Şimdi Ara

[ANA KONU] Xbox One Oyunlarını En Uygun Şekilde Satın Alma Yöntemleri (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
25
Favori
28.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saitates

quote:

Orijinalden alıntı: bloodrap

Arkadaşlar bu dillerden hangisi hong kong

dili ingilizce bolgeyi honkong yapıcaksınız....ilk basta bende sizin gibi dilde aramstım..:)))

Teşekkür ederim.
  • hong kong ve hindistan ingiliz sömürgesiydi zamanında o yüzden ingilizce bilirler.
    ucuza oyun alcaksı nız ülkeler tarihide öğrenin inceden.
  • İninal kartımı xboxa ekleyince use a different way to pay hatası alıyorum, yardım edebilecek var mı?
    edit: kartımın son kullanma tarihi 2024 ama seçeneklerde en son 2023 var ondan mıdır nasıl 2024 seçicem ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuzSuyu -- 11 Ekim 2014; 18:17:50 >
  • Beyler 2 xbox var.Kardeşlik yaptık aldığım kutulu oyunlar dahi onda gözüküyor ve oynayabiliyor.Peki bunda herhangi bir sınır yada kural var mı deneyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: innsofheaven

Beyler 2 xbox var.Kardeşlik yaptık aldığım kutulu oyunlar dahi onda gözüküyor ve oynayabiliyor.Peki bunda herhangi bir sınır yada kural var mı deneyen oldu mu?

kutulu oyunlar gözükebilir de oynayamaması lazım. bunda bir yanlışlık olmasın? oyunun diski olmadan oynayamaz diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

quote:

Beyler 2 xbox var.Kardeşlik yaptık aldığım kutulu oyunlar dahi onda gözüküyor ve oynayabiliyor.Peki bunda herhangi bir sınır yada kural var mı deneyen oldu mu?

kutulu oyunlar gözükebilir de oynayamaması lazım. bunda bir yanlışlık olmasın? oyunun diski olmadan oynayamaz diye biliyorum

Gözüküyor ve şu anda Diablo 3ü indiriyor ama inmeden birşey söyleyemicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamikaze_TR_

hong kong ve hindistan ingiliz sömürgesiydi zamanında o yüzden ingilizce bilirler.
    ucuza oyun alcaksı nız ülkeler tarihide öğrenin inceden.

E yok artik! Adam alti ustu bir oyun alacak, ulkeler tarihi falan nedir yahu? Abartmayalim!
  • İlber Ortaylı'dan da onaylı mühürlü yazı alalım mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 15 Ekim 2014; 20:07:22 >
  • DLC almak istendiğinde nereden almak gerekiyor ? Ya da istediğimiz yerden alsak oluyor mu ?

• Yeşilini sevdiğim bee,alıyım o kutuyu yiyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 19 Ekim 2014; 0:52:57 >
  • Herkese merhabalar. Beyler diyelim aldık bu Xbox One. Şimdi öğrenci hali ile her oyuna 60 dolar vermek sıkıntı. Hemen kardeş bulabilir miyiz buradan, sıkıntı çıkar mı? Pek öyle kardeş arıyorum, ilan şeklinde yazıp oyunları beraber alalım vs mesajları göremedik de biraz tereddütte kalıyor insan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kikocan

DLC almak istendiğinde nereden almak gerekiyor ? Ya da istediğimiz yerden alsak oluyor mu ?

?
  • Arkadaşlar,Hong Kong store dan oyun almak istiyorum, siz alırken city ve state province kısımlarına ne yazıyorsunuz ve bir de posta kodunu yazarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attila the Great

Arkadaşlar,Hong Kong store dan oyun almak istiyorum, siz alırken city ve state province kısımlarına ne yazıyorsunuz ve bir de posta kodunu yazarsanız sevinirim.

Şu konuya bilen bir arkadaş cevap yazarsa çok mutlu olacağım.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar,Hong Kong store dan oyun almak istiyorum, siz alırken city ve state province kısımlarına ne yazıyorsunuz ve bir de posta kodunu yazarsanız sevinirim.

İlk sayfayı okursanız kondua arkadaş link vermiş arkadaşlar.

http://forum.donanimhaber.com/m_97382984/f_//tm.htm#97423533

• quote:

quote:

quote:

İlk sayfayı okursanız kondua arkadaş link vermiş arkadaşlar.

http://forum.donanimhaber.com/m_97382984/f_//tm.htm#97423533

Konuyu zaten okudum ama yapamamıştım.Us store dan aldık artık...

• Hocam us storedan oyun almak istiyorum. ama tr hesabımımın bölgesini 3 ay boyunca değiştiremiyorum.

Bu anlatılana göre konsoldan tr storeda bulunmayan fight night gibi oyunları bölge değiştirip us storedan oyun alabilir miyim?

Tr hesabıma dönüş yapacağım için sıkıntı çıkar mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.