Şimdi Ara

Silinecek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
2
Favori
10.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aliexpress te silikon kılıf kalmamış kapaklı kaba kılıflar var. kılıfsız kullanımda arka kamera lensi kolay çizilir mi?
  • arka kapağın lens etrafındaki kısmını biraz çıkıntılı yapmışlar (lensi korumak için sanırım) o yuzden kolay cizilecegini zannetmiyorum, ancak arka kapak biraz kaygan o yuzden bazen elden kayiyor, silikon kılıf elden kaymayida önlüyor bu yuzden kılıfla kullanmak daha iyi olur hocam, biraz bekleyin takip edin aliexpress te stoklara girer tekrar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neffos için genpa mağazalarında aksesuar satışı başlamış diyen haber:
    http://shiftdelete.net/tp-link-neffos-c5-serisi-aksesuarlar-satista-81841
  • matgab kullanıcısına yanıt
    kendi yorumuma kendim cevap vereceğim,

mağazayı aradım (ankara) bizde yok dedi
    müşteri hizmetlerini aradım stokta varsa sitede dir diyor, site de hiç ilanı yok dedim, mağazalara bakmak lazım diyor, orada hiç olmamış diyorum saçmalıyor..

Haberi var sizin sorumlu açıklama yapmış diyorum sadece dinliyor.. Anlaşılan bu aksesuar işi henüz net değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: matgab

kendi yorumuma kendim cevap vereceğim,

mağazayı aradım (ankara) bizde yok dedi
    müşteri hizmetlerini aradım stokta varsa sitede dir diyor, site de hiç ilanı yok dedim, mağazalara bakmak lazım diyor, orada hiç olmamış diyorum saçmalıyor..

Haberi var sizin sorumlu açıklama yapmış diyorum sadece dinliyor.. Anlaşılan bu aksesuar işi henüz net değil...

anlamadığım şey acaba tutulmaz diye mi aksesuar çıkarmıyorlar? Bilmiyorum ama nettede şöyle bir yorumlara bakınca gayet memnun kullanıcılar çok, bende dahil :) ilginç yani. bugün bir kaç yer daha gezeceğim bakalım belki bu kılıflarda universal kullanım olanlar vardır. misal 5.5 inç telefonlar için hepsine uyan kılıf tarzı.

• Telefonu annem için aldım. Bir haftadır kullanıyor. Dokumantiği, ekran görüntüsü, sesi ve akıcılığı yeterli seviyede. Dış malzemede idare eder seviyede. Ancak aksesuar anlamında en ufak bir ürün bile yok. Koruyucu birşeyler almak istiyorum ama malesef alamıyorum..
  • aksesuar için adres aliexpress artı kutudan bi tane ekran koruyucu çıkması lazim yokmu sizde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 10 Haziran 2017; 15:24:9 >
  • şöyle bir sayfa buldum
    http://www.lovphone.com/cn_asp/hangye.asp?cid=456&sortpath=0,456,

genpa dan da böyle bir şey bekliyoruz
  • Arkadaşlar merhaba, sizin kullandığınız ekrana çift tık ile ekranı uyandırma yada kapatma programı var mıdır? Malum ekran sadece yan tuş ile açılıyor. Fazla yıpratmamak için hangi programı önerirsiniz?
  • myigitoguz M kullanıcısına yanıt
    ekrani kapatmak için resimdeki uygulamayi kullaniyorum uzun süredir ve gayet iyi calisiyor power tuşunu ekrani açarken kullaniyorum sadece yari yariya az basiyorum bu sayede, alternatif çok uygulama var ancak çoğu gereksiz yere şişirilmiş ve reklam vs. içeriyor, bu uygulamada gereksiz şeyler yok, zaten boyutu sadece 60kb mi ne çok küçük bişey.

ekrani çift tiklayarak uyandirma donanim destekli telefonlarda oluyor sadece, bu neffos larda olmuyor maalesef (sensörler ile çalisan uygulamalar var ama tavsiye etmem sarji çok yiyor, arkaplanda sürekli çalisiyor vs.)

Silinecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 13 Haziran 2017; 16:45:22 >

• An itibariyle hepsiburada.com da c5 modeli tükenmiş. Acaba tekrar satışa sunulur mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Neffos C5 Max için uygulamalar tavsiye eder misiniz?
  • Babalar günü hediyesi babama hediye olarak aldım. İlk kez akıllı telefonu olucak.
    Umarım beğenir. Büyüklüğünü beğenmeyecek o kesinde
  • Arkadaşlar babalar günü hediyesi olarak almak istiyorum bu fiyat bandın da en iyisi bu duruyor tavsiye edermisiniz uzun süre kullanılırmı?
  • maktommi kullanıcısına yanıt
    Uygulama beklentiniz nedir?
    Sonuçta herkes kendi isteğine göre uygulama yükler, pat diye tavsiye vermek zordur.
  • babaların kullanimi biraz daha basittir o yuzden beklentiyi karsilar baban için, evet koruyucu ile uzun süre kullanilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 16 Haziran 2017; 16:27:41 >
  • suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    Hocam içinden sanırım bir koruyucu çıkıyor, kılık olayı hala sıkıntımı yoksa aliexpresten alınabiliyormu ?
  • Colomb17 kullanıcısına yanıt
    evet bi tane ekran koruyucu çıkıyor, kılıf ülkemizde yok hâla ancak aliexpress ten sipariş verebilirsiniz.kılıf gelene kadar biraz dikkatli kullanır çok dert edilecek bi sorun değil.

• matgab kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız. Aslında olmazsa olmaz kaliteli uygulamaları kastetmiştim
  • C5 Max için en fazla 16 lık sdcard mı alabilirim yoksa 32 mi?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.