Şimdi Ara

[ANA KONU] Xbox One Oyunlarını En Uygun Şekilde Satın Alma Yöntemleri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
25
Favori
28.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Use different way to pay diyor nedense . Nerde hata yapiyor olabilirim acaba ne yaptiysam cozemedim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • highmetin kullanıcısına yanıt
    Metin . kredikartın internete yada yurt dışı alışverişe açık mı???
  • India marketten finansbank kartımla Fifa almıştım, almadan önce bi siteden çevirdiğimde 88 liraya denk geliyordu ama şimdi kart detaylarına baktım 92 lira çekmişler 4 lira fazla Tr marketten aldığım Ea access üyeliğini birebir çekmişler 12,33 olarak. Bankanın kuruyla mı alakalı acaba yoksa yurt dışı işlemleri için komisyon mu alıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

India marketten finansbank kartımla Fifa almıştım, almadan önce bi siteden çevirdiğimde 88 liraya denk geliyordu ama şimdi kart detaylarına baktım 92 lira çekmişler 4 lira fazla Tr marketten aldığım Ea access üyeliğini birebir çekmişler 12,33 olarak. Bankanın kuruyla mı alakalı acaba yoksa yurt dışı işlemleri için komisyon mu alıyor?

+tax yazar her zaman bir şeyi satın alırken, ülkeye verdiğin vergi o.
  • Miex kullanıcısına yanıt
    Tr markette KDV dahil yazıyordu, hindistanda da plus tax. Acaba herkesten mi 4 tl fazla kesiyor onu merak ettim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinancagri

Metin . kredikartın internete yada yurt dışı alışverişe açık mı???

Hallettim abi karttan para cekmis bi miktar ondandi sanirim . Sanal karta 105 limit koymustum 98 oldu para nedense . Nerden cektiginide gostermedi baktim ama .

• eline sağlık çok güzel konu, 1-2 haftaya benim de işime yarayacak
  • hic kredi kartina bulasmadan sanaal karta para atim o sekilde alışveriş yapma imkanimiz varmi yoksa durduramiyorum kendimi kredi kartini pederin hesaptan ödüyorum anlamiyorum hic bisey icine atayim 1000 tl kullanagim onu yardimci olursaniz memnun olurum bu konularda pek bilgim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: _Gamemaster_

hic kredi kartina bulasmadan sanaal karta para atim o sekilde alışveriş yapma imkanimiz varmi yoksa durduramiyorum kendimi kredi kartini pederin hesaptan ödüyorum anlamiyorum hic bisey icine atayim 1000 tl kullanagim onu yardimci olursaniz memnun olurum bu konularda pek bilgim yok

Paypal nakit kartı tavsiye ederim :)

https://www.paypal.com.tr/nakit/

• Arkadaşlar , Hong Kong için bir adres biliyor musunuz? Vergisiz olma ihtimali var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinancagri

quote:

Orijinalden alıntı: _Gamemaster_

hic kredi kartina bulasmadan sanaal karta para atim o sekilde alışveriş yapma imkanimiz varmi yoksa durduramiyorum kendimi kredi kartini pederin hesaptan ödüyorum anlamiyorum hic bisey icine atayim 1000 tl kullanagim onu yardimci olursaniz memnun olurum bu konularda pek bilgim yok

Paypal nakit kartı tavsiye ederim :)

https://www.paypal.com.tr/nakit/

tesekkur ederim yarin alıcam hemen kendime gidip. parayi istedigimiz zaman cekebiliyormuyuz

• _Gamemaster_ kullanıcısına yanıt
    parayı istediğin zaman çekebiliyorsun tabi, nakit kart o ( hesap kartı gibi düşün )
  • Hindistandan aldım, US den indirdim, şimdi oynamak isteyince 59.99$ diye gösteriyor, sanki hiç almamışım gibi

Edit : India yapınca bölgeyi 25.09.2014 de oyna diyor..Sanırım ondan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 23 Eylül 2014; 20:09:08 >
  • Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    Ayni problem ben dahil cogu kiside mevcut, vpnle felan girme sansimiz varmi acaba diye dusunmuyor degilim

• quote:

Orijinalden alıntı: S.M.M.M,

Ayni problem ben dahil cogu kiside mevcut, vpnle felan girme sansimiz varmi acaba diye dusunmuyor degilim

Gerek yok 25 inde oynarız, vpn le uğraştığına değmez
  • Fifa'da hal böyle ise horizonu'da ekimin 3'de oynamaya başlarız.
  • Valla ben Fifa 15'e dün başladım. oyun çok iyi olmuş. Fenerbahçe ile oynadım iç saha maçında kırmızı gördüm. ıslıklar çoğalınca sahaya yabancı madde atmayalım anonsu geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: slayerfan34

quote:

Orijinalden alıntı: bloodrap

Valla ben Fifa 15'e dün başladım. oyun çok iyi olmuş. Fenerbahçe ile oynadım iç saha maçında kırmızı gördüm. ıslıklar çoğalınca sahaya yabancı madde atmayalım anonsu geldi

Ismail kartal varmi kenarda haci

Göremedim

• Arkadaşlar bu dillerden hangisi hong kong
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodrap

Arkadaşlar bu dillerden hangisi hong kong

dili ingilizce bolgeyi honkong yapıcaksınız....ilk basta bende sizin gibi dilde aramstım..:)))
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.