Şimdi Ara

(ANA KONU)SAMSUNG GALAXY S WİFİ 5.0 GINGERBREAD ORJİNAL ROMLAR 2.3.6 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
3
Favori
25.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba ayrıntılı anlatım ne zaman gelecek denedim 5-6 defa olmadı hata verip duruyor rom u indirdim kies yükledim recovery modda açtın data kablosunu bağladım odin3 v1.85 ile PDA seçili olarak romu gösterdim start a bastım ya uzun süre bekliyor yüklenemiyor yada hata veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk4

Selam arkadaşlar faruk-x22 kardeş resimdeki anlatım ve söylediğiniz şekilde gingerbread 2.3.5 yükledim kutucukları resimdeki gibi işaretledim pit dosyasını felan hep yaptım pass yazıp cihaz açınca çıkardım. Menüde uygulamaları denerken think free office ye giremedim hizmet yakında kullanılabilir olacak yazdı ayrıca sound alive girdigimde kullanıcı1 ve kullanıcı2 de manuel olarak 3d bass v.s ses efekleri ayarlayabiliyorduk ama o bölüm de sadece 5band ekolaizer var sadece ve ''diğer/ayarlar'' bölümündeki genel ses ekolazieri vardı bunda yok.Bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar?

Think office nasil calistigini anlatiyim oncellik samsung apps guncellemesi yap sonra think office uygulamasi actiginda samsung apps guncellemisi cikkacak al dediyinde yuklemeye baslayacak islem bitiminde think office kullanmay hazir olacak bu kadar...

• quote:

Orijinalden alıntı: hidden_place

merhaba ayrıntılı anlatım ne zaman gelecek denedim 5-6 defa olmadı hata verip duruyor rom u indirdim kies yükledim recovery modda açtın data kablosunu bağladım odin3 v1.85 ile PDA seçili olarak romu gösterdim start a bastım ya uzun süre bekliyor yüklenemiyor yada hata veriyor

Hocam recowery modda yukleme yapmaz dowland modunu acmaniz gerikiyor ses azaltma hom ve guc 3 tusa acilina kadar basili tut. Sari ekran android kurekli logosunu goreceksin acildiyi zaman odini ac usb tak sari renkte com yazini goreceksin rar cikardiyin pda goster start yap yukmeye baslacak yukleme bittikten sonra com yazan pass yazisini goreceksin bu kadar eyer yukleme yaptiktan sonra acilmassa su sekilde yap ses artirma hom tusu guc duymesi recowery modu acilana kadar basili tut 25 saniye kadar burda seceneklerden wipe data factore reset kismina getir ok deyip sonra wipe data cash yazan kisma gel ok de sonra reboot reset ok de yeniden baslayacaktir hayirli olsun...

• saol kardeş bir yeri kaçırdım dedim ama neresi çok teşekkürler iyi geceler
  • sağol faruk kardeş gerçekten yardımcı oldun benim modem kablosuz olduğu için think officeyi internetten indirip kurmuştum eski sürümmüş heralde sorun vermişti wifi modem sparişi verdim gelince apps güncellemesi yapacağım çok teşekürler.birde sizinde söylediğiniz gibi otamatik-normal-vokal-enstrüman-tweeter-big bass-kafe-konser-kullanıcı1-kullanıcı2 bunlar hazırmodlar froyodaki gibi fakat kullanıcı1 ve 2 deki eq nun yanındaki menüler yok 3D&Bass/konser salonu/netlik&büyüme bu bölümde elle ayarlama yapabiliyorduk örneğin hem3dbas hemde konser salonu etkisi verebiliyordu froyoda.
    http://imageshack.us/photo/my-images/405/di0ry2342342342345wrtgs.jpg/
    resimdeki işaretlediğim menüler

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk4

sağol faruk kardeş gerçekten yardımcı oldun benim modem kablosuz olduğu için think officeyi internetten indirip kurmuştum eski sürümmüş heralde sorun vermişti wifi modem sparişi verdim gelince apps güncellemesi yapacağım çok teşekürler.birde sizinde söylediğiniz gibi otamatik-normal-vokal-enstrüman-tweeter-big bass-kafe-konser-kullanıcı1-kullanıcı2 bunlar hazırmodlar froyodaki gibi fakat kullanıcı1 ve 2 deki eq nun yanındaki menüler yok 3D&Bass/konser salonu/netlik&büyüme bu bölümde elle ayarlama yapabiliyorduk örneğin hem3dbas hemde konser salonu etkisi verebiliyordu froyoda.
    http://imageshack.us/photo/my-images/405/di0ry2342342342345wrtgs.jpg/
    resimdeki işaretlediğim menüler

resmi gördüm froyo da var gıngerbread bu özelliği kaldırmışlar ...

• bende yaptım ama kulaklıgı takınca kendi kendine açılıyor bunu nasıl düzeltebiliriz piti bende yaptım acaba ondan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Since 1907 -- 29 Ocak 2012; 13:18:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti123456

bende yaptım ama kulaklıgı takınca kendi kendine açılıyor bunu nasıl düzeltebiliriz piti bende yaptım acaba ondan mı?

KULAKLIĞI TAKINCA NE AÇILIYO NET BİR ŞEKİLDE ANLATIRSAN YARDIMCI OLURUM PİT LE ALAKASI YOK ...
  • arkadaşlar gingerbread e yükselttim ancak müzik dosyalarını kurduğum programlarla açamıyor 3-4 program kudum hepsinde hata verdi dosyalar taranıyor diyor programı kapatıyor ayrıca markette program ülkenizde desteklenmiyor yada cihazınızda desteklenmiyor hatasını nasıl çözebiliriz
  • galaxy açılıo ne desem tablet mi telefonmu mp3 mü bilemedim oyuzden yazamadım k.b
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidden_place

arkadaşlar gingerbread e yükselttim ancak müzik dosyalarını kurduğum programlarla açamıyor 3-4 program kudum hepsinde hata verdi dosyalar taranıyor diyor programı kapatıyor ayrıca markette program ülkenizde desteklenmiyor yada cihazınızda desteklenmiyor hatasını nasıl çözebiliriz

Hocam ilk defa boyle bir sey duyuyorum market filan hersey calisiyor tekrar yukleme yapiniz resimdeki gibi yukleme yapiniz yaptiktan sonra recowery modda aciniz burdan wipe data factorey reset ok yapiniz sonra wipe data cahs ok deyip reboot ok deyip yeniden baslayacak sonra sorunuz cozulmus olur...
  • quote:

galaxy açılıo ne desem tablet mi telefonmu mp3 mü bilemedim oyuzden yazamadım k.b

Hocam nette videolar var biraz arastirip neyin ne olduyunu anlarsiniz...
  • nerde buldun videoları ben bulamadım
  • quote:

nerde buldun videoları ben bulamadım

En basiti hocam youtub dan yaz cikar hocam ..ornek neyi oyrenmek istiyosun hocam yaz bana sana link atayim..
  • faruk hocami girmusken bi selam verym dedim iyidir ins :)) arkdslar zamnnda faruk hocamin sayesnde gingerbread yaptm bnde cok faydasi oldu okudm yorumlari kimsnde sorun olms faruk hocamn dediklerni aynn yapn arkdslar bnim hic bilgm olmamasina ragmn sorunsz yapmstk tkrardn tesekkr edym kndisine :) faruk hocm bide root attim ardndan, telin int verebiliyorum alete simdide, canavar gibi oldu bu alet :)
  • fabrika yarlarına sıfırladım sorunsuzca çalışıyor (uygulamalar gitti ama canın saolsun) saol
  • Faruk usta Talking Tom v.1.0 uygulmasında konuşmayı tekrar ettikten sonra gürültü sesler çıkarıyor birde MicDroid v0.46 da sesde hep cızırtılar oluyor bu uygulamalardan birini kullandınızmı ?sizde oluyormu ?
  • hacım talkıng tomu baska bır apk dn indr. bndede olmustu apk dan kaynklanıyr o sorun
  • Arkdaslar yukledginiz uygulamanin son surum olduguna dikkat ediniz guncel olmayan uygulama calismaz samsung appss gucelleyinki romla gelen uygulamar calissin eyer apk yuklerseniz guncel olmasini ditkat ediniz ....
  • quote:

fabrika yarlarına sıfırladım sorunsuzca çalışıyor (uygulamalar gitti ama canın saolsun) saol

Tesekkurler hocam ...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.