Şimdi Ara

[ANA KONU] Xbox One Oyunlarını En Uygun Şekilde Satın Alma Yöntemleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
25
Favori
28.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gift Card alabileceğim site verir misiniz ?
  • Ben de bu yöntemle alışveris yapıyorum .Fiyatlar neredeyse yarı yarıya farkediyor. Normal kredi kartı ile de alabilirsiniz adres posta kodu kısımlarını değiştirerek. Gta V ve Fifa 15'i sorunsuz almıştım.Çok yerinde bir taktik. Fakat aklımın almadığı microsoft nasıl oluyor da böyle bir açığı kapatmıyor :D Neyse sömürün sömürün
  • India store den hâlâ alışveriş yapamıyor muyuz?
    Yapılıyorsa İninal ile olur mu? Paypal mı gerekli?
    Yoksa gift kart mı?
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Hindistan için bende gift kart aradım ama bulamadım satılmıyor galiba, şuan vpn ile oyun almaya çalışıyorum ama henüz başaramadım hata veriyor.
  • Şu an hindistan olmadığına göre Rusyadan almak zorundayız değil mi?
    Daha uygun store lar var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 17 Nisan 2015; 11:00:03 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Rusyadan gift card ile alıyordum sıkıntı olmuyordu,http://www.digitalgamesprices.com/xboxone.php bu siteden dijital oyun fiyatlarını karşılaştırıp alabilirsiniz.

Witcher 3 ü bekliyorum şuan Rusya storeda gözükmüyor.
  • Forza Horizon 2 Ultimate Edition alacağım ama TR Storeda 239TL. Bölgeyi hindistan yapıp satın alsam bir sorun yaşarmıyım?

• Witcher 3 fiyatı harika TR de..130 tl, başka store a gerek yok
  • arkadaşlar merhabalar

brazilya'dan oyun alan varmı acaba ?

projcet cars ı almak istiyorum 108 tl ye denk geliyor. uzun zamandır farklı bölgeden oyun almadım bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim
  • dün Hindistan storeden alamadım bi hata veriyor artık kaldırdılar mı?
  • Arkadaş hala 250 tl şu GTA V. Sanıyorum ben de bu yönteme başvurucam
  • emretasman30 kullanıcısına yanıt
    Ne hatası veriyor? Vpn kullandınızmı?

• Arkadaşlar Destiny Hong Kongta 67,5 tl elinde hazır adres olan var mı? Bir de enpara kampanyası onu etkiler mi?

• Şu anda bölgeyi hong kong yapsak sanal kartımızla direk alışverişi tamamlayabiliyor muyuz ?

• Since1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam geçenlerde Hindistan üzerinden oyun almaya çalıştım lakin hangi methodu denediysem satın alamadım. Bölge sınırlaması gelmeden önce işbankası sanal kart ile
    3-4 farklı bölgeden sorunsuz alışveriş yapabiliyordum. Bölge değişikliğini lokasyon olarak değilde migration şeklinde yaparsanız sonuç ne olur bilemiyorum, hatırladığım
    kadarıyla 1 yıl içerisinde sınırlı sayıda bölge değişikliğine izin veriyordu sistem. O yüzden Türkiye storedan oyunu almak durumunda kalmıştım

İyi günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.M.M.M, -- 14 Mayıs 2015; 10:43:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.M.M.M,

Hocam geçenlerde Hindistan üzerinden oyun almaya çalıştım lakin hangi methodu denediysem satın alamadım. Bölge sınırlaması gelmeden önce işbankası sanal kart ile
    3-4 farklı bölgeden sorunsuz alışveriş yapabiliyordum. Bölge değişikliğini lokasyon olarak değilde migration şeklinde yaparsanız sonuç ne olur bilemiyorum, hatırladığım
    kadarıyla 1 yıl içerisinde sınırlı sayıda bölge değişikliğine izin veriyordu sistem. O yüzden Türkiye storedan oyunu almak durumunda kalmıştım

İyi günler dilerim.

Anladım dostum bilgilendirme için teşekkür ederim fakat ben de İndia bölgesindeki store'ye girmek istedim , orada para birimi biraz değişikti , pek anlamadım sonra tekrardan dönüş yaptım :))

• Bu uygulama hala devam ediyor mu acaba? Us store dan gta v almak istiyorum şuan 59,99 dolar hangi yolla satın alabilirim yardımcı olurmusunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: anil_sz

Bu uygulama hala devam ediyor mu acaba? Us store dan gta v almak istiyorum şuan 59,99 dolar hangi yolla satın alabilirim yardımcı olurmusunuz?

Aşağıdaki linkten kaç paralık kod istiyorsan al ve gelen kodu radeem et sonra istediğini alabilirsin.

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Xbox-Digital-Gift-Card/productID.289171900

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orijinalden alıntı: anil_sz

Bu uygulama hala devam ediyor mu acaba? Us store dan gta v almak istiyorum şuan 59,99 dolar hangi yolla satın alabilirim yardımcı olurmusunuz?

Aşağıdaki linkten kaç paralık kod istiyorsan al ve gelen kodu radeem et sonra istediğini alabilirsin.

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Xbox-Digital-Gift-Card/productID.289171900

Teşekkürler dediğiniz şekilde aldım tax free ile beraber GTA V 66 dolara geldi almak isteyenlere duyurulur.
  • anil_sz kullanıcısına yanıt
    Boşuna tax free ödemişsin profil ayarlarına gidip yaşadığın yeri Alaska ya da Florida yap oralarda vergi yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.