Şimdi Ara

Anadolu lisesinden fen lisesine

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Anadolu lisesinden fen lisesine son sene geçilir mi ? Daha önce fendeydim tekrar geçeyim mi sizce şuan okuduğum lisede eğitim kötü eski okul uzak olduğu için Anadolu'ya geldim ama olmuyor sizce ne yapmalıyım vakit az

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• son senen olduğu için bence geçme bütün düzenin bozulur vs ama durum çok vahim dersen yapacak birşey yok

• Abzrl kullanıcısına yanıt
    Burada düzen kuramadım pek hem burası yabancı geliyor ve eski okulumuzda özledim. Aklımdan çıkmadığı için odaklanamıyorum

Şehir dışında bir de

• eğer eski okuluna dönmeyi düşünüyorsan pek birşey diyemem ama okulu benimseyemediysen geri dönmeni tavsiye ederim çünkü kafan farklı yerlerde olursa odaklanman daha zor olur diye düşünüyorum yinede nihai karar senin bence iyi düşün sonradan zararlı çıkacağın birşey yapma

2 yıldır karar veremedim. Son sene geçilir mi , yani oradaki hocalar falan garipsemez mi bı de gitmek istesem bir sürü evrak ve eşya gerekli. Ama gitmesem buradaki de çekilecek çile değil bir çok kişi açığa geçti zaten ( ben geçemiyorum maalesef)
    Evde sürekli ders çalışma konusunda rahatsız ediliyorum. Yurtta da belli süre telefon kullandirtiyorlar. 8 ayımı orda geçirmek isterim ama şimdi onlar 2 yıl Anadolu'daki den fazla konu görmüş oluyorlar müfredattan dolayı ona ayak uydurabilir miyim bilmiyorum .
    Odalar kalabalıktı evde kendi odamdayim ama ders çalışamıyorum ev halkı yüzünden. Karar konusunda çok yardıma ihtiyacım var beynimi kemiriyor hayattan soğuyor. Çöktüm resmen bu yaşta

• bence sen çok geç kalmışsın şuan için

• Diploma içinde gidilmez di mi

• fen liselerinin eskisi gibi değeri kalmadı bence diploma içinde gidilmez bana göre senin durumunda olan biri için onun dışında bence sen evden de kaçmaya çalışıyorsun bana öyle geldi basit kararlar yüzünden ileri dönük hayatını mahvetme tavsiyem budur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.