Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.310
Cevap
37
Favori
325.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GnLTy.

quote:

Orijinalden alıntı: Elbryan

Galatasaray bizim rakibimiz olamaz bunu anladım.

Bize göre Türkiye'de rakip yok galiba. Haydi o zaman İspanya'ya Madrid'e gidelim. Hafta içi Madrid'de Real Madrid maçıyla görüşmek üzere.

Hani bir ara Bornova vardı.O noldu ? Her yıl takım değiştirmeye devam mı edeceksin ?

Sanane kardeşim. Hesap mı vercem? Sen nerde oturuyon açık adres ver bana?

• quote:

quote:

quote:

Bize göre Türkiye'de rakip yok galiba. Haydi o zaman İspanya'ya Madrid'e gidelim. Hafta içi Madrid'de Real Madrid maçıyla görüşmek üzere.

Hani bir ara Bornova vardı.O noldu ? Her yıl takım değiştirmeye devam mı edeceksin ?

Kan çıkar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kan çıkar.

Bunu dedin ya işin bitti dostum. Emanetini seç. Bitirelim şu işi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kan çıkar.

Yarın parka gel halledelim şu işi.

Bu arada tebrik ederim.Maçı izleyemedim ama okuduğum yorumlara göre iki takım da iyi mücadele etmiş.Güzel bir lig bizi bekliyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kan çıkar.

Yarın parka gel halledelim şu işi.

Bu arada tebrik ederim.Maçı izleyemedim ama okuduğum yorumlara göre iki takım da iyi mücadele etmiş.Güzel bir lig bizi bekliyor.

Teşekkür ederiz kanka Galatasaray bu sezon Feneri ve Beşiktaşı yencek gibi duruyor. Umarım ilk 16yada kalırsınız. Size bi Partizanla, Panathianakosla oynamak yakışır trübünler kapışır. Bu arada Karşıyaka-Anadolu Efes maçında ulaş bana birlikte gidelim.

• BEDDUAM TUTTU :D GS'nin gücü yetişmedi. AE 20 kişilik taraftarıyla kazandı :)
  • keskin şutör vujacic bu maçta da 7'de 1 üçlük atmış
  • Arkadaslar, ben Maccabi macinda Kerem ve Kinseyi tribünde görünce sok oldum. Bu iki oyuncuya da cok ihtiyaci var Efesin.

Bunlarin durumu ne, sakatiliklari ciddi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sug83

Arkadaslar, ben Maccabi macinda Kerem ve Kinseyi tribünde görünce sok oldum. Bu iki oyuncuya da cok ihtiyaci var Efesin.

Bunlarin durumu ne, sakatiliklari ciddi mi?

Kerem Gönlüm hakkında bilgim yok ama Kinsey en az 1 ay yokmuş.
  • Ersan'ın pota altı sertliği maçı bitirdi. Kerem'in ve Sinan Güler'in üçlükleri kazandıran üçlükler değildi. Sahada kaldığı sürece Luksa ve Darius 2'lisinin sadece 2 sayı bulması inanılacak gibi bir iş değil. Lucas'ın da içeriye hep yanlış yerden drive etmesi işinizi kolaylaştırdı. Tebrikler yinede. Dün tribündeydim , her anı çok güzel bir maç oldu. Ender'in sağdan attığı 3'lük girseydi büyük bir ihtimal ile kazanırdık ama nasip değil işte topta sevmedi pek.
  • Cenk Akyoldan nefret ediyorum. Hangi kıza Anadolu Efesliyim desem ''Cenk hala orda mı? Çok yakışıklı'' diyor. Kendi kız arkadaşım bile...

Neyse şaka bir yana son iki maçtır performansını çok beğendiğim kızların hasta olduğu yakışıklı oyuncumuz Cenk'i tanıyalım.

Cenk Kimdir?

Cenk Akyol, (doğum 16 Nisan 1987 - Kadıköy İstanbul) Efes Pilsen ve Türk Milli Basketbol Takımının oyuncusu. Kariyerinde Genç Milli takım ile Avrupa şampiyonluğu kazanmıştır. 2005 NBA Seçmeleri'nde 2. tur 29. sıradan Atlanta Hawks tarafından draft edilmiştir.
    Efes Pilsen altyapısında yetişen oyuncu bir sezon Galatasaray'da kiralık oynadıktan sonra Efes Pilsen'e geri dönmüştür.
    Spora voleybol ile adım atan Cenk Akyol'un annesi ve babası da voleybolcudur. Cenk Akyol, spora Arçelik'in minik voleybol takımında başladı.
    Efes Pilsen alt yapısından yetişen milli basketbolcumuz Cenk Akyol, 2009-2010 sezonu için Atlanta Hawks tarafından denenmek için çağrılmıştır. Atlanta Hawks denemelerine katıldıktan sonra İtalya'nın Air Avellino takımıyla 2009-2010 yılı için sözleşme imzalamıştır. Air Avellino'da geçirdiği başarılı bir sezonun ardından, 2010-2011 yılı için alt yapısında yetiştiği Efes Pilsen'e geri dönen Akyol, 2 yıllık sözleşme imzalamıştır.
    Cenk Akyol 2010 FIBA Dünya Şampiyonası'nda Türkiye Milli Basketbol Takımı İle Dünya 2.liği Yaşamış ve Gümüş Madalya kazanmıştır.

Oynadığı Takımlar:

Efes Pilsen
    Galatasaray Cafe Crown(Kiralık)
    Air avellino

Oyuncumuzun Resimleri (Aman kız arkadaşlarınıza göstermeyin ):

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU)

Cenk zaten kendini kanıtlamış biri. Fazla söze gerek yok aslında ilerde Türk basketbolu için iyi bir oyuncu olacak.

Sizin yorumlarınız neler Cenk Akyol hakkında?

• Aydın Yılmaz gibi adam ama çok severim Cenki şut stili ve dövmesi hoşuma gidiyor
  • Biraz geçen seneyi hatırlıyalım.

Biraz da 1996 Koraç Kupası finalini.

• Real Madrid kralın takımıysa bizde padişahın, kağanın, hanın takımıyız... Maçımız akşam saat 21.45de Real Madrid ile deplasmanda. NtvSpordan naklen.
  • real madrid deplasmanı olunca aklıma pegasus harun'un 39 sayı attığı maç geliyor
  • efesin bu sene günü gününü tutmuyor.madrid deplasmanında gününde olurlarsa kazanabilirler
  • Efes F4 istiyorsa mutlaka oyuncu olmalı. İyi bir guard ve pota altında sertlik yaratıcak ribaundlarda iyi bir uzun çok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZenCihan

Efes F4 istiyorsa mutlaka oyuncu olmalı. İyi bir guard ve pota altında sertlik yaratıcak ribaundlarda iyi bir uzun çok iyi olur

Aslında batista ve ilievski gönderilerek yerlerine nbaden oyuncular alınabilir. hatta çok iyi olur böyle bir durum.
  • 104-84 kaybettik. Neyse önümüzdeki maçlara bakacağız.
  • bir ara 20 sayıdan geri gelir gibi oldu ama sonuç yine 20
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.