Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.310
Cevap
37
Favori
325.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Elbryan

Real Madrid kralın takımıysa bizde padişahın, kağanın, hanın takımıyız... Maçımız akşam saat 21.45de Real Madrid ile deplasmanda. NtvSpordan naklen.

Padişahın takımı Efes Pilsen. Nefes ALma Efes al
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

quote:

Real Madrid kralın takımıysa bizde padişahın, kağanın, hanın takımıyız... Maçımız akşam saat 21.45de Real Madrid ile deplasmanda. NtvSpordan naklen.

Padişahın takımı Efes Pilsen. Nefes ALma Efes al

Aga öyle diyonda padişahlar fena içiciymiş

• 1 haftalık bekleyişin sonucunda formam geldi çok mutluyum. Formaya ismim yerine soyadımla(Arslan) eski Nachbarın şimdiki Ersanın numarası 21i yazdırdım.(İskambil oyunlarına bayılırım blackjackde en sevdiğim oyun ondan 21 yazdırdım ) Formanın baskıları biraz kötüde olsa kumaşı filan baya iyi zaten nike forması. Alıp spor yaparken giyeceklere filan tavsiye ederim. Bu arada ismin normalde numaranın üstüne yazılması lazımdı benim altına yazılmış bende niye öyle olduğunu anlamadım ama sorun yok.

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU)

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU)

• hayirli olsun ama ender artik galatasaray'da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

hayirli olsun ama ender artik galatasaray'da

Ben kendi soyadımı yazdırdım Ender muhabbetini herkes yapıyor
  • Başta 26 sayıyla Vujacic olmak üzere tüm takım Hacettepe'ye patladı. 98-64 maçı kazandık. Umarım takım bu patlamayı Partizan'a yapar.
  • Maçımız 45 dk sonra partizanla Ntvspordan. partizan tam bizim kalemimiz rakip umarım bu maçı yenip 2 haftalık yenilgi serimize son veririz.
  • Dünkü maçta bu sezon ki en iyi defansımızı yaptık heralde. Atakda biraz formsuzluktan kötüydük ama defansımız süperdi. Top16 yolunda çok önemli bir zafer aldık umarım devamı gelir zaten önümüzdeki 2 hafta kazanabilceğimiz maçlar. (Bu arada dün eurolig challenge takımıma Kirilenkonun yokluğunda Pekovici aldım ortalama 20 rating alıyor diye dün -4 rating aldı kafayı yedim. Takımımız defans yapmaz yapmaz ben pekovici aldım diye süper defans yapar. )
  • Maçımız bugün Karşıyakayla saat 13de Sinan Erdemde. Naklen ligtv3'te.

Bu arada lokavt bitti. Bizden sadece Ersan İlyasova lokavt süresince gelmişti. Ersan'ın yokluğunda yönetimden güzel bir transfer bekliyoruz artık.
  • Rakiplerimizin Charloi ve Partizan harici hepsinden yıldızları lokavtın bitmesi nedeniyle ayrılıyor. Valla grup lideri bile olabiliriz artık. (Maccabiden Farmar, Milanodan Gallinari, Real Madridden İbaka ve Rudy Fernandez)
  • Doğuş'un Karşıyaka maçında topu Chatman'dan çalıp yaptığı smaç inanılmazdı.

Videosunu bulabilecek olan var mı acaba? Youtube'a baktım bulamadım.
  • quote:

Rakiplerimizin Charloi ve Partizan harici hepsinden yıldızları lokavtın bitmesi nedeniyle ayrılıyor. Valla grup lideri bile olabiliriz artık. (Maccabiden Farmar, Milanodan Gallinari, Real Madridden İbaka ve Rudy Fernandez)

pekovic minnesota ile 3 yil imzalamisti, onun da donmesi lazim. gerci efes partizan maclarini tamamladi ama olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lostfan

Doğuş'un Karşıyaka maçında topu Chatman'dan çalıp yaptığı smaç inanılmazdı.

Videosunu bulabilecek olan var mı acaba? Youtube'a baktım bulamadım.

Merak ettim ya
  • İlk yarıyı Spirou karşısında 15 sayı farkla kapattık. Hakem hataları ve kaçırdığımız boş pozisyonlar harici herşey iyi gidiyor umarım mutlu sona ulaşacağız.
  • Cenk niye daha önce bıyık bırakmadın Bıyıklarda birşey var arkadaş..5-6 maçtır önemli katkılar veriyor Cenk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Cenk niye daha önce bıyık bırakmadın Bıyıklarda birşey var arkadaş..5-6 maçtır önemli katkılar veriyor Cenk.

Bu maçta o katkıları verse 4 sayı farkla değil 16 sayı farkla yenerdik. Neyse Spirou gibi eurolig devi bir takımı deplasmanda yendik tebrik ederim tüm takımı.
  • Ersan İlyasova'nın takımıyla anlaşmaya varamadığımız için oyuncumuz takımdan ayrılmış. Yaptıkları için Ersan'a teşekkür ediyoruz ve ona gelecek kariyerinde başarılar diliyoruz.
  • Efes, Tofaş'a uzatmadan sonra 97-96 yenilerek ligdeki ilk mağlubiyetini aldı.

Maçı izleyemedim. Güzel maç olmuşa benziyor.
  • Aynen. Bende izliyemedim. Neyse yenilgi almakta varmış ligde. Bizi yenen Tofaşı tebrik ederim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.