alıntı: rambocell

Ders seçip parasını yatırırsın aktif olur.
    Hocam ata aöf için Bütünleme sınavına kayıt nasıl yapıyoruz?

Otomatik kayıt mı yapıyorlar yoksa?

• Arkadaşlar ata aöf geçen dönemki harç zamanı kaçırmışım nasıl ödeme yapabilirim?

• aöf cep telefonundan gırınce,canlı derslerı ındırebılen varmı programmı var
  • qwsehmus kullanıcısına yanıt
    geçen dönemki zaten taa eylülde falandı. bu dönemki devam ediyor gir ziraat eğitim ödemeleri kısmına öde. ya da ataaöf sitesinden ödeyebilirisn.
  • qwsehmus kullanıcısına yanıt
    bütlere kayıt olunmaz. ff olan derslerinden otomatikman büte kalmış olursun. direkt gidersin sınav günü sınava.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodofran

bütlere kayıt olunmaz. ff olan derslerinden otomatikman büte kalmış olursun. direkt gidersin sınav günü sınava.
    Hocam ilginiz için teşekkür ederim. Peki geçen dönem ki harcı yatırmadım diye kaydım silinir mi?

Bu dönemkini yatırdım.

• 
Sayfa: önceki 15851586158715881589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.