Şimdi Ara

Anadolu lisesi mezunu KPSS sorunu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oncelıkle yardımlarınıza çok ama çok ihtiyacım var.

Ben anadolu lisesi mezunuyum ve şu anda Muğla unıversitesinde turızm 3. sınıf öğrencisiyim.

Ben hangi kpss türüne kayıt yapmam gerekıyor, Birde askerliği ertelenenlerın kodu farklıymıs gibi birşeyler okudum. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Her turlu bilgiye ihtiyacım var. Konu hakkında çok bilgisizim. İnternette araştırma yaptım ama kafam çorba oldu. Her kafadan bir ses çıkıyor :)

• ortaöğretime girebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sosyomuhendis

ortaöğretime girebilirsin

Nasil başvurabilirim. Biraz aydinlatabilitmisiniz. Ortaöğretim icin yapilmasi gerekenler nedir link v.s varmi acaba elinizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maske187

quote:

Nasil başvurabilirim. Biraz aydinlatabilitmisiniz. Ortaöğretim icin yapilmasi gerekenler nedir link v.s varmi acaba elinizde

başvurulara daha var sınava 6 ay var sakin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maske187

quote:

başvurulara daha var sınava 6 ay var sakin

6 ay var haklisiniz ama benim ayni zamanda uni deki sinavlarim oldugundan ne kadar erken baslarsam okadar iyi. Bir bilginiz varsa cok memnun olurum paylasirsaniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güzel kardeşim ben de senin gibi 2012 yılında erzurumda anadolu lisesi bir "turizm" 3. öğrencisi iken lisans düzeyinden değil de ortaöğrtetim (lise mezunu olarak) sınava hazırlandım ve güzel bi puanla şu an izmirde kamu hizmetindeyim. sorularını cevaplamak kader arkadaşı olarak beni mutlu eder ;)

öncelikle askerlik vs. gibi bi farklılık yok.
    bahsettiğim gibi ortaöğretim düzeyinden girmeni tavsiye ederim
    aklına gelen başka sorular varsa memnuniyetle yanıtlarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.