Şimdi Ara

★★ANA KONU VICTOR U2 MTK6592/2GB/13MP/5.5'/3100MH★★ (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.171
Cevap
32
Favori
193.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşların söylediği değişiklikler var..
    Antutu 30300

Birde kötü olan birşey var önceki yazılımda kamera çok iyi idi..Örneklerini paylaşmıştım..
    Sanki kamera yazılımına bişey yapmışlar keskin fotoğraflar gitti yumuşak görünümlü fotoğraflar geldi..Bu durumundan memnun değilim..

Eski yazılıma dönmek istiyorum ama yedeğini almamıştım..Önceki romu yedek almış olan yada yedek alıp paylaşacak olan var mı acaba?
  • sayfalar S kullanıcısına yanıt
    Rootlamadan firmware yedegi nasil alabilirim varsa bir yolu neden yardimci olunmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanıtın için teşekkürler zgrp
    Rootlamadan nasıl alınacağını bilmiyorum maalesef..
    Kolay bir yolu varsa bilen arkadaşlar yazarlar belki..
    Victor'un destek mailine de istek gönderdim ilk ROM versiyonlarını da siteye koymaları için..

Tekrar teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zgrp

Rootlamadan firmware yedegi nasil alabilirim varsa bir yolu neden yardimci olunmasin

normal recoverysine girip backup alabilirsin.
  • garuda kullanıcısına yanıt
    Hımmm recovery bolumunu nasil aciyoruz

• quote:

Ses acma ve power tuşu na basık tutarak teli acıyorsun öyle hatırlıyorum

• Arkadaşlar böyle konular çok açılmaya başlandı ben yine uyarmamı yapayım.Bu çin menşeili telefonların sar değerleri 5 ve üzerinde oluyormuş youtube da bi video izlemiştim.
    Normal olması değerler 1.00 a yakın değerler.Hatta bazı nokia cihazlarda 1.50 civarı değerli cihazları var.Kimse tavsiye etmiyor.Araştırmanızı tavsiye ederim.Forumda bununla ilgili birsürü konu ve yorum bulabilirsiniz.
  • garuda kullanıcısına yanıt
    nasıl gidiyor batarya iyileşme süreci ? :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcevq

Arkadaşlar böyle konular çok açılmaya başlandı ben yine uyarmamı yapayım.Bu çin menşeili telefonların sar değerleri 5 ve üzerinde oluyormuş youtube da bi video izlemiştim.
    Normal olması değerler 1.00 a yakın değerler.Hatta bazı nokia cihazlarda 1.50 civarı değerli cihazları var.Kimse tavsiye etmiyor.Araştırmanızı tavsiye ederim.Forumda bununla ilgili birsürü konu ve yorum bulabilirsiniz.

O dediğiniz replikalar için geçerli, mtk6592 tellerde head 0,038w/kg body ise en fazla 1,5 tir sar değeri

• Mobilden 56 sayfa olmuş.tamamini okuyamadim.Alipda kullananlara hayirli uğurlu olsun. Olurda bende tedarik edebilirsem bu cihazi burayi Custom Rom yağmuruna tutarim.
    İnternet üzerinden degilde İstanbul da herhangibir ekektronic market ve magazada satildigi bir yer önerirmisiniz.cihazi görüpde alabilmemiz için.
    Bir diger olay Discovery nin Telpasi gibi Victor U2 nin Arenasi hangi şehir hangi semt de. Web adresi falan var mı.
    Herkese iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lee Blacksea -- 20 Eylül 2014; 8:42:27 >
  • Telefonu galiba iade edecegim arkadaslar sabah% %100 de çektim su saatte % 67 de yarım saat mobil net 10 dakika civari konusma yaptim bu benim 3100 mah pilden bekldigimin cok altinda klavye ile turkce yazmak da gordugunuz gibi zor hb mh aradim kutu icerigi tamsa iadede sorun yok dediler kullandigimi da ozellikle belirttim 2 gun daha bekleyecegim ama kuvvetle muhtemel iade edecegim

• quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

quote:

Dediginizi denedim fakat malesef recovery bolumune giremiyorum bu yontemle ses kisma ve power dugmesine basiyorum o zamanda factory mode geliyor orada cesitli cizah test modlari ve cihaz versiyonlarini gosteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Lee Blacksea

Mobilden 56 sayfa olmuş.tamamini okuyamadim.Alipda kullananlara hayirli uğurlu olsun. Olurda bende tedarik edebilirsem bu cihazi burayi Custom Rom yağmuruna tutarim.
    İnternet üzerinden degilde İstanbul da herhangibir ekektronic market ve magazada satildigi bir yer önerirmisiniz.cihazi görüpde alabilmemiz için.
    Bir diger olay Discovery nin Telpasi gibi Victor U2 nin Arenasi hangi şehir hangi semt de. Web adresi falan var mı.
    Herkese iyi forumlar.

www.arena.com.tr sadece telefon degil bircok markayi getiren bir firma eski firmadir tum bilgisayarcilar tanir

• quote:

Orijinalden alıntı: sayfalar

Yeni rom yükledim..
    Arkadaşların söylediği değişiklikler var..
    Antutu 30300

Birde kötü olan birşey var önceki yazılımda kamera çok iyi idi..Örneklerini paylaşmıştım..
    Sanki kamera yazılımına bişey yapmışlar keskin fotoğraflar gitti yumuşak görünümlü fotoğraflar geldi..Bu durumundan memnun değilim..

Eski yazılıma dönmek istiyorum ama yedeğini almamıştım..Önceki romu yedek almış olan yada yedek alıp paylaşacak olan var mı acaba?

Arkadasim sana mevcut firmware'in backupini atamadim yeni firmware i indirmistim senin aciklaman uzerine su anda beklemedeyim resimler daha mi kotu nedir durum bende pembelik sorunu yoktu performans ve ses iyilesmesi hakkindaki degerlendirmeniz nedir mtk engineering mode'da ses yukseltmelerle ses sorunu asilabiliyor ama ses kalitesi artiyormu deger mi

• quote:

quote:

quote:

Dediginizi denedim fakat malesef recovery bolumune giremiyorum bu yontemle ses kisma ve power dugmesine basiyorum o zamanda factory mode geliyor orada cesitli cizah test modlari ve cihaz versiyonlarini gosteriyor

Şimdi aynı yöntemle backup aldım basılı tuşları bırakma android logosu görene kadar gördükten sonra tuşları bırak power tuşuna bas bu kadar recovery desin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrem.kolu -- 20 Eylül 2014; 11:47:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lee Blacksea

Mobilden 56 sayfa olmuş.tamamini okuyamadim.Alipda kullananlara hayirli uğurlu olsun. Olurda bende tedarik edebilirsem bu cihazi burayi Custom Rom yağmuruna tutarim.
    Herkese iyi forumlar.

Telefonun garantisine arena bakmiyor inselberg bakiyor.

• quote:

quote:

quote:

Ses acma + power ile recoverye gireceksin.

• zgrp Z kullanıcısına yanıt
    zgrp PM attım
  • Bu işlem rom yedeğini mi alıyor? Yani başka cihaza rom gibi yüklenebilirmi?
  • Dediginiz recovery menusune girdim fakat oradaki secenekler icinde genel bir backup ozellikgi yok backup user data secenegi var ve o kisim sadece kullanicilarin verilerinin yedegini aliyor temiz bir backup icin wipe data factory reset yaptiktan ve wipe cache yaptiktan sonra backup dedigim icinde 61 kb kucuk bir kullanici bolumu backup dosyasi olusturdu yani rootlayip cwm kurmadan galiba bu yedegi alma imkani yok

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.