Şimdi Ara

[ANA KONU] Türknet 2020 Türkiye Geneli İnternet Kesintileri -6 Temmuz -Kesinti Güncel- (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
2
Favori
9.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim. Hattımı offline'a alan kişiyi de uyarırsanız sevinirim
  • Yaklaşık 2 gündür internetim yok 29 mart akşamı kopan medarı iftar internetim hala sırıtmıyor resmen şak diye kapandı dsl çakıp çakıp kaçıyor destek kaydı bıraktım değerli arkadaşınız şehmus b 36 saat içinde saha ekiplerinin ilgileneceğini söyledi ama ortada o çok sevdiğim elektrikçi amcalar yok hiçbirşey yapamıyorum ve sinirim bozuluyor artık ilgilenilsin lütfen destek kaydımı bırakıyorum 31960872 elinizden öper

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, hattınıza müdahalede bulunarak sorunu giderdim. Keyifli kullanımlar dilerim.
    başlayacağım sizin gibi şirkete bağlantı sağlanalı 5 gün oldu 3 gündür akşamları dsl kırmızı internet yok. söz de kuruluma gelecektiniz 66 tl aldınız orada da bir hareket yok.
  • Sakarya Dörtyol santral kesinti gene

• İnternet yine yok aman diyeyim türknete geçecek arkadaşlar bu konuyu iyi okusun, evde kal çağrısına uyup farklı sağlayıcı ya da gidemiyorum, yazık

• Sakarya'da yine internet kesintisi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Düzeldi mi sizinde?
    Yine patladı

• istanbul üsküdardayım internet çöktü zaten zor kullanıyoduk şimdi iyice sıvadı bb Türknet. TTNET i hiç sevmesemde fazla para ödeyecekte olsam 2 gün daha kalmayacağım gına geldi artık.
  • turuncu_ kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim. Bu konuda geri bildirimde bulundum. İyi günler dilerim.
  • Umutsjffmıe2 U kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arıza çözüm süreci genel olarak 3 iş günüdür. Şu an çözüm süreci içerisindedir. Ben önceliğini arkadaşıma bildirdim. Ekiplerden güncel bilgi aldığında sizinle paylaşacaktır.
  • Invisible Pink Unicorn kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetiniz online durumdadır. Hat ile ilgili kopma var mı bunun kontrolünü yaparak bilgi vereceğiz.
  • Vincent54 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, şu an genel arıza bulunmuyor. Sorun devam ediyorsa www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • Phenoll P kullanıcısına yanıt
    Merhaba, şu an genel arıza bulunmuyor. Sorun devam ediyorsa www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • sn_master S kullanıcısına yanıt
  • onurg07 O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu arkadaşlarımın kontrol edebilmesi içinwww.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, hizmetiniz online durumdadır. Hat ile ilgili kopma var mı bunun kontrolünü yaparak bilgi vereceğiz.
    Bakın kopma sorunum packet loss alıyorum ve tracert yolladım hoplarda yoğunluk var ping artıyor ve 68 gelen hatta şuana kadar 40-45 ten fazla hız alamadım genel olarak 20 civarında modeme gelen hızda sorun yok pardusu 1.5 mb/s indiriyor. Evde kurulum hizmeti de randevu için arayacakti o durumdan da hala bir haber yok.

• Invisible Pink Unicorn kullanıcısına yanıt
    Hocam destek kaydınıza gelecek cevabı paylaşayım ben sizinle;
    [ANA KONU] Türknet 2020 Türkiye Geneli İnternet Kesintileri -6 Temmuz -Kesinti Güncel-

Gelecek cevap buna benzer olacak.

Ben engelli tarifesi kullanıyorum bana bile böyle bir cevap verebiliyorlar.

Şimdi gelelim TürkNet'in rakiplerine;
    [ANA KONU] Türknet 2020 Türkiye Geneli İnternet Kesintileri -6 Temmuz -Kesinti Güncel-

Turkcell'in sağladığı internet.

TürkNet'in verdiği internet:

• ben gerçekten artık çok sıkıldım konunun önceliğini başka platformlar üzerindede güya hızlandırdınız destek kaydım üzerinden işlem yapılmıyor beni asıl orası ilgilendiriyor buraya yazmamın sebebi bana yardımcı olabileceğinizi düşünmüştüm artık kırılıyorum insanları bu durumda bırakmak bilgisayar başında konunun önceliğini hızlandırıyor mesajı ile rahatlatmıyor malum korona var zaten evden çıkamıyoruz bu durumda biraz daha hassas olunması gerektiğini düşünüyorum belki siz elinizden geleni yaptınız fakat ben cidden rahatlamıyorum daha önce herkese övdüğüm türknetin bu duruma geleceğini kırk yıl düşünsem yine aklıma gelmezdi hala hizmetinizden memnunum internet hızı vs gayet güzel fakat ben sorunlarla yeterli şekilde ilgilenildiğini düşünmüyorum bu kadar büyük bir şirket nasıl yoğunluk sorunu çekebiliyor anlamıyorum 3 iş gününü geçmedi ama bu 3 iş günlerinin hep en sonunda sorunların çözülmesi çok garip mesajımı okusanızda okumasanızda yinede teşekkürler türknet ama bu 3 gün beni hiç memnun etmedi bilginize kolay gelsin...

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    hep aynı cevabı alıyorum ordan 2 gün önce attığım mesaja geri bile dönmediler. Sorun şu ki paket değişikliği istiyorum ama hep port yok hep port yok
    4 6-7 aydır hep mi aynı durum ve yan dairemde ki komşum(aynı bina aramazıda 1 metre dahi bile yok) için alt yapı sorgulaması yaptığımda 35mbps alabildiğini görebiliyorum ve ayrıca 10 lira farkla 75mbps ye kadar hız arttıralabiliyor ama nedense benim intternetim 6-7 aydır bir türlü tarife değişikliği yapılamıyor ve hep aynı cevap bu işlem port yok cevabı alıyorum sadece
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.