Şimdi Ara

Anadolu Aöf'de 3.Sınıftayım Ata Aöf'te Ders Saydırabilir miyim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anadolu aöf'de şuan 3.Sınıftayım. İkinci üniversite olarak ataaöf'ten 2 yıllık bir bölüm seçmek istiyorum. Gördüğüm kadarıyla çoğu dersler ortak bu dersleri saydırabilme gibi bir şansım var mı acaba?

• sadece türk dili tarih ingilizce gibi dersleri saydırabiliyorsun bildiğim kadarıyla.
  • ikinci üniversite uygulamasında ortak dersler sayılıyor.

----------
    birde yazıyı başka arkadaşlar da okuyacaktır bilgileri olsun 2.üniversite uygulamasına yatay geçiş hakkı yok merkezi sınavla gelen arkadaşların yatay geçiş hakkı var.
  • aslında fikir olarak güzel sormuşsunuz bu yök e dilekçe olarak yazılıp artık böyle olsun calışabilirmisiniz bu konuyu denebilir.
  • evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Peki ikinci üniversiteden dgs yapılabiliyor mu? Şimdi baktım ama bir şey göremedim. Okuma amacım sadece dgs yapabilmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chewbacca23 -- 17 Ağustos 2018; 22:15:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chewbacca23 C kullanıcısına yanıt
    Yok öyle birsey .2.üniversite üniversite mezunu yada öğrencisi yararlanabilir sakıncası yatay geçiş hakki yok dgs ile gelene yatay geçiş var sinavlar gelmek önemli

• evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    Yatay geçiş için sormamıştım. 2. Üniversite kapsamında ata aöfe önlisansa başvuracağım. Sonrasında ise örgün eğitimin 4 yıllıl bölümüne dgs yapmayı düşünüyorum.

• Chewbacca23 C kullanıcısına yanıt
    Dgs ile geçiş yapabilir siniz

• Mezun olursanız Atatürk Üniversitesinde TÜrk Dili 1-2 İnkilap 1-2 İngilizce 1-2 olmak üzere 6 dersten muaf olursunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.