Şimdi Ara

[ANA KONU] Lassa Greenways ile ilgili yorumlar düşünceler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
101.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 185 60 15 aldım 4 tane 900 TL'ye lastik çok iyi ama ses yaptı gibi geldi bana 72 DB fazla geldi bana yol tutuş frenleme çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xlarge

185 60 15 aldım 4 tane 900 TL'ye lastik çok iyi ama ses yaptı gibi geldi bana 72 DB fazla geldi bana yol tutuş frenleme çok iyi

185/65/15 i 4 tane 600 tl ye aldim internetten sizinki biraz pahali gelmis hocam. Lastikcileri kendi adima tercih etmiyorum artik. Internette hem cok yeni uretim hem cok daha ucuz aliyorum lastikleri sirket araclarimiza ve kendi aracima.

• 185 , 65 , 14 Lassa 2 adet aldim dün. tanesini 165 tl ye taktirdim ve balans ayari yapildi.... fiyat nasil arkadaşlar ??.. lastikler çok hoş ve kaliteli

• Merhabalar,
    Daha önce Marea 2001 aracımda Michealin lastik üzerinde gelmişti. Garip bir şekilde 4 yılda üzerinde çatlaklar oluşmuştu. Lastikleri Lassa ile değiştirmiştim ve oldukça iyi sonuçlar vermişti. Şimdi de C-Max aracımın üzerinde conti3 vardı yine kenarlardan çatlamaya başlamıştı 6 yıl sonra değiştirdim ve 2 ay önce Lassa greenways taktım 4 tane. Ford servisinde takıldı 17 jant olduğunda biraz pahalı ama yine de diğerlerinden ucuz. Hatay-Ankara ve Hatay-Eskişehir olmak üzere iki defa uzun yol yaptım.
    Kullanım olarak otoban ve düz asfaltta oldukça sessiz. Dişli asfaltta ise sesli.
    İki defa yağmurlu havaya denk geldim. Zaten sakin bir kullanıcım hiç kayma vb yaşamadım.
    Beni en çok şaşırtan yakıt tasarrufu konusu oldu. Normalde conti ile Hatay Ankara arası klima full açık olarak ortalama 5-5,5 yakıyordum. En son yine klima full açık 4.8 yaktım.
    Bence çok üst düzey görülen Avrupa lastiklerden kesinlikle kötü değil hatta iyi bile.
    En önemlisi paramın ülkemde kaldığını bilmek çok güzel bir duygu.
    Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fiko_cmax -- 31 Ağustos 2017; 15:56:24 >

• simdi lastikcide taktiriyoruz 195/55 16 tanesi 320 dedi mal gibi kabul ettimde internetde neredeyse yari fiyatinaymis neyse umarim memnun kalirim.

revo 2+ dan daha iyi diyorda sanmiyorum, ayni fiyatdi yoksa.

• 2018 de düşünenler veya kullanıcı yorumları başka var ise konuyu yukarıya alalım.
  • Bende dün itibari ile aranıza katıldım. Chip para kupon vs. tanesi 156,50 TL ye geldi. 195/65/15 ebat ilgilenen arkadaşlar gg da bir mağaza tanesi 183 TL den veriyor konuştum 2018 dediler. Bayi fiyatları 220 den aşağı söyleyen olmadı bulunduğum il Kayseri sanırım bu hafta gelir. Aracımın üzerinde de lassa var ancak yaklaşık 6-7 yıllık lastikler. Bakalım taktıktan sonra yorumlarımı tekrar belirtirim.
  • canhavli38 kullanıcısına yanıt
    Bende Conti alacaktım ama Greenways daha ekonomik. Görüşlerini bekliyorum. Güle güle kullan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • capo di capi kullanıcısına yanıt
    Continental TS860 kışlık lastiklerini kullanıyorum mükemmel lastikler yazlıklarım da conti olsun isterdim ancak sizde belirtmişiniz maddi olarak baya fark arada.
  • Merhaba arkadaşlar

Antalyadan Balıkesire gelirken sağ arka lastik patladı,good year efficent grip takılıydı...Lastiği değiştirdim geldim balıkesire,Baktırdım lastiğe şehre gelince üzerinde gitmişiz biraz ve balon yapmış.

Lastikçinin biri petlas satmaya çalıştı 150 tl ye onun verdiği bu rakam internette 117 tl ye mevcut ancak,yakıtta tasarruflu olmadıgından petlası düşünmedim,diğer lastikçi dunlop önerdi fiyat 170 tl dedi,yakıt değeri C,ıslak zemin B ancak genellikle sert ve konforsuz bir lastik demişler nette aynı lastiği 140 buldum,gezinirken 145 e greenways lassa yı buldum.Kararsız kaldım hangini alacağım konusunda dunlop mu lassamı?Linklerini atıyorum ikisinin de...

https://www.lastikcim.com.tr/lassa-greenways-175-70r13-82t/

https://lastikjantburada.com/index.php?id_product=1482&controller=product&gclid=CjwKCAjwwbHWBRBWEiwAMIV7E1dINpImn8h3rd1ACE10O0h7xGHDZINumjYcXeAWHVZMpwGk4w-OUxoCKRAQAvD_BwE

BİR de bu lastik var KUMHO üretiyormuş AB ülkeleri için ve değerleri C/C VE 69 DB LASSA İLE AYNI VE EKONOMİK

https://www.lastikcim.com.tr/marshal-mh12-175-70r13-82t/#

• o ebatta lassa gernweys kullanmış biri olarak lassa derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

o ebatta lassa gernweys kullanmış biri olarak lassa derim.
    Ben daha önce lassa impetus revo kullandım tek sıkıntım çabuk sertleşti ve zamanla kazık gibi bir lastik oldu..greenways de böyle bir durum oldu mu?

• O konuda bir şey diyemeyeceğim ben 1.5 yıl kadar kullandım bu süre zarfında bir sıkıntım olmadı. Daha uzun süreli kullanımda ne olur bilemiyorum

• 185/60/14 ölçü ile bu lastikten almayı düşünüyorum en uygun nerden alabilirim?

• Cec 3 den sonra yeni lastiklerim sanırım greenways olacak (185/65 r15) pişman/şikayetçi olan var mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 175 70 r14 lastik ebatlarında lassa ve dunlop arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz ya da fiyatı çok yüksek olmayan başka bir marka önerir misiniz. Aracım polo.

• quote:

Orijinalden alıntı: yldrmcengiz

175 70 r14 lastik ebatlarında lassa ve dunlop arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz ya da fiyatı çok yüksek olmayan başka bir marka önerir misiniz. Aracım polo.
    Lassa veya Falken i çok rahat önerebilirim,iki lastiği de kullandım ve memnun kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

Lassa veya Falken i çok rahat önerebilirim,iki lastiği de kullandım ve memnun kaldım.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler

• Accent era için 185 65 14 ebatinda lassa greenways nasil önerir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: baba046

Accent era için 185 65 14 ebatinda lassa greenways nasil önerir misiniz?
    O araçta iki yıl kullandım,hiç düşünmeden alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.