Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tamerim

Herhangi bir terslik olmazsa ikinci sınıf derslerimin hepsini verdim inşallah. hepsi 1 2 soru fazlasıyla geçiyor. şükürler olsun.

valla tebrikler ne diyelim başarılarının devamını dilerim
  • ne zaman belli olacak??
  • siteye akın var heralde. çok yavaş çalışıyor. aktif kullanıcı 5000 lerde.
  • Sınavlar çok iyi değildi ama e-ogrenmedeli sorulara baktım. Geçiyom sanırım.
    Ay sonunda açıklanır sonuçlar büyük ihtimalle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ge©eKu$u

Sınavlar çok iyi değildi ama e-ogrenmedeli sorulara baktım. Geçiyom sanırım.
    Ay sonunda açıklanır sonuçlar büyük ihtimalle.

ben sana ne demiştim..kahretsin yine bildim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

quote:

Herhangi bir terslik olmazsa ikinci sınıf derslerimin hepsini verdim inşallah. hepsi 1 2 soru fazlasıyla geçiyor. şükürler olsun.

valla tebrikler ne diyelim başarılarının devamını dilerim

saol dostum insallah bi terslik çıkmaz. darısı tüm çalışanlara..
    ayrıca dostlar sitenin hızı artmış eogrenme çatır çatır bağlanıyor.
    sanırım bişiler yaptılar, ve sanırım kötü durumu anladılar milletin. eh aöf'e de bu yakışırdı.

• Sinir oldum ya konu açmışlar Aof Sınav Sonuçları die..açıklandı sandım...heyecan yaptım..yapmayın böyle arkadaşlar lütfen başka konu başlığı bulun
  • arkadaşlar 25 inde anadolu univ. mezuniyet töreni varmış sanırım.
    25ine kadar açıklanılması bekleniyor. cunku mezun olanlar aöfden eskisehire gidiyorlar isterlerse.
    bu yuzden en gec 25i diyorum ben.
  • Evet bende haftaya açıklarlar diye bekliyorum finalleri çok geciktirmiyorlar...gerçi bu sene vizeleri de bekletmediler..yusuf yusuf oldum şimdi..inşallah geçeriz..inşallah hiç kimse bütünlemeye de kalmaz..keşke 4 olsaydık mezuniyet için topluca eskişehir'e giderdik..hayırlısı..geçersem 4 olucam..valla herhangi bir dersten kalmadan geçersem havalara uçarım
  • İnşallah ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

İnşallah ..

hangi kısma inşallah dedin?
    eyoruk sende geçiyorum demiştin di mi?..yanlış hatırlamıyorsam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 12 Haziran 2007; 13:38:18 >
  • dostlar ne zaman açıklanır acaba ya çok sıkılmaya başladım
  • quote:

dostlar ne zaman açıklanır acaba ya çok sıkılmaya başladım

büyük ihtimale haftaya açıklarlar
  • büt ler ne zaman olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: hannibal

büt ler ne zaman olur

Bütünlemeler 8 - 9 Eylül'de...tabi bakmak lazım ona göre ders çalışıcaz di mi?..ama inşallah gerek kalmaz da geçeriz...Ayrıca aof bürosunu aradım..haftaya sonuçlarınız belli olmuş mu diye kontrol etmeye başlayabilirsiniz diyorlar..kendileri de haftaya belli olur diye bekliyorlarmış..inşallah belli olur ve inşallah geçmişizdir arkadaşlar
  • Bana yine bunalımlar ziyarete geldi..bakıyorum, bakıyorum belli olmamış..hatta ben sölemiştim haftaya bakalım diye ama dayanamıyorum...bir an öğrensekte kurtulsak artık..ayrıca yeri mi bilmiyorum ama öss ye katılacak tüm öğrencilere başarılar dilerim..o sınava son girişleri olur inşallah..resmen kabuss..
  • Ooofff ya hala belli olmamış..bu hafta belli olur umarım..bi de bütünlemeye kalmışsam siz o zaman seyredin...bitmez benim lafım...
  • evet haala belli olmadı sinir stres olmaya başladım iyice
  • hakikatten bir an önce açıklasalarda stresimiz olumlu olumsuz sona ersin, 4tane ders var zaten bi de bütünlemelere kalırsam tam komedi olacak ama 1 ya da 2dersten kalacakmışım gibi iğrenç bir olumsuzluk beynimi kemirip duruyor hayırlısı artık
  • Yusuflar tavan bende.
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.