Şimdi Ara

Anadolu Lisesinden Fen Lisesine Geçiş?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bu yıl fen lisesinden anadolu lisesine geçtim, daha doğrusu geçmek zorunda kaldım ve nakil olarak geldim. Bir dahaki yıl fen lisesine geçme gibi bir şansım var mı, varsa neler yapmam gerekiyo arkadaşlar bilgi sevirseniz çok sevinirim.

• lütfen bilgisi olan arkadaşlar cevaplasın öğrenmem gerekiyo
  • attan inip essege binmissin
  • Sanırım yok ama varsa bile geçeceğin fen lisesinde boş kontenjan olması lazım. Sen onu yine de müdüre falan sor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HolyDemiJohn

Sanırım yok ama varsa bile geçeceğin fen lisesinde boş kontenjan olması lazım. Sen onu yine de müdüre falan sor.

müdürler de tam bilmiyo ki fen lisesinin müdürü evet geçebilirsin dedi bizim okulun müdürü geçemezsin dedi.
  • Sizin hocalar da bizmkiler gibi o zaman sen yine de geçebilirsin diyen müdüre git sor ne yapmam lazım diye bizim bi arkadaş anadolu lisesinden öğretmene geçmişti ama ne yapmıştı hatırlamıyorum
  • peki öğrenmeye çalışıcam teşekkür ederim. peki başka bilen yok mu ya öğrenmem gerekiyo bunu :/
  • up
  • Nerdeki Fen Lisesinden Anadoluya geçtin ?
  • Fen ve Sosyal bilimler liseleri statü olarak Anadolu liselerinden yüksek okullardır sosyal bilimler veya Fen liselerinden anadolu lisesine geçebilirsin ancak Anadolu lisesinden fen ve sosyal bilimler liselerine geçemessin not: nakil olduğun tarihin üzerinden 7 iş günü geçmediyse geçebilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.