Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hemen çalışmaya başla..Zararın neresinden dönülse kardır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frost11

2.sınıftan sonra müracaat ederek başka bölüme geçilebiliniyor mu?

???
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

Evet.. 10 gün kaldı.. 1 haftadır 2 ders kala boşladım..Acil başlamam lazım

ciddi ciddi 10 gün kaldıhatırlatmayın arkadaşlar...bir yandan bitse de şu çileden kurtulsam diyorum bir yandan da kalıcam diye acayip korkuyorum..finansalı bir kez daha çalışmaya karar verdim sadece 2. döneme ait olan kısımda önemli olan yerleri not alıyorum sonra hemen soruları çözmeye başlicam..ilk konularını da çok hatırlamıyorum..çok ezber var..bu 3. sınıf beni mahvetti..kolay diyenlerde vardı ama ben çok sıkıldım ve yoruldum..belki de ben ters olduğum için herkese kolay gelen bana zor geldi

• quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

quote:

Evet.. 10 gün kaldı.. 1 haftadır 2 ders kala boşladım..Acil başlamam lazım

ciddi ciddi 10 gün kaldıhatırlatmayın arkadaşlar...bir yandan bitse de şu çileden kurtulsam diyorum bir yandan da kalıcam diye acayip korkuyorum..finansalı bir kez daha çalışmaya karar verdim sadece 2. döneme ait olan kısımda önemli olan yerleri not alıyorum sonra hemen soruları çözmeye başlicam..ilk konularını da çok hatırlamıyorum..çok ezber var..bu 3. sınıf beni mahvetti..kolay diyenlerde vardı ama ben çok sıkıldım ve yoruldum..belki de ben ters olduğum için herkese kolay gelen bana zor geldi

ben 2 ders büte kalır diyodum hatırlayan varsa..

şimdi iki dersi geçsem yeter diyorum.

• Ark.lar vize konularınada calısıyomusunuz ya ?
  • 1. sınıflar için video dersler vardı . onları bulamıyorum şimdi.
    yardımcı olur musunuz.
  • çok lazım yaw.
    tek umudum o videolar , yardımcı olun lütfen
  • Rezilim ben yaaaaa...K - A - L - D - I - M.....finansal yönetimden yardımcı kitaptaki denemeleri çöziyim dedim resmen tel tel döküldüm..çözemedim iyi mi....acayip moralim bozuldu...zaten almışım 53..nasıl geçicem ben..kalmış 1 hafta..offf ya bundan geçicem derken diğerlerinden kalıcam..aman yaa
    Bilgin okulun sitesinde yok mu?..olması gerekiyor..ordan bulamazsan aofliyiz sitesine bak..
    Yok arkadaşlar ben anladım benden iş çıkmaz..kaldım ben..ne dersmiş be bezdirdi beni..
    derdimyok ben sadece vize deneme sorularına göz gezdirdim o kadar..yaaa ne bu hem zaman vermezler hem de ünite sayısı fazla..aslında herkes iyi diyor taze bilgilerle hemen sınava giricez ne güzel diyen de var ama nedense ben yine ters düşünüyorum...kalıcam biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 23 Mayıs 2007; 23:33:05 >

• Maliyet ve Finans acayip kazık yaw. Özellikle Maliyet'in 2. döneminde ki sayısal soruların cevapları maşallah metin gibi.
  • quote:

Rezilim ben yaaaaa...K - A - L - D - I - M.....finansal yönetimden yardımcı kitaptaki denemeleri çöziyim dedim resmen tel tel döküldüm..çözemedim iyi mi....acayip moralim bozuldu...zaten almışım 53..nasıl geçicem ben..kalmış 1 hafta..offf ya bundan geçicem derken diğerlerinden kalıcam..aman yaa
    Bilgin okulun sitesinde yok mu?..olması gerekiyor..ordan bulamazsan aofliyiz sitesine bak..
    Yok arkadaşlar ben anladım benden iş çıkmaz..kaldım ben..ne dersmiş be bezdirdi beni..
    derdimyok ben sadece vize deneme sorularına göz gezdirdim o kadar..yaaa ne bu hem zaman vermezler hem de ünite sayısı fazla..aslında herkes iyi diyor taze bilgilerle hemen sınava giricez ne güzel diyen de var ama nedense ben yine ters düşünüyorum...kalıcam biliyorum

Hocam bişey sormak istiyorum. Şimdi ben diyorum finallerde 3 ders veririm sonra bütünlemede geçerim 3 tane daha geçerim. Sen neden bu kadar üzülüyorsun onu anlamadım

Yoksa ben mi yanlış düşünüyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: JimBeam

quote:

Rezilim ben yaaaaa...K - A - L - D - I - M.....finansal yönetimden yardımcı kitaptaki denemeleri çöziyim dedim resmen tel tel döküldüm..çözemedim iyi mi....acayip moralim bozuldu...zaten almışım 53..nasıl geçicem ben..kalmış 1 hafta..offf ya bundan geçicem derken diğerlerinden kalıcam..aman yaa

Hocam bişey sormak istiyorum. Şimdi ben diyorum finallerde 3 ders veririm sonra bütünlemede geçerim 3 tane daha geçerim. Sen neden bu kadar üzülüyorsun onu anlamadım

Yoksa ben mi yanlış düşünüyorum

doğru düşünebilirsin ama ben bütünlemeye kalırsam cidden kalırım geçemem..malesef bu durumda da bütünlemeye kalıcam gibi görünüyor..çünkü konuların içinden çıkamıyorum özellikle finansal yönetimin...bi de 53 almışım..soruların yarısını yapmam lazım..biraz zor gibi görünüyor..diğer derslerden de geçerim diyemiyorum tabi..
    DARK TOWER cidden maliyet kazık..yardımcıda bir problem verip bütün formülleri o soruda uyguluyor sınavda daha kısa olucaktır muhtemelen..çok fazla da işlem sormazlar..onlar yine yorum bulurlar..
    Nolurr biraz kolay sorun yaaa...hiç kimse kalmasın..çok şey mi istiyorum..çalışamıyorum artık bittim..otobüste soru çözmekten, notları ve yardımcı kitabı okumaktan bıktım...rahat değilim..birşey yapmaya kalkıyorum dur şunu çalışıyım ondan sonra çıkarım, şunu izlerim v.s. gibi şeyler diyorum kendi kendime..son haftaya giriyoruz kurtulucaz inşallah..tabi tek temennimiz kazasız belasız kurtulmak..zaten sınavdan çıkınca her zaman dediğim şeyi söylicem.."sınav bitti ya geçerim ya da kalırım umrumda değil"..tabi açıklanmaya yakın da yusuflamaya başlarım o da ayrı birşey..
    Dün akşam finansaldan hiçbirşey yapamadığımı görünce, sorulardan bir sürü yanlışım çıkınca böyle düşünmekte haksız mıyım?

• teşekkür ederim lara_croft
  • Herkese günaydınnnhaftaya yarın sınav günü hazır mısınız?..ben değilim..dün akşam yine finansal çözdüm 63 aldım..sınavda da inşallah alırım dicem ama bakalım..maliyet muhasebesiyle ilgili sizlere bişey sorucam da kitabım yanımda değil şu an...ama murat yayınlarının final deneme sınavı I de kesinlikle seçeneği yanlış verilmiş 2 soru var...hatta şu olumlu - olumsuz konusu var ya..ben cevabı olumlu buldum cevaba olumsuz diyor, bence cevabın olumlu olması gerekiyor..bi soruda da direkt ilk maddenin eşdeğer birim maliyetini sormuş cevaba şekillendirmenin eşdeğerinin olduğu seçeneği vermiş...4 haziranı iple çekiyorum kurtulmuş olacağız ne büyük mutluluk..tabi bi de sınavlar iyi geçerse o zaman ayrı bir sevinç olucak ama dediğim gibi ben başlangıçta sadece bittiği için sevinicem, belli olmaya yakın "kalıcam" demeye başlayıp strese girerim artık..Ben biraz daha ders çalışmaya çalışıyım..görüşmek üzere

• ya ben tum dersleri bitirdim sayılır...Vize konularının sadece ünite sorularını cozucem bende senın gıbı laracroft,hic okuyamam valla sımdı onlarıda...Zaten sınavda vızelerden 7-8 soru falan gelıyo hep...Onlarıda taze bilgilerle yaparız heralde...
  • evet arkadaşlar son birkaç gün sınırlarının içine girmiş bulunmaktayız bu son günleri nasıl değerlendirmeyi düşünüyorsunuz?..valla ben pek bişey yapmayı düşünmüyorum artık ne olucaksa olsun..düşüncem bir an önce kurtulmak..haftaya bugünü hayal ediyorum dersi düşünmeden, sınav olmadan falan ne güzel valla..şu anda fazla stres yok ama cuma gününe kadar herhalde başlarım yine..neyse herkesin sınavı iyi geçsin de önemli olan bu..
  • aaa konu:)..
    ben 3.sınıfım işletme we 9 dersim war (2si iktisat teo we istatistik)
    çokk güzel bi strateji izliyorum.2 derse ağırlık werdim.diğerlerine wermedim:)....
    ya
    hedefim 3 weya 4 dersle kalmak:).geçersem üzülmem ama kalmam lazım:).seneye lale devri olucak.3 dersle ben kitap mitap yüzü açmam.sınava az gün kaldı ya...gidip konu anlatımlı vs kitap almak lazım karamurat yayınlarından alıp kantinde çalışıcam.geçensene hukuğu geçim ööle:)...kantin ortamı beni açıo.tam bööle nos'lu yusuf mod oluorum...aklıma girio.
  • bende bu sınavlara hiç çalışamadm diyebilirm büt Allah'ın emri yani
    perşembe ve cuma işten izin aldım 2 günde ne çalışırsam artık..
  • İLK sınavların nasıl
  • son 4 gün..
  • quote:

İLK sınavların nasıl

eğer pinarymsc nin ilk sınavlarını soruyorsan bence kesinlikle iyidir hatta bütünlemeye kalacağını falan da düşünmüyorum..

gerçekten son 4 gün şaka gibi
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.