Şimdi Ara

(ANA KONU)SAMSUNG GALAXY S WİFİ 5.0 GINGERBREAD ORJİNAL ROMLAR 2.3.6 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
3
Favori
25.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar costum romlari yuklemeyiniz oynanmis olanlar caninizi sikabilir rooted yapicaksaniz orjinal roma yapiniz neden soyledim bunu eksikleri sizi rahatsiz edebilir..
  • 2.3.5 güzel tom acilmiodu ona sınır oluyordum şimdi sorunsuz calisio 2.2li iğrenç bence herkes yapsın bunu
  • nikimdende anlaşılacağı üzere bu konularda antremanlıyım.media markt ümraniyede bu cihazı bir indirim gününde 420 tl'ye aldım.1 aydır kullanıyorum.wifi performansı çok ilgi çekici çeşitli denemeler yaptım çok ciddi bir hata ile karşılaşmadım.nfs shift yükledim sorunsuz çalıştı.tabiki 2.3 kullanmak daha mantıklı çoğu arkadaşa katılıyorum.

2.3 versiyona geçiş konusunda 2.2 yüklü gelen ürünlerde türkiyede ciddi sorun var.ben bir lg p970 ob kullancısı olarak kavga döğüş ite kaka en sonuda 2.3 versiyona serviste geçtim.telefonda performans arttı bunu biliyorum.

şimdi aynı muhabbet sgw5 da olacak gibi gözüküyor.ben bugün kies yükledim yeni güncelleme yok dedi kapattım.ama burda faruk-x22 arkadaşımızın emekleri ile anlattığı şekilde cihazı 2.3 versiyona geçirmeyi planlıyorum.türkçe desteği varmı yada türkçe karakter sorunu yaşanıyormu bunu merak ediyorum.bilgilendirme için teşekkürler.

NOT : ELİMDE 2 ADET ROM VAR DOSYA İSİMLERİNİ YAZIYORUM HANGİSİ HAYIRLI İSE ONU YÜKLEMEK İSTİYORUM.TEŞEKKÜRLER.

1.CODE_G70XXKPF_CL562492_REV01_user_low_ship_HOME.tar.md5
    2.CODE_G70XEKP2_CL642455_REV01_user_low_ship_HOME.tar.md5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGP970OB -- 1 Şubat 2012; 2:54:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LGP970OB

nikimdende anlaşılacağı üzere bu konularda antremanlıyım.media markt ümraniyede bu cihazı bir indirim gününde 420 tl'ye aldım.1 aydır kullanıyorum.wifi performansı çok ilgi çekici çeşitli denemeler yaptım çok ciddi bir hata ile karşılaşmadım.nfs shift yükledim sorunsuz çalıştı.tabiki 2.3 kullanmak daha mantıklı çoğu arkadaşa katılıyorum.

2.3 versiyona geçiş konusunda 2.2 yüklü gelen ürünlerde türkiyede ciddi sorun var.ben bir lg p970 ob kullancısı olarak kavga döğüş ite kaka en sonuda 2.3 versiyona serviste geçtim.telefonda performans arttı bunu biliyorum.

şimdi aynı muhabbet sgw5 da olacak gibi gözüküyor.ben bugün kies yükledim yeni güncelleme yok dedi kapattım.ama burda faruk-x22 arkadaşımızın emekleri ile anlattığı şekilde cihazı 2.3 versiyona geçirmeyi planlıyorum.türkçe desteği varmı yada türkçe karakter sorunu yaşanıyormu bunu merak ediyorum.bilgilendirme için teşekkürler.

NOT : ELİMDE 2 ADET ROM VAR DOSYA İSİMLERİNİ YAZIYORUM HANGİSİ HAYIRLI İSE ONU YÜKLEMEK İSTİYORUM.TEŞEKKÜRLER.

1.CODE_G70XXKPF_CL562492_REV01_user_low_ship_HOME.tar.md5
    2.CODE_G70XEKP2_CL642455_REV01_user_low_ship_HOME.tar.md5

Hocam verdigim linkteki turkce tam desteklidir butun diller mevcuttur sizin gostetmis oldugunuz rom ilk siradaki romu yukleyeniz diyerinde turkce yoktur..

• G70XXKPF olani yukleyin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk-x22

G70XXKPF olani yukleyin..

Şu odinin linki bir tek bende mi çalışmıyor?Sertifika gibi birşey geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EinsteinBaran16

quote:

link yenilenliştir megauplad mahkeme kararı ile kapatılmıştır ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk-x22 -- 1 Şubat 2012; 12:06:18 >

• quote:

quote:

quote:

Beğenmezsem eski sürüme nasıl geri alabilirim?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sorun deyil froyo linki atarim geri yuklersin ama beyenmeme ihtimali yok uygulama konusunda froyo da sorun yasarsin gingerbread sorunlarin cozulmus olur..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sorun deyil froyo linki atarim geri yuklersin ama beyenmeme ihtimali yok uygulama konusunda froyo da sorun yasarsin gingerbread sorunlarin cozulmus olur..

ve son bir sorum ben bunu dowland modunun ne olduğunu bilmiyorum dediğini yapyıorum.ses+güç+ana menü tuşuna basılı tutuyorum sarı yazılıbiryer geliyor orası mı orasıysa id:com menüsünde sari arkaplanlı yer gelmiyor.

• Ses-hom guc duymesi cihazi kapatinca titreyene kadar bekle oyle yap bu islemi

• quote:

Ses-hom guc duymesi cihazi kapatinca titreyene kadar bekle oyle yap bu islemi

System recovery falan geliyor.

Edit oldu:ben ses açmaya basıyorum ses kısmaya basınca oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yellow Claw -- 1 Şubat 2012; 12:41:01 >
  • Ses kisma orta hom tusu guc duymesi uc tusa basili tut android kurekli logosunu gorene kadar basili tut bi kadar.

• quote:

Ses kisma orta hom tusu guc duymesi uc tusa basili tut android kurekli logosunu gorene kadar basili tut bi kadar.

Sağol yaptım.Eski sürümün romunu da yükler misin.Aleti birkaç gün sonra garantiye götürebiliriz.Anan menünün kenarındaki lambalar yanmıyor.
  • quote:

quote:

Ses kisma orta hom tusu guc duymesi uc tusa basili tut android kurekli logosunu gorene kadar basili tut bi kadar.

Sağol yaptım.Eski sürümün romunu da yükler misin.Aleti birkaç gün sonra garantiye götürebiliriz.Anan menünün kenarındaki lambalar yanmıyor.

Vericem link turkiye romu deyil avrupa froyo madem cihazinda sorun var yukleme servise gotur ondan sonra yaparsin turkiye romu yok malesef guncelleme geldikten sonra turkiye romu bulana bilir.
  • Onceden cihazda sorun olduyunu soyleseydin sana ona gore bilgi verirdim .
  • Şimdi garanti dışı mı?
  • quote:

Şimdi garanti dışı mı?

Aslinda tam bilgim yok ama froya geri yuklersin servise goturursun ne olacayi belli olur ozaman...

• Cihaza su kacirmissin zaten bunu anlarsalar garanti disi olur zaten..
  • quote:

quote:

Şimdi garanti dışı mı?

Aslinda tam bilgim yok ama froya geri yuklersin servise goturursun ne olacayi belli olur ozaman...

Çünkü babamın telefonu var Nokia 6303 ona işletim sistemi yüklerken kabloyu çektim servise götürdü.Düzelttiler.Servisleri aynı.KVK ve Genpa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yellow Claw -- 1 Şubat 2012; 13:26:42 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.