Şimdi Ara

Anadol dostları aranıyor... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
22.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M.T.A

Mareşal kardeşim geldiğinde bende orda olmak isterim.
    Sevgilerimle.

Aslında süper olur valla.

Bir organize yapalım,şöyle ciks bir mekana anadol ile gidelim,anahtarı valeye verelim
  • Haberdar etmeniz yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M A R E Ş A L

Bir organize yapalım,şöyle ciks bir mekana anadol ile gidelim,anahtarı valeye verelim

Can hayatta anahtarı teslim etmez bizzat otoparka gidip en güvenli alana park eder aracı, hatta içi rahat etmez ara ara gidip konturol eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Can hayatta anahtarı teslim etmez bizzat otoparka gidip en güvenli alana park eder aracı, hatta içi rahat etmez ara ara gidip konturol eder

Adamlarda diyecek,arabaya bak hareketlere bak . Kimse bilmez ki hastasıyız aletin

• quote:

quote:

Bu Pazar işleri biterse Bostancı sahilde Traffic denen mekana gitmek niyetindeyim. Orada çok iyi otomobiller oluyor, bir iki tane de klasik var. Yanına çeker, nostaljimizi yaparız.

Anahtar konusunda hassas değilim o kadar, neticesinde otomobil benim için var, ilahlaştırıp önünde diz çökmeye gerek yok.

• Evet maalesef bugün çat-çat kornamızı taktıramadık, elektrikçimizin işi yoğunmuş, yarın gel demiş yeğenime. Bu sebepten araç üzerinde yaptıracağımız işlemlerin bir an önce bitmesini istiyorum, sanayi ziyaretlerinden kurtulmak için.
  • Günaydın herkese,

Statik model duayeni Mehmet Abimizin(MTA), internette bulup benimle paylaştığı, Korkut Varol tarafından yoktan var edilmiş bir Anadol modelinin yapım aşamalarını gösteren linki aşağıda ilgilerinize sunuyorum. Sonuç şahsi fikrime göre çok iyi değil, belki renginden, ama yapımcının detaylara verdiği önem ve uğraşı takdire şayan.

http://www.korkutvarol.com/Anadol-tr01.html

Sevgi ve saygılarımla,
    Can
  • Dikkat çekmeyen hatta görünmeyen bazı ayrıntılarla baya uğraşmış ama kullanılan boya daha güzel olabilirdi, hiç kaliteli ve usta bi elden çıkmış gibi durmuyor boya...
  • quote:

Dikkat çekmeyen hatta görünmeyen bazı ayrıntılarla baya uğraşmış ama kullanılan boya daha güzel olabilirdi, hiç kaliteli ve usta bi elden çıkmış gibi durmuyor boya...

Daha iyi anlatamazdım, diline sağlık Uğur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wkwwlwig

quote:

Dikkat çekmeyen hatta görünmeyen bazı ayrıntılarla baya uğraşmış ama kullanılan boya daha güzel olabilirdi, hiç kaliteli ve usta bi elden çıkmış gibi durmuyor boya...

İkinizde yanılıyorsunuz.
    Usta değil ustaların ustası.
    O anadol protatip muhakkak yapıp yüksek meblara satmışdır,ben bu kadar uğraşmam.
  • quote:

quote:

quote:

İkinizde yanılıyorsunuz.
    O anadol protatip muhakkak yapıp yüksek meblara satmışdır,ben bu kadar uğraşmam.

Belki uğraşmazsın, ama uğraşırsan da daha iyi sonuç elde edeceğine eminim, seni pohpohlamak için söylemiyorum, yaptığın işleri gördüm. Ayrıca ikimizde sadece dış boyasına takılmış durumdayız, daha iyi olamaz mıydı sence de?

• quote:

quote:

quote:

quote:

İkinizde yanılıyorsunuz.

Belki uğraşmazsın, ama uğraşırsan da daha iyi sonuç elde edeceğine eminim, seni pohpohlamak için söylemiyorum, yaptığın işleri gördüm. Ayrıca ikimizde sadece dış boyasına takılmış durumdayız, daha iyi olamaz mıydı sence de?

Sonuçta yapmış helal olsun boya konusuna takılmayın olmayan modeli üretmek bir sonrakinde daha farklı boyar bence 24 ayda yapılmış bir model benim eleştirmem için daha iyisini yapmam gerekir.
    Sevgilerimle.

• İyi akşamlar,

Açıkçası hayal kırıklığı içerisindeyim. Demek kimse Anadol ile ilgilenmiyor, arama bile yapmıyor. Olsun, ben buradayım, aracımın fotoğraflarını da paylaşmaya devam edeceğim, bu sırada birilerine denk gelirsek de ne mutlu bana.

Sevgi ve saygılarımla,
    Can
  • Ben ilgileniyorum.
  • quote:

Ben ilgileniyorum.

Bizi adamdan saymıyor sanırım Mehmet abi
  • quote:

quote:

Ben ilgileniyorum.

Olurmu öyle şey işi çok birde ben iş verdim arabasının ölçülerini alıp plana dökerek modelini yapıcağız kıvırmaz ise .

• quote:

quote:

Ben ilgileniyorum.

Rica ederim Uğur kardeşim, sizler eski dostlarsınız, hangi platform olursa olsun başımın üzerinde yeriniz var. Ben bile giremedim ne zamandır, işler bu sıralar fena halde bastırdı. Yarın umuyorum güzel fotoğraflarını çekip, paylaşacağım sizinle.

Sevgi ve saygılarımla,
    Can

• quote:

quote:

quote:

Ben ilgileniyorum.

Olurmu öyle şey işi çok birde ben iş verdim arabasının ölçülerini alıp plana dökerek modelini yapıcağız kıvırmaz ise .

Yok gerçekten kıvırmayacağım abi, ama bu sıralar fena haldeyim, hatta sen aradığında iş yerindeydim. Son bir aydır 8-9 dan önce çıkamıyorum, düştüm düşeceğim inan.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben ilgileniyorum.

Yok gerçekten kıvırmayacağım abi, ama bu sıralar fena haldeyim, hatta sen aradığında iş yerindeydim. Son bir aydır 8-9 dan önce çıkamıyorum, düştüm düşeceğim inan.

Nasıl destek olmam gerekiyorsa söyle bende yardımcı olmaya çalışim.Senin için karın tokluğuna çalışırım.
    Tüh yine bedava olmadı.

• quote:

İyi akşamlar,

Açıkçası hayal kırıklığı içerisindeyim. Demek kimse Anadol ile ilgilenmiyor, arama bile yapmıyor. Olsun, ben buradayım, aracımın fotoğraflarını da paylaşmaya devam edeceğim, bu sırada birilerine denk gelirsek de ne mutlu bana.

Sevgi ve saygılarımla,
    Can

Selam wkwwlwig,
    Öncelikle azmine hayran kaldım. Genç sayılırsın. Gençlerin Anadol a merak sarması çok hoş. bende yaşlı sayılmam ama bu gezegende 40 seneyi devirdim. ve 34 senedir aileden kalma Anadol A2 SL sahibiyim. Bu topiğe tesdüfi ulaştım. Hayat çok ilginç değilmi.
    Bazı arkadaşların alay konusu yaptığını senin mesajlarını okumadığını gördüm. sana 70 yaşında diyen olmuş :)

Topic te 30 aylık oğluma Anadol bırakıcam demişin :) Bu beni çok duygulandırdı. Bende 60 günlük oğluma bırakıcam babamdan kalma Anadol' umu. Fatura annemin adına. Ama 2007 senesinde annemden satın aldım :).
    Trafiğe çıkış belgesi, Makina Mühendisleri onay belgesi, kullanma kılavuzu dahil tüm evrakları var. 77 senesinde 105 bin TL ye almış bizimkiler. Güneş sigortadan trafik sigortası bile duruyor :)
    İlk ruhsatı. Defter gibi.. aah ah.. geçmişi yaşattın bana..
    Bu arada kusura bakmazsan benim Anadol seninkinden daha temiz :)
    Orjinal olmayan iki parçasından biri elektronik ateşlemesi. Onuda mecburen taktırdım bıktım meksefe ve platinden. Gerçi o da orjinal sayılır. 78 ford eskorta ait.
    Bu arada bazı parçalarını bulamadığım için, mecburen yan sanayi kullandım. Yapacak bişi yok.
    Anadol klübüne katılmadım. Onların çok samimi olduğuna emin olamadım. Ben bir kulübe üye olmak için değil, kendim için Anadoldan vaz geçmedim. Geçemiyorum. Bu Farklı bir duygu. İl alındığı günü hatırlıyorum. İlk okul, lise çağlarımda yanımdaydı. Üniversiteye giderken babam vermezdi. Ne zahmetlerle alırdım ondan.. Sonra askere giderken verdi. al götür oğlum dedi. dünyalar benim olmuştu :)

Neyse fazla uzatmayim. Sanayiyi boşver. Ben sana usta bulurum. Kayışdağında bir parçacı var. Bende telefonu var. Daha gitmedim ihtiyacım olmadı. İşlerden fırsat bulursam gidip bakıcam.. Telefonunu veririm..
    Kısaca seçtiiğin bu yolda ben elimden geldiği kadar destek olmaya çalışırım sana..

Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killer Loop -- 21 Mayıs 2011; 17:41:13 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.