Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.310
Cevap
37
Favori
325.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • darkwingduckwithblaster kullanıcısına yanıt
    Efes'e ait bir konuda bunu yapman hoş değil. Takımlara özel konularda rakip takım taraftarı kışkırtıcı mesaj attığında mesajı silinir. Yöneticiyken ben de siliyordum ve gerekirse ceza talebinde bulunuyordum.
  • OneForSorrow kullanıcısına yanıt
    Tam bir trol yorum ama yine de yazmak gerek.
    Cakma Golden dedigin takim hersene avrupadayken senin fener daha euroleague'in kapisindan iceri giremiyordu.

Nasil girdigini hatirlatalim istersen. Daha onceki basarilari nedeniyle katilim hakkini elinde bulunduran Ulkerden bu hakki satin aldigi icin.

Obradovic gidince bakalim ne yapacaksiniz. Umariz coach bagimli bir kulup olarak kalmaz bu basarilariniz. Yoksa unutulup gideceksiniz zaten.

Efes bir ekoldür. Sadece 5 senedir avrupada adini duyurmus bir takimin taraftari olunca tabi normal karsiliyorum bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cory hıgıns ile ilgilendiğimiz dillendirilmeye başlandı.3 yıllık için 6 mil.dol teklif etmişiz.kaynak eurohoops

• Bobua yerine Higgins mi aman nereye geldik bir anda. Ulanovas kesiyorum. Simon veya Anderson yerine.
  • Abaov,ekonomi bu haldeyken Efes'in yaptigina adamlik denir.Larkin-Micic-Higgins kısa rotasyonu haksiz rekabet olur diger takimlar icin

• Dunston'ın yanina o tarz bi adam daha lazim. Tibor finalde cok etkisiz kaldi. Otello Hunter gibi pota altini karartacak eleman gerek.

Şved de alinsa fena olmazdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: worldmaster61

Cakma Golden dedigin takim hersene avrupadayken senin fener daha euroleague'in kapisindan iceri giremiyordu.

Nasil girdigini hatirlatalim istersen. Daha onceki basarilari nedeniyle katilim hakkini elinde bulunduran Ulkerden bu hakki satin aldigi icin.

Obradovic gidince bakalim ne yapacaksiniz. Umariz coach bagimli bir kulup olarak kalmaz bu basarilariniz. Yoksa unutulup gideceksiniz zaten.

Efes bir ekoldür. Sadece 5 senedir avrupada adini duyurmus bir takimin taraftari olunca tabi normal karsiliyorum bu
    Yavaş ol fazla uçmuşsun haddini bil . Burada Fenerbahçe’den bahsediyoruz Efes’ten değil Efes unutulur gider Fenerbahçe hayatta unutulup gitmez . Fenerbahçe Euroleague’de 5 kere üst üste Final-Four’la üçü de üst üste final oynayarak tüm Avrupa en iyi şekilde bizi tanıdı ve bunu Euroleague şampiyonluk kupasıyla tamamladık . Efes ne yapmış daha 3. Final-Four ki uzun zaman sonra bu daha ilk üst üste değil Efes kapatılsın Avrupa’da kimse Efes’i hatırlamaz . Bu saçma yorumu da 4 kişi beğenmiş bu cevabım onlara da gelsin herkes haddini bilsin kendini bilsin .

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    Had bildirecek kisi sen degilsin. Gelip burda anadolu efes konusunu güya trollerken asil siz haddinizi bilmelisiniz.

Yazdigim mesajin icerigine cevap vermeden laf salatasi yapmissin zaten. Kendi konunuzda istediginiz kadar febe guzellemesi yapabilirsiniz. Burda trollerseniz cevabini da alirsiniz.

• quote:

Had bildirecek kisi sen degilsin. Gelip burda anadolu efes konusunu güya trollerken asil siz haddinizi bilmelisiniz.

Yazdigim mesajin icerigine cevap vermeden laf salatasi yapmissin zaten. Kendi konunuzda istediginiz kadar febe guzellemesi yapabilirsiniz. Burda trollerseniz cevabini da alirsiniz.
    Ne trollemesi ben hiçbir zaman trolleme yapmadım yapmam ben şahsım adına Efes bizi yenip finale kalınca tebrik edip finalde başarı diledim . Konuyu düzgün takip eden biri olsan nasıl biri olduğumu zaten bilirdin böyle konuşmazdın . 61 ile bittiğine göre Trabzonlusun , senin kuyruk acın basketboldan değil futboldan geliyor ondan bize karşı öfke duyuyorsun . Öfke duy istersen hiç sevme umrumda değil ama gidip burada takımım hakkında aşağılıyıcı saçma sapan konuşursan cevabını alırsın .

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    Tartismayi baslatan ben degilim. Zaten ilk mesaji da sana cevap olarak yazmadim. Trabzonlu degilim ayrica.

Konu Anadolu Efes konusu. Ben seni takip etmek zorunda degilim. Burda sen veya baskasi gelip efesin tarihine saygi duymadan yazip sonra da kendi takimina saygi bekleyemez. Önce bunu yazan arkadas gelip burda finale cikamayisinin kuyruk acisini cska maglubiyetiyle güya rakibi destekleyerek yazarsa bize de cevap hakki düser. Sen burda kendini ortaya atmissin. Herneyse dedigim gibi ben gelip febe konusunda rakibinizi tebrik etmiyorum. Bunu yapan sizin taraftariniz. Yanlis kisiye tepki gosteriyorsunuz. Iyi geceler uzatmayacagim. Bundan sonra herhangi bir mesajiniza da cevap vermeyecegim cunku mevzu gereksiz bir trol mesajiyla bos yere tartismaya döndü. Yine de hakkinizi helal edin. Bos bir is yuzunden insanlari kirmayi sevmem.

• quote:

Tartismayi baslatan ben degilim. Zaten ilk mesaji da sana cevap olarak yazmadim. Trabzonlu degilim ayrica.

Konu Anadolu Efes konusu. Ben seni takip etmek zorunda degilim. Burda sen veya baskasi gelip efesin tarihine saygi duymadan yazip sonra da kendi takimina saygi bekleyemez. Önce bunu yazan arkadas gelip burda finale cikamayisinin kuyruk acisini cska maglubiyetiyle güya rakibi destekleyerek yazarsa bize de cevap hakki düser. Sen burda kendini ortaya atmissin. Herneyse dedigim gibi ben gelip febe konusunda rakibinizi tebrik etmiyorum. Bunu yapan sizin taraftariniz. Yanlis kisiye tepki gosteriyorsunuz. Iyi geceler uzatmayacagim. Bundan sonra herhangi bir mesajiniza da cevap vermeyecegim cunku mevzu gereksiz bir trol mesajiyla bos yere tartismaya döndü. Yine de hakkinizi helal edin. Bos bir is yuzunden insanlari kirmayi sevmem.
    Anladım ama bakın kendiniz de diyorsunuz trolleyen birinin trol mesajından dolayı Fenerbahçe kulübüne saygısızlık yapmanız yanlış oldu . Kendini bilmez insanlar yüzünden kulüplere saygısızlık yapılmaması gerekiyor . Beni Fenerbahçe ilgilendiriyor ondan dediğinize cevap vermem gerekiyordu .

Hakkım helal olsun siz de helal edin , iyi geceler hoşçakalın .

• quote:

Burada basta eyoruk gibi son derece sagduyulu adamlar var.
    Arkadasın mesajı hos olmayabilir,kızmıs da olabilirsin ama o mesajı bahane ederek FB SK nu kendince basarılarını kucuk gormeye sana yapılanı baskasına yapma hakkın yok.

Trabzonlu ol olma onemli degil kimse FB icin sikeci vs diyemez.Hukuk mucadelesi hala suruyor ve umarım kazanacagız.Juventus kume dusuruldu ama degerinden birsey kaybetmedi.Geldi lige de ambargo koydu.Onlar da bu mucadelenin icinde bildigim kadarıyla...

Sonra trol yorum diyip FB EL kapısından giremiyordu Ulker'den bu hakkı satın aldı da girdi diyorsun.Olabilir.Ama bu ulkede FB SK kadar EL katılımı hak eden 2. bir klup yok.
    Ekol dedigin Efes senelerdir Ligde final oynamamasına ragmen A Lisansı sayesinde EL de yer alırken FB SK her sene sampiyon olarak 2 Kupa alarak EL de oynuyor.Yani onun kadar hak eden 2. bir klup yok.

Vakıfbank da Bayanlar Voleybolda mucadele ediyor.Ve Ukudar Belediyesi ile ortak bir salon yaptılar.Bu ulkeye bir salon kazandırdılar.FB SK Avrupa'nın en modern salonuna sahipken bir de O2 arena var ama basket oynanmıyor Efes'in bildigim kadarıyla kazandırdıgı bir salon yok.

Obra giderse belki de unutulup gideceksiniz diyorsun umarım oyle olmaz.FB SK bu Ulkede Sporun Lokomotifi,Olimpiyatlara giden sporcuların yarısını veren Klup ve bircok dalda Avrupa Sampiyonlukları var.Ekol derken Eczacıbası da bir ekoldu ama simdi basketbolun yerinde yeller esiyor.Neyin ne olacagı belli olmaz.

Mola Alsana son derece demokratik bir tepkidir bu da Ergin'in 20 sayı onde iken son 20 saniye mola alıp rakipleri rencide etmesine karsı bir tepkidir.Buna asla anons olmaması gerekir.
    Yine doping yapsana nın da bir gecmisi vardır.FB SK sampiyonluga giderken seriyi kaybetmesi ve Catheinli cıkan bir oyuncu varken Fed. olayın ustune pek gitmemesine karsı olan bir tepkidir.Doping Yapsana hos bir soylem degildir.Ama neden yapıldıgının da bir gecmisi vardır.

Bugun Efes'in finalini seyrediyorsan bunda da en buyuk pay FB SK nundur.Her sene F4 de yer alıp,Kupa kazanması,finaller oynaması rakibi de kamcılamıstır.
    Bugun Lisanslar kalksa salonu ile,seyircisi ile,her sene final oynaması kupalar kazanması ile FB SK EL nin en buyuk adaylarındandır.

Sayın Ali Koc'un son acıklaması da herseyi ortaya koymaktadır.Bugun Efes'te Ergin yerine baska bir hoca gelse ortada sorun falan da kalmaz.
    Bir kisinin yorumundan yola cıkıp ona kızdım diye FB SK ne bu sekilde elestiri hakkın yok.

• quote:

Dogru soyluyorsun Efes loserlikta bir ekol.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ersöz

Cory hıgıns ile ilgilendiğimiz dillendirilmeye başlandı.3 yıllık için 6 mil.dol teklif etmişiz.kaynak eurohoops
    Higgins efsane olur ama getirmek zor

• quote:

Her sene Avrupa’daydınız da başarıdan başarıya koşuyordunuz sanki :) Beş senelik takım dediğin Fenerbahçe senin o ekolünün tüm başarısını 5 senede sekizle çarptı haberin yok. Bu kadar eziklenmeyin.

• Hıgıns ın barça ile anlaştığı konuşuluyor.

• Anadolu efes kombine biletleri ne kadarı arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Banvit sert oynuyor,umarım ciddi sakat vermeyiz seride
  • Motum <=> Voigtmann,Peters,AaronWhite,Tillie,JeremyEvans

Pleiss <=> Ajinca,JordanMickey,Jekiri,JalenReynolds,Eric

Anderson <=> Kuzminskas,Micov

Euroleague'de bu sezon free agentlardan bi liste.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 4 Haziran 2019; 3:36:23 >
  • Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    Voigtmann çok isterim. Voigtmann Center rotasyonu için de düşünebiliriz. Trey Thompkins, Moerman, Voigtmann, Dunston. Bize biraz daha atletik, mobil bir 4 numara lazım gibi. Anderson'u ben seviyorum ama genel kanı gönderilmesi yönünde. Kuzminskas çok tatlı olur. Bu arada Bobua'da ayrılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 24 Mayıs 2019; 12:53:37 >
  • 
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.